Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

  • Jasełka w SOSW

JASEŁKA W SOSW

20 grudnia 2018 roku w naszym Ośrodku odbyły się uroczyste Jasełka. Nasi uczniowie wprowadzili zaproszonych gości, rodziców i całą społeczność szkolną w atmosferę świąt pełną radości i miłości. Dzięki wsparciu darczyńców, przybyły do naszej placówki Mikołaj obdarował dzieci prezentami.

  • Projekt Choinka w platformie Andruino

PROJEKT CHOINKA W PLATFORMIE ANDRUINO

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia natchnęły uczniów klasy IIb do zrealizowania w Platformie Andruino systemu świetlnego led. Nasi młodzi programiści, było zbudowali i napisali oprogramowanie do sekwencyjnego zapalania diod.

  • Dogoterapia w świątecznym nastroju

DOGOTERAPIA W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU

W tym roku szkolnym uczniowie systematycznie 2 razy w miesiącu uczestniczą w zajęciach dogoterapii z udziałem przyjaznego pieska Bajka. Zajęcia prowadzi p. Marta Barbanowicz. Zajęcia dogoterapii przynoszą korzyści zarówno w sferze emocjonalnej jak i poznawczej. 

  • Uczniowie SOSW w multikinie

UCZNIOWIE SOSW W MULTIKINIE

W świątecznym nastroju 19 grudnia 2018 roku uczniowie klasy VI i  VII ze spektrum autyzmu  SOSW wybrali się do multikina we Włocławku na komedię animowaną „Grinch”, na podstawie świątecznego klasyka - książki „Dr. Seuss”.

  • Wieczór wigilijny w SOSW

WIECZÓR WIGILIJNY W SOSW

18 grudnia 2018 roku odbył się w naszym Ośrodku uroczysty wieczór wigilijny, na który przygotowano przedstawienie oparte na Opowieści Wigilijnej Karola Dickensa. Po przedstawieniu i życzeniach tradycyjnie zasiedliśmy do wieczerzy wigilijnej.

  • Uczniowie SOSW w fabryce bombek w Gnieźnie

UCZNIOWIE SOSW W FABRYCE BOMBEK W GNIEŹNIE

13 grudnia 2018 roku uczniowie klasy VI i VII ze spektrum autyzmu SOSW w Radziejowie odwiedzili fabrykę bombek w Gnieźnie. Zobaczyli produkcję szklanych ozdób choinkowych. Przewodnik Omówił poszczególne etapy powstawania bombek.

  • Platforma Arduino

PLATFORMA ARDUINO

10 grudnia 2018 roku grupa uczniów biorących udział w innowacji "Informatyka w nauce i gospodarce" zajęła się przygotowaniem prototypu sygnalizacji świetlnej. Użyli do tego platformy programistycznej Arduino.

  • Noc w Łokietku

NOC W ŁOKIETKU

Noc z 7 na 8 grudnia 2018 roku przyniosła Łokietkowiczom wiele atrakcji: zawody sportowe w sali gimnastycznej, zawody w darta, seans filmowy, karaoke. Mimo że nie wszyscy wytrwali bez snu do rana, było to udane wydarzenie w życiu Szkoły.

  • Uczniowie klasy autystycznej w Toruniu

WYJAZD UCZNIÓW KLASY AUTYSTYCZNEJ DO TORUNIA

W przedświąteczny czas 6 grudnia 2018 roku uczniowie kl. II AU uczestniczyli w wyjeździe do toruńskiego planetarium. Tego samego dnia uczniowie obejrzeli również spektakl teatralny w Teatrze Horzycy ,,Dwanaście miesięcy’’ .

  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

4 grudnia 2018 roku w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika we Włocławku odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów, które otrzymał Jakub Gawroński z klasy III a naszego liceum. Gratulujemy.

następna strona »

Licencja