Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Matura próbna

PRZED MATURZYSTAMI PRÓBNA MATURA Z OPERONEM

Drodzy maturzyści. W dniach 19-22 listopada 2019 roku odbędzie się Próbna Matura z Operonem. Będziecie mieli okazję zmierzyć się z arkuszami egzaminacyjnymi oraz poczuć atmosferę egzaminu maturalnego. Trzymamy za Was kciuki. 

 • Podaruj książkę dzieciom z SOSW

STARA KSIĄŻKA W NOWYM MIEJSCU

Na półce, w piwnicy, na strychu masz książki, do których nie wracasz, lektury, których nie przeczytałeś, książeczki dla dzieci, z których już wyrosłeś? Podaruj je dzieciom z SOSW. Akcja trwa cały rok!  Miejsce zbiórki: biblioteka szkolna. Podziel się książką.

 • Tranzyt Merkurego na tle Słońca

MERKURY NA TLE SŁOŃCA

Miłośnicy astronomii z Łokietka zapraszają na wspólne obserwacje tranzytu Merkurego na tle tarczy słonecznej, które będzie można obserwować w Polsce od 13.35, a potrwa do 19.04. Następne przejście Merkurego na tle tarczy Słońca nastąpi w 2032 roku.

 • Szkoła do hymnu

SZKOŁA DO HYMNU

8 listopada 2019 roku o godzinie 11.11 w naszej szkole zabrzmiał hymn narodowy. Uczniowie, podobnie jak w ubiegłym roku, wspólnie odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego. Akcji „Szkoła do hymnu”  jest kontynuacją inicjatywy "Rekord dla Niepodległej".

 • Mistrzynie i Mistrzowie Powiatu Radziejowskiego

MISTRZYNIE I MISTRZOWIE POWIATU RADZIEJOWSKIEGO

7 listopada 2019  roku  odbył się finał powiatu piłki ręcznej XXI Kujawsko-Pomorskiej Licealiady. Nasze szczypiornistki wywalczyły 1. miejsce. Tytuł mistrza powiatu zdobyli również nasi chłopcy. Gratulujemy.

 • Na jesienne dni – ciekawy film i zabawa w ,,Rio’’

NA JESIENNE DNI – CIEKAWY FILM I ZABAWA W ,,RIO’’

7 listopada 2019 roku  uczniowie kl. III AU  i V-VII AU wybrali się  do Multikina  na seans filmowy dla dzieci ,,Yeti’’. Następną atrakcją dla uczestników wyjazdu był pobyt w sali zabaw ,,Rio’’. Zabawa była świetna - dużo ruchu i  moc wrażeń.

 • Od lewej: Agata Kaniwska, p. Leszek Grabowski, Patrycja...

SUKCES RECYTATOREK Z ŁOKIETKA

6 listopada 2019 roku w Golubiu-Dobrzyniu odbył się XV Regionalny Konkurs Recytatorski Chmury przeminą, Niebo zostanie, w którym udział wzięły nasze licealistki. Patrycja Grabowska zajęła 1. miejsce, a Agata Kaniewska otrzymała wyróżnienie.

 • Bajkowa świetlica

BAJKOWA ŚWIETLICA

5 listopada 2019 roku świetlica szkolna SOSW zamieniła się w bajkową krainę. Przenieśliśmy się do świata fantazji i marzeń. Tego dnia obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. Była to wspaniała okazja, by przypomnieć sobie swoich ulubionych bohaterów.

 • Upoluj swoją książkę

DARMOWE E-BOOKI I AUDIOBOOKI PRZEZ CAŁY LISTOPAD

12 super książek w całości za darmo przez cały listopad. Ściągnij na smartfona aplikację Woblink, zeskanuj kod QR z plakatu i czytaj/słuchaj za darmo do 30 listopada 2019 roku.  Upoluj swoją książkę. Więcej informacji w bibliotece szkolnej. Zapraszamy.

 • I miejsce: Jakub Depowski - Tychy

ROZSTRZYGNIĘTO V EDYCJĘ KONKURSU "INSPIRACJE SŁOŃCEM"

31 października 2019 roku rozstrzygnięto V edycję konkursu fotograficznego "Inspiracje słońcem". Według artystów fotografików poziom był bardzo wyrównany. Jury konkursowe wyłoniło laureatów nagród głównych i wyróżnień. Gratulujemy.

 • 31 października 2019

"ICH NIE MA... WIDZĘ ICH W DUSZY TEATRZE"

31 października 2019 roku uczennice naszego liceum udały się na radziejowski cmentarz, żeby oddać hołd zmarłym pracownikom i nauczycielom szkoły oraz zapalić znicze na ich grobach. Była to bardzo ciekawa lekcja historii o naszej szkole.

 • Apel z okazji Wszystkich Świętych

APEL Z OKAZJI WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

30 października 2019 roku w SOSW odbył się apel z okazji Wszystkich Świętych pod hasłem „ Życie nasze zmienia się, ale nie kończy”. Refleksyjny program przybliżył atmosferę i nastrój święta oraz skłonił do przemyśleń na temat przemijania.

 • Warsztaty Aktywnej Rehabilitacji w Ciechocinku

WARSZTATY AKTYWNEJ REHABILITACJI W CIECHOCINKU

W dniach 25-27 października 2019 roku uczniowie SOSW uczestniczyli w Warsztatach Aktywnej Rehabilitacji w Ciechocinku. W programie przewidziano wiele atrakcji, m.in. ćwiczenia ogólnokondycyjne, jazda konna, basen, wycieczki i warsztaty plastyczne.

następna strona »

Licencja