Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Uwaga

WYWIADÓWKA

Szanowni Rodzice! Informujemy, że 26 września 2019 roku (czwartek) w godzinach 16.30-18.00 odbędą się spotkania z rodzicami uczniów LO. Ze względu na ważność omawianych spraw wszystkich rodziców prosimy o niezawodne przybycie.

 

 • Salon Maturzystów 2019

MATURZYŚCI 2020 WYBIERAJĄ STUDIA!

16 września 2019 roku uczniowie klas maturalnych III ab i III c wybrali się do Bydgoszczy na  Salon Maturzystów Perspektywy 2019. Celem wyjazdu było zapoznanie się z ofertą edukacyjną uczelni wyższych  naszego regionu oraz całej Polski.

 • Ponadwymiarowa mobilność uczniów

LICEALISTÓW ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE

Drodzy uczniowie! Trwa rekrutacja do projektu unijnego „Ponadnarodowa mobilność uczniów”. W ramach projektu odbędzie się siedmiodniowy bezpłatny wyjazd do Portugalii. Poniżej zamieszczamy Regulamin rekrutacji oraz Kartę zgłoszenia ucznia. 

 • Dzień kropki

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI W ZRW

16 września 2019 roku uczniowie ZRW świętowali Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i wiary we własne możliwości. Tego dnia m.in. powstały  „kropkowe” dzieła sztuki.  Na koniec dzieci otrzymały okrągłą słodką niespodziankę.

 • Incydent

KOŁO TEATRALNE "INCYDENT" ZAPRASZA

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie koła teatralnego "Incydent" w poniedziałek 16 września 2019 roku, 8 godzina lekcyjna w auli szkolnej. Szczegółowe informacje u p. Magdaleny Krawczyk. 

 • Stypendium

STYPENDIUM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO

Uczniowie naszego liceum mogą ubiegać się o Stypendium Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Wnioski wraz z wszystkimi załącznikami należy złożyć do 18 września br. w sekretariacie szkoły. Regulamin i druk wniosku zamieszczamy poniżej.

 • MolNet+

JAK ZAŁOŻYĆ INTERNETOWE KONTO BIBLIOTECZNE?

Nasza biblioteka korzysta z oprogramowania do obsługi czytelników MolNet+. Czytelnicy mają m.in.  możliwość rezerwowania książek przez internet oraz  samodzielnego przedłużania terminu zwrotu.  Jak założyć konto biblioteczne - instrukcja poniżej.

 • Wakacje w Chorwacji

WAKACJE POD ŻAGLAMI I CHORWACKIM NIEBEM

Uczennice Łokietka: Zuzanna Krasucka oraz Katarzyna Milczewska miały okazję uczestniczyć w obozie żeglarskim w Chorwacji. Wyjazd ten był nagrodą za aktywny udział w pracach astrobazy, do czego zachęcamy uczniów Łokietka. Zdecydowanie warto!

 • Stowarzyszenie na Rzecz Integracji Razem

ZAPRASZAMY DO "KLUBU MŁODZIEŻOWEGO RAZEM"

Dzieci i młodzież z powiatu radziejowskiego w wieku od 7 do 18 lat z orzeczeniem o niepełnosprawności zapraszamy do udziału w projekcie ,,Klub Młodzieżowy Razem”. Zgłoszenie przyjmowane są  w sekretariacie SOSW lub pod numerem tel. 54 285 33 08.

 • Zawody strzeleckie z okazji obchodów 75 rocznicy Ligii...

ZAWODY STRZELECKIE Z OKAZJI 75-LECIA LIGI OBRONY KRAJU

6 września 2019 roku odbyły się zawody strzeleckie z okazji obchodów 75 rocznicy Ligii Obrony Kraju. Nasza drużyna zdobyła czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej. Osiągnięte wyniki to dobra zapowiedź zbliżającego się sezonu dla naszych strzelców.

 • Bezpieczna droga do szkoły

BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

Uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego 5 września 2019 roku uczestniczyli w spotkaniu ,,Bezpieczna droga do szkoły”. Przekazana wiedza zapewne wpłynie na bezpieczeństwo uczniów naszej szkoły. Społeczność uczniowska dziękuje za spotkanie.

 • Fotokonkurs

PHOTO COMPETITION

Zapraszamy do udziału w V edycji międzynarodowego konkursu fotograficznego „Inspiracje słońcem”. Zdjęcia należy nadsyłać na adres fotokonkurs@radziejow.edu.pl do 11 października 2019 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 31 października br.

 • List Gratulacyjny

GRATULACJE OD KURATORA ZA WYNIKI MATURALNE 2019

Miło nam poinformować, że nasze liceum otrzymało List Gratulacyjny od Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty za wysokie wyniki zdawalności egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2018/2019 oraz wyniki z poszczególnych przedmiotów. Brawo maturzyści!

 • Prymus pomorza i kujaw

STYPENDIA DLA PRYMUSÓW

Ruszył nabór wniosków o przyznanie stypendiów dla szczególnie uzdolnionej młodzieży w ramach projektu „Prymus Pomorza i Kujaw”. Nabór wniosków trwa do 30 września br. Więcej informacji: https://edukacja.kujawsko-pomorskie.pl/22,prymus-pomorza-i-kujaw.

następna strona »

Licencja