Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • W Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym

W POZNAŃSKIM PARKU NAUKOWO-TECHNOLOGICZNEGO

16 i 10 kwietnia 2018 roku uczniowie naszego liceum odwiedzili Poznański Park Naukowo-Technologiczny, gdzie m.in. uczestniczyli w wykładach i warsztatach, brali udział wdoświadczeniach z optyki konstruowali roboty z klocków lego.

 • Od lewej: Dawid Jankowski i p. Janusz Wrzesiński

STYPENDIUM ORAZ INDEKS NA UMK DLA DAWIDA JANKOWSKIEGO

Dawid Jankowski uczeń naszego liceum został laureatem w finale ogólnopolskiego konkursu Fizyczne i Astronomiczne StypendiaFAST2018. Dawid otrzymał stypendium w wysokości 5000 zł oraz indeks na wybrany kierunek studiów na UMK w Toruniu.

 • Od lewej: Katarzyna Rozpędowska, Łukasz Derucki, Weronika...

DOBRA PASSA RECYTATORÓW Z ŁOKIETKA

Nominacja do finału krajowego 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla Magdaleny Kwiatkowskiej oraz wyróżnienia dla Łukasza Deruckiego i Weroniki Kalwat, tytuł finalisty etapu wojewódzkiego dla Katarzyny Rozpędowskiej. Gratulujemy.

 • Od lewej: p. Piotr Truszkowski i Jakub Gawroński

WIELKI FINAŁ W WARSZAWIE

Jakub Gawroński z klasy IIa naszego liceum zdobył kwalifikacje do ścisłego finału Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z historii  i będzie w dniach 7–9 czerwca br. rywalizował o tytuł laureata w II części zawodów finałowych w Warszawie.

 • Zjazd Absolwentów 2018

ZJAZD ABSOLWENTÓW 2018

Z przyjemnością informujemy, że z okazji 80-lecia Naszego Liceum 16 czerwca 2018 roku odbędzie się kolejny Zjazd Absolwentów. Serdecznie zapraszamy wszystkich Absolwentów na spotkanie. Poniżej zamieszczamy zgłoszenie na Zjazd.

 • OFPF
XXV FESTIWAL PIOSENKI FRANCUSKIEJ

25 maja 2018 roku odbędzie się finał XXV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej. Wszystkich miłośników piosenki francuskiej zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.  Zgłoszenia należy przesłać do dnia 11 maja 2018 roku. 

 • Drzwi otwarte

DRZWI OTWARTE

W poniedziałek 9 kwietnia 2018 roku odwiedzili nas kolejni wspaniali goście. Gimnazjaliści z Witowa, Topólki, Dobrego, Osięcin, Pocierzyna, Boguszyc, Skibina i Zakrzewa wypełnili swoją młodością naszą szkołę. Do zobaczenia we wrześniu.

 • Drzwi otwarte w Łokietku

DRZWI OTWARTE - 9 KWIETNIA - ZAPRASZAMY

Gimnazjalisto! Jeśli chcesz nas bliżej  poznać, zapraszamy Cię także w każdy dzień naszej szkolnej pracy. Odkryjesz zalety naszej szkoły oraz uzyskasz odpowiedź na każde pytanie. Znajdziesz nas również na Facebooku. Z Łokietkiem po sukces.

 • 4 nominacje do finału 63. OKR

CZTERY NOMINACJE DO FINAŁU 63. OKR

4 nominacje (z 5 przyznanych) do finału wojewódzkiego 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów Łokietka: Weroniki Kalwat, Magdaleny Kwiatkowskiej, Katarzyny Rozpędowskiej i Łukasza Deruckiego. Serdecznie gratulujemy!!

 • Drzwi otwarte

DZIĘKUJEMY GIMNAZJALISTOM

W piątek 6 kwietnia 2018 roku  odwiedzili nas Gimnazjaliści z Radziejowa i Piotrkowa Kuj. Działo się. Konstruowanie robotów, zabawy dronami, doświadczenia chemiczne, doświadczenia z DNA to tylko niektóre z naszych atrakcji.

 • Jakub Gawroński - finalista Olimpiady historycznej

MATURA Z HISTORII NA 100% W KLASIE DRUGIEJ

Z radością informujemy, że Jakub Gawroński z klasy IIa naszego liceum uzyskał tytuł finalisty Ogólnopolskiej Olimpiady z historii. Za napisaną pracę otrzymał ocenę bardzo dobrą, czego efektem jest zwolnienie z egzaminu maturalnego z historii.

następna strona »

Licencja

Menu

Treść

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

Prognoza z Łokietka

<span>Zmienna pogoda, <br>niewielkie opady</span>
Zmienna pogoda,
niewielkie opady

Aktualna pogoda

Temperatura
5.1 ºC
T. odczuw.
0 ºC
Wiatr
0.0 km/h
Kierunek
---
Opady / 1h
0.0 mm
Ciśnienie
997.0 hPa
Wilgotność
98 %
Termika
chlodno
26-04-18 05:46:42