Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Zjazd Absolwentów 2018

ZJAZD ABSOLWENTÓW 2018

Z przyjemnością informujemy, że z okazji 80-lecia Naszego Liceum 16 czerwca 2018 roku odbędzie się kolejny Zjazd Absolwentów. Serdecznie zapraszamy wszystkich Absolwentów na spotkanie. Poniżej zamieszczamy zgłoszenie na Zjazd.

 • OFPF
XXV FESTIWAL PIOSENKI FRANCUSKIEJ

25 maja 2018 roku odbędzie się finał XXV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej. Wszystkich miłośników piosenki francuskiej zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.  Zgłoszenia należy przesłać do dnia 11 maja 2018 roku. 

 • Walentynki - IIIg

MIŁOŚĆ TO NIE PLUSZOWY MIŚ ANI KWIATY...

Myślą przewodnią tegorocznych walentynek było „ Bo widzisz Prosiaczku… miłość  jest  wtedy,  gdy się  kogoś lubi za bardzo za bardzo”. Uczniowie podjęli temat miłości  nieco od innej strony przedstawiając ją w bardzo śmieszny i współczesny sposób.

 • "Bitwa na głosy"

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WOKALNY "BITWA NA GŁOSY"

8 lutego 2018 roku w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Wokalny  „Bitwa  na głosy”. I miejsce zdobyły:  w kategorii szkół podstawowych - Julia Wiśniewska, w kategorii  szkół  gimnazjalnych - Natalia Jagodzińska. Gratulujemy i  zapraszamy za  rok.

 • Premiera "Królowej śniegu"

PREMIERA "KRÓLOWEJ ŚNIEGU"

W środę 7 lutego 2018 roku naszą szkołę odwiedzili niecodzienni goście. Dzieci z klas I-III MZS w Radziejowie, wraz z wychowawczyniami, przybyły na premierę „Królowej Śniegu”. Przedstawienie zostało przygotowane przez kółko teatralne „Incydent”.

 • Benefis recytatorek i wokalistów

BENEFIS RECYTATOREK I WOKALISTÓW

2 lutego 2018 roku mogliśmy zobaczyć w szkolnej galerii przedstawienie teatralno-wokalne pt. Tak naprawdę nic nie rozumiem. Wokaliści i recytatorzy skupili uwagę Łokietkowej publiczności na tematyce dzieciństwa i młodości.

 • Uroczystość upamiętniająca ppłk. Antoniego Iglewskiego

"NIE MA SPRAWY ŚWIĘTSZEJ OD OJCZYZNY"

26 stycznia 2018 roku uczestniczyliśmy w wielkiej lekcji historii i patriotyzmu. W naszej szkole odbyła się uroczystość upamiętniająca ppłk. Antoniego Iglewskiego cichociemnego pochodzącego z Radziejowa i innych bohaterów II wojny światowej.

 • Sładka chwila

SŁODKA CHWILA, CZYLI KISIEL Z DYREKTOREM SZKOŁY

25 stycznia 2018 roku odbyło się w naszej szkole niecodzienne spotkanie z dyrektorem szkoły, które uczniowie IIIg wygrali podczas licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W gabinecie czekał na zwycięzców pyszny kisiel.

 • Kamil Michalski

ALICJA I KAMIL NAGRODZENI W „KING OF THE STAGE”

25 stycznia 2018 roku  odbył się VII Przegląd Piosenki „King of the stage”. W przeglądzie tym wzięli udział  uczniowie naszej szkoły: Alicja Świat z klasy IIg zdobyła wyróżnienie, Kamil Michalski z klasy 1ab - II miejsce. Gratulujemy. 

 • WOŚP w Łokietku

WOŚP W ŁOKIETKU

W tym roku Łokietek po raz kolejny wpierał Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Już w piątek 12 stycznia 2018 roku dużo się u nas działo. Wspólnymi siłami udało nam się zebrać 1373,22zł!! Wszystkim serdecznie dziękujemy, że byliście z nami. Siema!

 • WOŚP

KRĘCIMY RAZEM Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Czołem! W tym roku znów Łokietek kręci się razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W ten piątek (tj. 12.01.2017) organizujemy WOŚP w murach naszej szkoły. Jak i w latach ubiegłych, mamy dla Was dużo akcji. Siema!

następna strona »

Licencja

Menu

Treść

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

Prognoza z Łokietka

<span>Dobra pogoda, <br>możliwe opady przelotne</span>
Dobra pogoda,
możliwe opady przelotne

Aktualna pogoda

Temperatura
2.9 ºC
T. odczuw.
0 ºC
Wiatr
0.0 km/h
Kierunek
---
Opady / 1h
0.0 mm
Ciśnienie
1010.0 hPa
Wilgotność
70 %
Termika
zimno
19-02-18 11:01:31