Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Eliminacje wojewódzkie 64. Ogólnopolskiego Konkursu...

DOBRA PASSA RECYTATORÓW Z ŁOKIETKA

27 kwietnia 2019 roku odbyły się eliminacje wojewódzkie 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Magdalena Kwiatkowska i Łukasz Derucki otrzymali nominacje do etapu centralnego konkursu, który odbędzie się  w Ostrołęce. Gratulujemy.

 • IX Ogólnouniwersytecki Konkurs Recytatorski

WYRÓŻNIŁY SIĘ, RECYTUJĄC!

6 kwietnia 2019 roku odbył się IX Ogólnouniwersytecki Konkurs Recytatorski. W konkursie wzięły udział cztery uczennice naszego liceum – Patrycja Ludwicka, Agata Kaniewska, Iga Paszkiet i Natalia Lewandowska. Agata i Iga otrzymały wyróżnienie.

 • Od lewej: p. Janusz Wrzesiński, Zuzanna Krasucka

ASTRONOMICZNE SUKCESY ZUZI I KASI

11 marca 2019 roku w Toruniu odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki i Astronomii. Najlepsza spośród wszystkich uczestników okazała się uczennica naszego gimnazjum Zuzanna Krasucka, która zdobyła I miejsce. Gratulujemy.

 • Konkursy przedmiotowe Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty

SUKCESY GIMNAZJALISTÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

W bieżącym roku szkolnym aż siedem uczennic naszego gimnazjum awansowało do etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych. Gratulujemy i czekamy na sukcesy. Etapy wojewódzkie konkursów przedmiotowych odbędą się w lutym i marcu br.

 • III miejsce gimnazjalistek z Łokietka

III MIEJSCE GIMNAZJALISTEK Z ŁOKIETKA

7 lutego 2019 roku w hali sportowej Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie odbył się finał powiatu radziejowskiego w piłce siatkowej dziewcząt.  Zawodniczki z Łokietka wywalczyły III miejsce. Serdecznie gratulujemy.

 • „Karolkowa 2018” w Warszawie

„KAROLKOWA 2018” W WARSZAWIE

18 grudnia 2018 roku po raz kolejny odbył się IX Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek „Karolkowa 2018” w Warszawie. Justyna Bykowska zdobyła II miejsce, a Kamil Jaromierski i Mateusz Koszacki otrzymali III miejsce. Gratulujemy.

 • Stypendium Prezesa Rady Ministrów

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

4 grudnia 2018 roku w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika we Włocławku odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów, które otrzymał Jakub Gawroński z klasy III a naszego liceum. Gratulujemy.

 • Od lewej: Łukasz Derucki i Natalia Lewandowska

SUKCES RECYTATORÓW

1 grudnia 2018 roku w Inowrocławiu odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Laureatem 2. miejsca został Łukasz Derucki, Natalia Lewandowska uzyskała tytuł finalisty.

 • Magdalena Kwiatkowska

GRAND PRIX DLA MAGDALENY KWIATKOWSKIEJ

W dniach 23-25 listopada 2018 roku odbył się w Połczynie-Zdroju XXXIII Ogólnopolski Turniej Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej im. Skamandrytów. Grand Prix zdobyła uczennica naszego liceum Magda Kwiatkowska. Gratulujemy.

 • Łukasz Derucki

WYRECYTOWAŁ PIERWSZE MIEJSCE

24 listopada 2018 roku w Inowrocławiu odbył się finał wojewódzki 41. Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Kujawskiej im. Franciszka Becińskiego. 1. miejsce przyznano Łukaszowi Deruckiemu, uczniowi naszego Łokietka.

 • Kamil Michalski

NIE MA TAKICH DWÓCH JAK JEDEN JA

"Nie ma takich dwóch jak jeden ja" - tą piosenką Kamil Michalski wyśpiewał sobie wyróżnienie 16 listopada 2018 roku w Świeciu w IV Konkursie Piosenki "Vokale 2018". Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

następna strona »

Licencja