Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Jakub Gawroński - finalista Olimpiady historycznej

MATURA Z HISTORII NA 100% W KLASIE DRUGIEJ

Z radością informujemy, że Jakub Gawroński z klasy IIa naszego liceum uzyskał tytuł finalisty Ogólnopolskiej Olimpiady z historii. Za napisaną pracę otrzymał ocenę bardzo dobrą, czego efektem jest zwolnienie z egzaminu maturalnego z historii.

 • Magda Kwiatkowska i Łukasz Derucki

PIĘKNIE MÓWILI W POZNANIU

Magdalena Kwiatkowska i Łukasz Derucki, uczniowie naszego liceum, zajęli ex aequo 1. miejsce w finale V Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego „Nie tylko poznańskie koziołki”! Finał konkursu odbył się 26 marca 2018 roku.  Gratulujemy.

 • Alicja Michalak

WYRECYTOWAŁA WYRÓŻNIENIE

Alicja Michalak, uczennica radziejowskiego Łokietka, otrzymała wyróżnienie w VIII Ogólnouniwersyteckim Konkursie Recytatorskim organizowanym przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika. Konkurs odbył się 24 marca br. Gratulujemy.

 • Od lewej: Dawid Jankowski i p. Panusz Wrzesiński

UCZEŃ ŁOKIETKA WŚRÓD NAJLEPSZYCH W POLSCE

Miło nam poinformować, że Dawid Jankowski uczeń klasy IIIb został laureatem LXIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Seminarium Astronomicznego w Grudziądzu, które odbyło się w dniach 22-24 marca 2018 roku. Gratulujemy.

 • Magdalena Kwiatkowska

ETIUDA TEATRALNA MAGDY NAGRODZONA

15 marca b2018 roku w Teatrze Baj Pomorski w Toruniu odbył się XV Konkurs Interpretacji Teatralnej. Magdalena Kwiatkowska, uczennica klasy II c zajęła III miejsce. W konkursie wystąpili uczniowie szkół średnich  m.in. z Torunia, Bydgoszczy i Lipna.

 • Miłosz Kurysiak i p. Janusz Wrzesiński

ASTRONOMICZNY SUKCES MIŁOSZA

12 marca 2018 roku w Toruniu odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki i Astronomii 2017/2018.  Miłosz Kurtysiak, gimnazjalista  z Łokietka, znalazł się w ścisłej czołówce sześciu najlepszych laureatów. Gratulujemy.

 • Jakub Gawroński

JAKUB GAWROŃSKI W FINALE OLIMPIADY

8 marca 2018 roku w Toruniu odbył się etap wojewódzki Olimpiady Przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922”.  Jakub Gawroński z klasy IIa i uzyskał awans do I części zawodów finałowych, które odbędą się 22 marca.

 • Ola Głowacka i Magdalena Kwiatkowska

WYRÓŻNIENIE DLA MAGDY W OLIMPIADZIE TEOLOGII KATOLICKIEJ

7 marca 2018 roku odbył się diecezjalny etap XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej w której uczestniczyły uczennice naszego liceum: Magdalena Kwiatkowska z kl. 2c oraz Olga Głowacka z kl. 2b. Magda otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy.

 • Od lewej: Miłosz Kurtysiak, Paweł Górniak

DLA RODZICÓW SĄ SKARBEM, DLA SZKOŁY PERŁAMI

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe są organizowane z myślą o uczniach zdolnych. I takich nie brakuje w tym roku szkolnym w Łokietku. Miłosz Kurtysiak i Paweł Górniak, uczniowie klasy III naszego gimnazjum, zostali laureatami konkursów przedmiotowych.

 • Cztery medale w Bocce

CZTERY MEDALE W BOCCE

 31 stycznia 2018 roku w Brodnicy odbył się VII Kujawsko-Pomorski Turniej Bocce Olimpiad Specjalnych, podczas którego uczniowie z naszego Ośrodka wywalczyli złoto, srebro i brąz. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 • Kamil Michalski

ALICJA I KAMIL NAGRODZENI W „KING OF THE STAGE”

25 stycznia 2018 roku  odbył się VII Przegląd Piosenki „King of the stage”. W przeglądzie tym wzięli udział  uczniowie naszej szkoły: Alicja Świat z klasy IIg zdobyła wyróżnienie, Kamil Michalski z klasy 1ab - II miejsce. Gratulujemy. 

następna strona »

Licencja

Menu

Treść

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

Prognoza z Łokietka

<span>Zmienna pogoda, <br>niewielkie opady</span>
Zmienna pogoda,
niewielkie opady

Aktualna pogoda

Temperatura
5.0 ºC
T. odczuw.
0 ºC
Wiatr
0.0 km/h
Kierunek
---
Opady / 1h
0.0 mm
Ciśnienie
996.0 hPa
Wilgotność
98 %
Termika
chlodno
26-04-18 05:36:42