Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

KADRA PEDAGOGICZNA

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 
Andrzejewska Beata
 
fizyka, przyroda
  Brzykcy Karol  

wiedza o kulturze

  Bugalska Magdalena   biblioteka
  Czechowicz Weronika   biologia
  Dąbrowska Ilona   podstawy psychologii
  Dulęba Katarzyna   wychowanie fizyczne
  Dybowska Aneta   język niemiecki
  Fikert-Buło Agnieszka   psycholog
  Głowacka Celina   pedagog
  Grabowski Leszek   język polski, podstawy dziennikarstwa
  Gulcz Andrzej    wychowanie fizyczne
  Gulcz Joanna   wiedza o społeczeństwie
  Jasińska Sławomira   język francuski
  Kapeliński Robert   wychowanie fizyczne
  Karpiński Zbigniew   fizyka
  Kieraj Sławomir   geografia, koło astronomiczne
  Klimek Żaneta   matematyka
  Kołowska Anna  

język angielski

  Konwent Bożena   historia
  Krawczyk Magdalena   język polski
  Lazar Sylwia   język angielski
  Małecka Klaudia   chemia
  Małecka Stella   podstawy przedsiębiorczości, podstawy ekonomii
  Mirzejewska Marta   język niemiecki
  Muszyńska Jadwiga   edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie do życia w rodzinie
  Nenczak Wioletta   język polski
  ks. Pachliński Marcin   religia
  Paczkowski Mariusz   informatyka, podstawy programowania, technika mediów
  Pikuła Anna   matematyka
  ks. Szczap Adrian   religia
  Truszkowski Piotr   historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
  Walczak Agnieszka   język angielski
  Wrzesiński Janusz   koło astronomiczne

PUBLICZNE GIMNAZJUM POWIATOWE

 
Andrzejewska Beata
 
fizyka
  Brzykcy Karol  

plastyka, muzyka, zajęcia artystyczne

  Bugalska Magdalena   biblioteka
  Czechowicz Weronika   biologia
  Dulęba Katarzyna   wychowanie fizyczne
  Fikert-Buło Agnieszka   psycholog
  Głowacka Celina   pedagog
  Gulcz Joanna   wiedza o społeczeństwie
  Jasińska Sławomira   język francuski
  Kieraj Sławomir   geografia
  Konwent Bożena   historia
  Krawczyk Magdalena   język polski
  Małecka Klaudia   chemia
  Mirzejewska Marta   język niemiecki
  Muszyńska Jadwiga   informatyka, zajęcia techniczne, wychowanie do życia w rodzinie
  Nenczak Wioletta   zajęcia artystyczne
  Pikuła Anna   matematyka
  ks. Szczap Adrian   religia
  Walczak Agnieszka   język angielski

OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY

 
Andrzejewska Beata
 

fizyka, fizyka i astronomia, rewalidacja

  Barczak Grażyna   zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
  Bykowska Agata   wychowawca internatu
  Czerniejewska Wioletta   edukacja wczesnoszkolna, język polski, przysposobienie do pracy, rewalidacja
  Czynszak Elżbieta   przysposobienie do pracy,  technika,  rewalidacja
  Dąbrowska Ilona   język polski, wczesne wspomaganie rozwoju, zajęcia kształtujące kreatywność, rewalidacja
  Derkowski Sławomir   muzyka, muzyka z rytmiką, zajęcia artystyczne, zajęcia rozwijające kreatywność, rewalidacja
  Dominiak Małgorzata   wychowawca internatu, wczesne wspomaganie rozwoju, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
  Dulęba Katarzyna   rewalidacja
  Dybowska Joanna   zajęcia kształtujące kreatywność, przysposobienie do pracy, zajęcia rozwijające komunikowanie się, rewalidacja
  Fikert-Buło Agnieszka   psycholog
  Głowacka Beata   funkcjonowanie w środowisku, funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, rewalidacja
  Głowacka Celina   pedagog, wychowanie do życia w rodzinie
  Gołębiewska Monika   zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
  Górska Grażyna   wychowawca internatu
  Gulcz Joanna   wiedza o społeczeństwie, rewalidacja
  Gulcz Andrzej   wychowanie fizyczne,  rewalidacja
  Izydorska Danuta   przysposobienie do pracy, rewalidacja
  Jałoszyńska Anna   rewalidacja, świetlica
  Jałoszyńska Iwona   matematyka, technika, rewalidacja
  Janiak Anna   funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające komunikowanie się, zajęcia rozwijające kreatywność, rewalidacja
  Kaczorowski Jarosław   wychowawca internatu
  Kaniewska Zenona   wychowawca internatu
  Kaniewska-Ziętek Anna   religia
  Kapelińska Małgorzata   plastyka, muzyka z rytmiką, przysposobienie do pracy, rewalidacja
  Kapeliński Robert   wychowanie fizyczne, rewalidacja
  Kołowska Anna   język angielski
  Kostecka Paulina   zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, wychowawca internatu
  Kozłowska Barbara   funkcjonowanie osobiste i społeczne, przysposobienie do pracy, rewalidacja
  Kralska Katarzyna   funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające komunikowanie się, zajęcia rozwijające kreatywność, rewalidacja
  Kubiak Lidia   funkcjonowanie osobiste i społeczne, zaj. rozwijające komunikowanie się, zajęcia rozwijające kreatywność, rewalidacja
  Kuczek Wioletta   funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia kształtujące kreatywność, przysposobienie do pracy, rewalidacja
  Kulpa Renata   zajęcia rozwijające kreatywność, funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające komunikowanie się, rewalidacja
  Kurant Marzanna   zajęcia rozwijające komunikowanie się, przysposobienie do pracy, zajęcia kształtujące kreatywność, rewalidacja
  Kurzawa Daria   zajęcia rozwijające kreatywność, przysposobienie do pracy, rewalidacja
  Lewandowska Ewa   funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające komunikowanie się, zajęcia kształtujące kreatywność,
  Lizik Marlena   przyroda, funkcjonowanie w środowisku, zajęcia kształt.kreatywność, zajęcia rozwijające komunikowanie się, przysposobienie do pracy, rewalidacja
  Malinowska Maria   funkcjonowanie osobiste i społ., zajęcia kształtujące kreatywność, edukacja dla bezpieczeństwa, przysp. do pracy, zajęcia rozwijające komunikowanie się
  Marek Renata   funkcjonowanie osobiste i społeczne, przysposobienie do pracy, rewalidacja
  Markowski Piotr   wychowanie fizyczne,  rewalidacja
  Mielcarek-Piasecka Anna   geografia, funkcjonowanie w środowisku, funkcjonowanie osobiste i społeczne, przysposobienie do pracy, rewalidacja
  Milczewska Albina   wychowawca internatu
  Muszyńska Jadwiga   zajęcia techniczne, przysposobienie do pracy, edu. dla bezpieczeństwa, rewalidacja
  Nejman Edyta   wychowawca internatu
  Niespodzińska Marzena   wychowawca internatu
  Ozdowska Danuta   wychowawca internatu
  ks. Pachliński Marcin   religia
  Paczkowski Mariusz   informatyka
  Patyk Izabela   funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia kształtujące kreatywność, rewalidacja
  Piątek Halina   plastyka, wczesne wspomaganie rozwoju, funkcjonowanie osobiste i społeczne, przysposobienie do pracy, rewalidacja
  Pieścińska Anna   wychowawca internatu
  Piotrowska Agnieszka   wychowanie fizyczne,  rewalidacja
  Rakowska Marzena   funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia kształtujące kreatywność, zaj. rozwijające komunikowanie się, rewalidacja
  Sikorska Renata   historia, historia i społeczeństwo, funkcjonowanie osobiste i społeczne, rewalidacja
  Skóra Grażyna   wychowawca internatu
  Sobczyńska Anna   chemia, biologia, przysposobienie do pracy, doradztwo zawodowe, rewalidacja
  Stelmach Ewa   wychowawca internatu
  Stołowska Magdalena   wychowawca internatu
  Strzałkowska Aneta   wychowawca internatu
  Urbańska Danuta   zajęcia rewalidacyjno-wychowawczy, wychowawca internatu
  Urbański Olgierd   wychowanie fizyczne,  rewalidacja
  Walczak Agnieszka   język angielski
  Wojewoda Julita   wychowawca internatu
  Zachwieja Ewelina   wczesne wspomaganie rozwoju, funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające komunikowanie się,  rewalidacja, świetlica

Licencja