Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

UCZNIOWIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Klasa Iab

1.
 
Błaszak Katarzyna
7.
 
Janiak Kinga
13.
 
Mroczkowska Kamila
2.
 
Buszka Mateusz
8.
 
Jarka Klaudia
14.
 
Paliwoda Zuzanna
3.
 
Ćwikła Martyna
9.
 
Karpińska Klaudia
15.
 
Rosiak Adrian
4.
 
Górczyński Bartłomiej
10.
 
Lewandowska Paulina
16.
 
Świderski Piotr
5.
 
Grabowska Wiktoria
11.
 
Ludwicka Natalia
17.
 
Waszak Adam
6.
 
Iglewska Sandra
12.
 
Ludwicka Wiktoria
18.
 
Wiśniewska Alicja

Klasa Ic

1.
 
Graczyk Olga
6.
 
Łęga Wiktoria
11.
 
Sawińska Julia
2.
 
Kaniewska Agata
7.
 
Niespodziński Michał
12.
 
Trzeszczyńska Julia
3.
 
Kowalska Tanitta
8.
 
Nowak Marcelina
13.
 
Urbańska Kinga
4.
 
Kulpa Cezary
9.
 
Nowak Natalia
14.
 
Wyrąbkiewicz Miłosz
5.
 
Ludwicka Patrycja
10.
 
Paszkiet Iga
   
 

Klasa IIab

1.
 
Dzierżawski Grzegorz
8.
 
Kardasz Marta
15.
 
Lewandowski Mariusz
2.
 
Filipiak Marek
9.
 
Klimek Maksymilian
16.
 
Michalski Kamil
3.
 
Filipiak Mikołaj
10.
 
Kryszak Michał
17.
 
Nawrot Klaudia
4.
 
Gutraj Weronika
11.
 
Kubiak Szymon
18.
 
Obiezierski Kacper
5.
 
Idziak Kamil
12.
 
Kurtys Michał
19.
 
Sikorska Magdalena
6.
 
Jarka Sara
13.
 
Kurtys Natalia
20.
 
Szyper Mateusz
7.   Jóźwiak Sebastian 14.   Lewandowska Aleksandra 21.   Ziemiorowski Michał

Klasa IIc

1.
 
Danielewski Kacper
8.
 
Kulpa Anna
15.
 
Śmigiel Jolanta
2.
 
Idziak Daria
9.
 
Lewandowska Natalia
16.
 
Tamborska Dominika
3.
 
Jaśkiewicz Julia
10.
 
Rejniak Paulina
17.
 
Tanalski Tomasz
4.
 
Kaniewska Marta
11.
 
Rzadkowolska Weronika
18.
 
Trzaskoma Julia
5.
 
Kapela Izabela
12.
 
Sobczak Dawid
19.
 
Trzybińska Daria
6.
 
Kieraj Kamila
13.
 
Starosta Julia
20.
 
Wojewoda Natalia
7.   Kłosowska Julia 14.   Szkudlarek Maja      

Klasa IIIa

1.
 
Bawolska Weronika
9.
 
Królikowski Mateusz
17.
 
Rumaniec Patryk
2.
 
Ciesielski Maciej
10.
 
Krygier Joanna
18.
 
Simińska Marta
3.
 
Ciesielski Sebastian
11.
 
Krysiak Michał
19.
 
Toda Julia
4.
 
Czaplewska Paulina
12.
 
Kucharczak Laura
20.
 
Umerle Maria
5.
 
Derucki Łukasz
13.
 
Kurtys Agnieszka
21.
 
Waszak Hubert
6.
 
Gawroński Jakub
14.
 
Pulczyńska Katarzyna
22.
 
Wawrzyniak Mateusz
7.   Jarka Dominik 15.   Racinowska Paulina 23.   Wieluńska Anna
8.   Karska Weronika 16.   Regin Aleksandra      

Klasa IIIb

1.
 
Dembowski Bartosz
7.
 
Kluczewski Kamil
13.
 
Szymczak Julia
2.
 
Fer Adrian Michał
8.
 
Kontowicz Natalia
14.
 
Umerle Daria
3.
 
Gliński Grzegorz
9.
 
Mikołajczak Adam
15.
 
Waszak Alicja
4.
 
Głowacka Olga
10.
 
Rewers Szymon
16.
 
Wiliński Filip
5.
 
Jakubowska Aleksandra
11.
 
Roszak Igor
17.
 
Wiliński Miłosz
6.   Jaśkiewicz Jakub Jan 12.   Stasiak Kevin 18.  
Witkowski Adam

Klasa IIIc

1.
 
Chrzanowski Adam
8.
 
Kołodziejska Aleksandra
15.
 
Strzelecka Weronika
2.
 
Dobrowolska Izabela
9.
 
Korejba Emilia
16.
 
Szymborska Karolina
3.
 
Eznarska Andżelika
10.
 
Kostrzewska Wiktoria
17.
 
Topolska Klaudia
4.
 
Gawrońska Klaudia
11.
 
Kwiatkowska Magdalena
18.
 
Wojnowski Patryk
5.
 
Ignasiak Paulina
12.
 
Morkowska Michalina
19.
 
Wrzesińska Wiktoria
6.
 
Kaniewska Natalia
13.
 
Olejniczak Kamil
20.
 
Zalesiak Wiktoria
7.
 
Kłosińska Anna
14.
 
Starosta Rozalia
21.  
Zieliński Adrian

 

UCZNIOWIE PUBLICZNEGO GIMNAZJUM POWIATOWEGO

Klasa IIIg

1.
 
Bałuk Kinga
8.
 
Muszyńska Adrianna
14.
 
Stasiak Nikola
2.
 
Bentkowska Karolina
9.
 
Nawrocka Wiktoria
15.
 
Szafrańska Paulina
3.
 
Ciesielski Ernest
10.
 
Nowacka Alicja
16.
 
Świat Alicja
4.
 
Krasucka Zuzanna
11.
 
Ratajczyk Martyna
17.
 
Trzaskoma Mateusz
5.
 
Kurant Julia
12.
 
Robakowska Inga
18.
 
Woźniak Jessica
6.
 
Lewandowska Wiktoria
13.
 
Sikorska Iga
19.
 
Zientkiewicz Agata
7.   Milczewska Katarzyna            

 

UCZNIOWIE OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO

Klasa VI-VIII SP L

1.
 
Augustyniak Jan
4.
 
Czarnecki Paweł
7.
 
Krauze Dawid
2.  
Bińkowska Weronika
5.   Jaromierski Kamil 8.   Uszyński Ksawier
3.   Bykowska Justyna 6.   Koral Adal      

Klasa I-III SP UZ

1.
 
Bykowski Filip
3.
 
Głosek Piotr
5.
 
Waszak Klaudia
2.  
Dytkiewicz Dominika
4.   Ryszewski Kacper 6.   Zdzichowska Bogumiła

Klasa IV-V SP UZ

1.
 
Dominiak Krystian
3.
 
Michalak Cezary
5.
 
Popowski Gracjan
2.   Dominiak Stella 4.   Michalak Grzegorz      

Klasa VI SP UZ

1.
 
Boniec Weronika
3.
 
Pasturczak Krzysztof
5.
 
Ugorska Martyna
2.   Nowak Katarzyna 4.   Sobieraj Karina      

Klasa VIII SP UZ

1.
 
Fołda Alan
3.
 
Mielczarek Filip
4.
 
Urbański Mariusz
2.   Grzelak Adrian            

Klasa IV AL

1.
 
Buczkowski Bartosz
2.
 
Marszałkowski Kacper
3.   Waszak Jakub

Klasa I-III AU

1.
 
Bogdanowski Alex
2.
 
Walczak Paweł
3.   Waszak Michał

Klasa VI-VII AU

1.
 
Jarka Adrian
3.
 
Zachwieja Natalia
4.
 
Zawadzka Natalia
2.   Kapturski Jakub            

Klasa ZRW (1)

1.
 
Czajkowska Sandra
3.
 
Olszewska Agata
4.
 
Pietrzak Milena
2.   Kruszyński Krystian            

Klasa ZRW (2)

1.
 
Krawczyk Krzysztof
2.
 
Pietrasik Marek
3.
  Zawidzki Tomasz

Klasa III G L

1.
 
Dominiak Robert
2.
 
Habecka Weronika      

Klasa III G UZ

1.
 
Dominiak Przemysław
3.
 
Ratajewska Agata
5.
 
Sikorska Beata
2.
 
Kardzacz Tamara
4.
 
Raźny Dawid
6.
 
Szczerbiak Kamil

Klasa I SPdP

1.
 
Araszewski Grzegorz
4.
 
Michalski Adam
6.
 
Stramowski Kamil
2.
 
Dominiak Klaudia
5.
 
Pasturczak Rafał
7.
 
Urbański Alan
3.   Dzierżawska Wioletta            

Klasa II SPdP

1.
 
Bińkowski Patryk
3.
 
Górzyński Waldemar
5.
 
Rybicka Kamila
2.
  Górzyński Grzegorz
4.
 
Kaczmarek Konrad
     

Klasa IIIa SPdP

1.
 
Czajkowski Łukasz 4.   Rakowski Krzysztof 6.   Słodkiewicz Piotr
2.
 
Jakóbiak Emilia 5.   Rutkowska Klaudia 7.   Zalewska Patrycja
3.
 
Pawlak Marta            

Klasa IIIb SPdP

1.
  Danielak Marcin 4.   Osuch Dominika 6.   Tylkowski Michał
2.
  Karolczak Arkadiusz 5.   Smętek Dominik 7.   Wiśniewski Tobiasz
3.   Osiecki Adrian            

Klasa IIIc SPdP

1.
  Bączkiewicz Angelika 3.   Joachimiak Anna 5.   Stramowski Kamil
2.
  Głowacki Damian 4.   Lewiński Marek 6.   Zmierczak Patrycja

 

Licencja