Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Informacja o przetargu

PRZETARG NA PRZEBUDOWĘ BOISKA SZKOLNEGO

Informuję, że ogłoszony został przetarg na przebudowę boiska szkolnego. Szczegółowe informacje w BIP powiatu radziejowskiego, link: https://www.bip.radziejow.pl/901,2020

Dyrektor Szkoły

 

 • Akacja czytaj.pl

ZESKANUJ, POBIERZ, CZYTAJ!

Już po raz trzeci w naszej szkole ruszyła akcja Czytaj.pl. Do 30 listopada br. wszyscy uczniowie będą mogli  zupełnie za darmo przeczytać 12 e-booków i audiobooków. W naszej szkole pojawiły się plakaty z kodem QR dające dostęp do bestsellerów.  

 • Laptopy św. Mikołaja, na zdjęciu uczennice wraz z...

LAPTOPY ŚW. MIKOŁAJA DLA NASZYCH LICELISTEK

Do dwóch naszych licealistek Św. Mikołaj zawitał już w listopadzie. Dzięki wieloletniej współpracy z Fundacją Świętego Mikołaja, mogliśmy przekazać uczniom dwa laptopy, które przydadzą się w trakcie nauczania zdalnego. Warto pomagać, bo dobro wraca!

 • 5 listopada 2020 roku uczennice liceum udały się na...

"ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI TAK SZYBKO ODCHODZĄ..."

Dzień Wszystkich Świętych to dzień zadumy i refleksji. 5 listopada  2020 roku uczennice liceum udały się na radziejowski cmentarz, żeby oddać hołd zmarłym pracownikom i nauczycielom szkoły oraz zapalić znicze na ich grobach.

 • Podaruj książkę dzieciom z SOSW

STARA KSIĄŻKA W NOWYM MIEJSCU

Na półce, w piwnicy, na strychu masz książki, do których nie wracasz, lektury, których nie przeczytałeś, książeczki dla dzieci, z których już wyrosłeś? Podaruj je dzieciom z SOSW. Akcja trwa cały rok!  Miejsce zbiórki: biblioteka szkolna. Podziel się książką.

 • Nauczanie

ZDALNE NAUCZANIE SOSW

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice! W związku z wprowadzenie nauczania zdalnego od 3 listopada 2020 roku, przygotowaliśmy dla Was pracę z wykorzystaniem najprostszego narzędzia w postaci OneDrive. Link dostępu do  dysku:Dysk onedrive.live.com 

 • 13 października 2020 roku jak co roku celebrowaliśmy Dzień...

"STREET PERFORMANCE" Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

13 października 2020 roku celebrowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Nasi nauczyciele na przerwach słuchali swoich ulubionych przebojów. Punktem kulminacyjnym było pierwsze w historii „street performance” w wykonaniu Samorządu Uczniowskiego.

 • Dzień Edukacji Narodowej w SOSW

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W SOSW

W tym roku Dzień Edukacji Narodowej przebiegał w innej niż dotychczas formie. Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną święto oświaty  obchodziliśmy w małych grupach. 13 października 2020 roku rozstrzygnięto szkolny konkurs ,,Mój nauczyciel”. 

 • Spływ kajakowy rzeką Wdą

LICEALIŚCI W OCYPLU

W dniach 7-9 października 2020 roku uczniowie klas I i II wybrali się do Ocypla –  małej wsi o malowniczym położeniu w Borach Tucholskich. Pierwszego dnia nasi pierwszoklasiści wzięli udział w specjalnie przygotowanej nocnej grze terenowej.

 • Wyjazd edukacyjny do Muzeum Techniki Rolniczej i...

UCZNIOWIE SOSW W MUZEM TECHNIKI ROLNICZEJ

8 października 2020 uczniowie SOSW wybrali się do Muzeum Techniki Rolniczej i Gospodarstwa Wiejskiego w Redczu Krukowym, gdzie zgłębili wiedzę jak żyli kiedyś ich przodkowie. Najbardziej przypadała do gustu legendarne samochody i motocykle.

 • Wyjazd edukacyjny uczniów SOSW do Kopalni Soli Kłodawa

WYJAZD EDUKACYJNY UCZNIÓW SOSW DO KŁODAWY

6 października 2020 roku uczniowie klas V-VIII AU oraz VII AU udali się  do Kopalni Soli Kłodawa. Jest to największa w kraju kopalnia z najgłębszą w Polsce podziemną trasą turystyczną. Bez wątpienia najwięcej emocji wywołał zjazd pod ziemię.

 • Otrzęsiny pierwszoklasistów LO - przeciąganie liny.

OTRZĘSINY PIERWSZOKLASISTÓW

W poniedziałek 5 października 2020 roku w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Uczniowie musieli przejść przez nie lada trudny egzamin, by oficjalnie stać się częścią „łokietkowej” społeczności. Tematem przewodnim imprezy były bajki i horrory.

 • MolNet+

JAK ZAŁOŻYĆ INTERNETOWE KONTO BIBLIOTECZNE?

Nasza biblioteka korzysta z oprogramowania do obsługi czytelników MolNet+. Czytelnicy mają m.in.  możliwość rezerwowania książek przez internet oraz  samodzielnego przedłużania terminu zwrotu.  Jak założyć konto biblioteczne - instrukcja poniżej.

 • Uczniowie ZRW obchodzili Dzień Dyni i wszystkich warzyw. W...

DZIEŃ DYNI I WSZYSTKICH WARZYW W SOSW

2 października 2020 roku uczniowie ZRW obchodzili Dzień Dyni i wszystkich warzyw. W  klasie pojawił się kosz pięknie pachnących i świeżych warzyw. Na zajęciach chłopcy odkryli różnorodność wrzyw, kształty, kolory, smaki.

następna strona »