Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Ferie zimowe

Udanych ferii :)

Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy miłych, bezpiecznych ferii zimowych oraz odpoczynku po trudach ciężkiej, kilkumiesięcznej pracy. Niech ten wspaniały czas dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń oraz wielu ciekawych przeżyć.

 

 • Zjazd Absolwentów 2018

ZJAZD ABSOLWENTÓW 2018

Z przyjemnością informujemy, że z okazji 80-lecia Naszego Liceum 16 czerwca 2018 roku odbędzie się kolejny Zjazd Absolwentów. Serdecznie zapraszamy wszystkich Absolwentów na spotkanie. Poniżej zamieszczamy zgłoszenie na Zjazd.

 • OFPF
XXV FESTIWAL PIOSENKI FRANCUSKIEJ

25 maja 2018 roku odbędzie się finał XXV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej. Wszystkich miłośników piosenki francuskiej zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.  Zgłoszenia należy przesłać do dnia 11 maja 2018 roku. 

 • Walentynki - IIIg

MIŁOŚĆ TO NIE PLUSZOWY MIŚ ANI KWIATY...

Myślą przewodnią tegorocznych walentynek było „ Bo widzisz Prosiaczku… miłość  jest  wtedy,  gdy się  kogoś lubi za bardzo za bardzo”. Uczniowie podjęli temat miłości  nieco od innej strony przedstawiając ją w bardzo śmieszny i współczesny sposób.

 • "Bitwa na głosy"

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WOKALNY "BITWA NA GŁOSY"

8 lutego 2018 roku w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Wokalny  „Bitwa  na głosy”. I miejsce zdobyły:  w kategorii szkół podstawowych - Julia Wiśniewska, w kategorii  szkół  gimnazjalnych - Natalia Jagodzińska. Gratulujemy i  zapraszamy za  rok.

 • ,,Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek…’’

"POWIEDZIAŁ BARTEK, ŻE DZIŚ TŁUSTY CZWARTEK..."

Tłusty czwartek  to dzień, w którym króluje  staropolski zwyczaj pieczenia i zjadania pączków. W ten zapustny dzień  odbyło się integracyjne spotkanie  rodziców, dziadków i uczniów kl. II AU oraz V AU z udziałem  Pani  Mirosławy Pakulskiej z Osięcin. 

 • Premiera "Królowej śniegu"

PREMIERA "KRÓLOWEJ ŚNIEGU"

W środę 7 lutego 2018 roku naszą szkołę odwiedzili niecodzienni goście. Dzieci z klas I-III MZS w Radziejowie, wraz z wychowawczyniami, przybyły na premierę „Królowej Śniegu”. Przedstawienie zostało przygotowane przez kółko teatralne „Incydent”.

 • Benefis recytatorek i wokalistów

BENEFIS RECYTATOREK I WOKALISTÓW

2 lutego 2018 roku mogliśmy zobaczyć w szkolnej galerii przedstawienie teatralno-wokalne pt. Tak naprawdę nic nie rozumiem. Wokaliści i recytatorzy skupili uwagę Łokietkowej publiczności na tematyce dzieciństwa i młodości.

 • Walentynki

WALENTYNKI W ŁOKIETKU

Od  wtorku 6 lutego 2018 roku możecie wrzucać walentynkowe kartki  do specjalnie przygotowanej  skrzyni "miłosnych  westchnień”. Kartki zostaną rozdane w czwartek  8 lutego. W piątek 9 lutego odbędzie się apel walentynkowy w wykonaniu  klasy IIIg.

 • Bitwa na głosy

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WOKALNY "BITWA NA GŁOSY"

Nasz Łokietek organizuje konkurs "Bitwa na głosy", który odbędzie się 8 lutego 2018 r. w galerii Liceum Ogólnokształcącego w Radziejowie. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VII)  i gimnazjów.

 • Deklaracja maturalna

DEKLARACJA MATURALNA

Przypominamy maturzystom o obowiązku złożenia ostatecznej deklarację przystąpienia do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2017/2018. Formularze deklaracji w pliku PDF należy pobrać ze strony:  https://www.vulcan.edu.pl/strona/deklaracje-411.

 • Wieczór kolęd

WIECZÓR KOLĘD

Kolędy od wielu wieków rozbrzmiewają w polskich kościołach i domach. W naszym Ośrodku podtrzymujemy tę piękną polską tradycję. Organizatorem Wieczoru Kolęd uczniowie naszej placówki przy współpracy Stowarzyszenia na Rzecz Integracji  „Razem”.

następna strona »

Licencja

Menu

Treść

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

Prognoza z Łokietka

<span>Dobra pogoda, <br>możliwe opady przelotne</span>
Dobra pogoda,
możliwe opady przelotne

Aktualna pogoda

Temperatura
2.9 ºC
T. odczuw.
0 ºC
Wiatr
0.0 km/h
Kierunek
---
Opady / 1h
0.0 mm
Ciśnienie
1010.0 hPa
Wilgotność
70 %
Termika
zimno
19-02-18 11:01:31