Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Kampania wyborcza do SU

PRZED NAMI WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO LO I PGP

W piątek 26 października 2018 roku odbędą się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Kandydatów prosimy zgłaszać do Jakuba Gawrońskiego z kl. IIIa. Kampania wyborcza zaplanowana jest od poniedziałku do czwartku (22-25.10).

 • DEN w Łokietku

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W ŁOKIETKU

15 października 2018 roku odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Społeczność Łokietka kryje w sobie wiele różnorodnych talentów. Uczniowie zaprezentowali kilka wybranych - to najlepszy z prezentów, jaki mogliście nam podarować.

 • Bieszczady 2018

BIESZCZADAMI JESIEŃ SIĘ ZACZYNA

8 października 2018 roku rozpoczął się wyjazd edukacyjny w Bieszczady. Uczestnicy wycieczki m.in.: odwiedzili Sandomierz, Muzeum Miasta Sanok, spacerowali po Połoninie Wetlińskiej, zdobyli najwyższy szczyt polskich Bieszczadów - Tarnicę.

 • DEN w SOSW

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W SOSW

12 października 2018 roku w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wychowankowie w tym dniu podziękowali nauczycielom i wychowawcom za ich wkład w nauczanie i wychowanie.

 • Jesienny wyjazd uczniów SOSW do sadu

JESIENNY WYJAZD UCZNIÓW SOSW DO SADU

9 października 2018 roku uczniowie klasy VI i VII ze spektrum autyzmu obserwowali jesienne zbiory owoców. W nowocześnie zmechanizowanym sadzie z wielką radością i śmiechem poruszaliśmy się w dużych skrzyniach przeznaczonych do transportu jabłek.

 • Otrzęsiny 2018

OTRZĘSINY 2018

5 października 2018 roku w sali gimnastycznej odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Klasa II ab zorganizowała imprezę w konwencji „Gwiezdnych wojen”. „Kociaki” pozytywnie przeszły próby sprawnościowe, konkursy wiedzowe, występy artystyczne.

 • Sukcesy uczinów SOSW w biegach przełajowych

SUKCESY UCZNIÓW SOSW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

4 października 2018 roku w Wielgiem odbyły się IX Regionalne Biegi Przełajowe. Zawodnicy z naszego ośrodka zdobyli: Ania - medal srebrny, Łukasz - medal srebrny, Krzysztof - medal brązowy, Adam - 4. miejsce, Klaudia i Czarek - 5. miejsce (600 m).

 • Wybory do Samorządu Internatu

WYBORY DO SAMORZĄDU INTERNATU

W środę 3 października 2018 roku odbyło się głosowanie podczas którego wychowankowie SOSW wybrali samorząd internatu. Przewodniczącym została Weronika Habecka, zastępcą przewodniczącego Anna Joachimiak. Serdecznie gratulujemy!

 • Uroczyste przekazanie pracowni mobilnej

NOWOCZESNA PRACOWANIA MOBILNA DLA ŁOKIETKA

2 października 2018 roku w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku miało miejsce uroczyste przekazanie mobilnej pracowni dla naszej szkoły  w ramach projektu pn. "e-Usługi – e-Organizacja, moduł e-Edukacja”.

 • Pygmalion

UCZNIOWIE LO I PGP NA SPEKTAKLU PYGMALION

1 października 2018 roku odbył się wyjazd edukacyjny  do kinoteatru Adria w Bydgoszczy. Uczniowie Łokietka obejrzeli spektakl w języku angielskim Pymalion. Dla uczestników była to okazja, by rozwijać umiejętności posługiwania się językiem angielskim.

 • Z wizytą w firmie AGROPOL

UCZNIOWIE SOSW Z WIZYTĄ W FIRMIE AGROPOL

28 września 2018 roku uczniowie klasy VI - VII AU zwiedzili firmę AGROPOL w Zakrzewie, której właścicielem jest pan Marcin Kowalczyk. Zajmuje się ona sprzedażą, serwisem maszyn rolniczych, sprzedażą części zamiennych oraz serwisem ogumienia i klimatyzacji.

 • Dzień Patrona

DZIEŃ PATRONA

27 września 2018 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Patrona szkoły. Uczniowie klasy IIAB przygotowali apel, w którym przywołali najistotniejsze fakty z życia Władysława Łokietka. Na zakończenie złożono kwiaty pod pomnikiem Patrona.

 • Pielrzymka gimnazjalistów do Lichenia

PIELGRZYMKA GIMNAZJALISTÓW DO LICHENIA

Uczniowie III klasy Gimnazjum wraz z wychowawczynią p. Joanną Gulcz i ks. Adrianem Szczapem oraz sześcioma tysiącami młodych ludzi z diecezji włocławskiej zgromadziło się  27 września 2018 roku  w Licheniu na dorocznej pielgrzymce gimnazjalistów. 

 • Od lewej: p. Sławomir Kieraj i Kamil Kluczewski

KAMIL KLUCZEWSKI NAJLEPSZY W WOJEWÓDZTWIE

Kamil Kluczewski z klasy III B naszego liceum zajął I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym. W kategorii na najlepszy scenariusz pokazu astronomicznego stworzył pracę pt. „W poszukiwaniu nowej Ziemi”. Gratulujemy.

 • Deklaracja

WSTĘPNA DEKLARACJA MATURALNA

Do 28 września 2018 roku należy złożyć wstępną deklarację przystąpienia do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2018/2019. Formularze deklaracji (deklaracja 1a) można pobrać ze strony:  https://www.vulcan.edu.pl/strona/deklaracje-411.

 • Hiszpania

HISZPANIA CZEKA!

W czerwcu 2019 roku odbędzie się wyjazd na warsztaty języka angielskiego do Hiszpanii. Osoby zainteresowane uczestnictwem w wyjeździe proszone są o zgłaszanie się do p. Agnieszki Walczak do 24 września br.

 • Obóz w Chorwacji 2018

WAKACYJNE WSPOMNIENIA Z CHORWACJI

Uczniowie Łokietka: Dawid Jankowski i Miłosz Kurtysiak uczestniczyli w obozie żeglarskim w Chorwacji połączonym z warsztatami z astronawigacji i astronomii. Obóz był nagrodą za aktywny udział uczniów w astrobazach.

 • Zatrzymać lato...

ZATRZYMAĆ LATO...

10 września 2018 roku korzystając z przepięknej pogody i ostatnich dni lata uczniowie zespołu ZRW i II AU wybrali się na piknik integracyjny. Radościom i emocjom nie było końca. Trampolina, huśtawki, leżaki na plaży i wspólne biwakowanie...

 • Wyjazd wychowanków SOSW do Torunia

WYJAZD WYCHOWANKÓW SOSW DO TORUNIA

8 września 2018 roku wychowankowie  internatu wzięli  udział w I Wojewódzkim Edukacyjnym  Pikniku  Osób Niepełnosprawnych w Toruniu, podczas którego M.IN. uczestniczyli w wielu konkursach oraz zumbie.

 • Salon Maturzystów 2018

SALON MATURZYSTÓW

7 września 2018 roku uczniowie klas trzecich naszego liceum zgłębiali tajniki matury na toruńskim UMK, gdzie w ramach Salonu Maturzystów m.in. wysłuchali wykładów egzaminatorów - ekspertów z poszczególnych przedmiotów.

 • Bezpieczna droga do szkoły

BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

7 września 2018 roku uczniów SOSW odwiedzili policjanci, którzy przypomnieli uczniom o zasadach obowiązujących na drodze. Spotkanie było częścią prewencyjnego programu Bezpieczna droga do szkoły.

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

3 września 2018 roku uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2018/2019. Podczas uroczystości, miało miejsce ślubowanie klas pierwszych oraz wręczenie Stypendium Starosty Radziejowskiego dla najlepszego maturzysty, które otrzymał Daniel Patyk.

 • Warsztaty astronomiczne dla młodych artystów

WARSZTATY ASTRONOMICZNE DLA MŁODYTCH ARTYSTÓW

W środę 22 sierpnia 2018 roku na dziedzińcu naszej szkoły, dla młodych artystów biorących udział w tegorocznych warsztatach muzycznych, ich opiekunów oraz pedagogów, przygotowano grilla oraz nocne obserwacje nieba.

następna strona »

Licencja