Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Uwaga

WYWIADÓWKA

25 września 2018 roku  (wtorek) w godzinach 16.30-18.00 odbędą się spotkania z rodzicami uczniów LO i PGP. Ze względu na ważność omawianych spraw wszystkich rodziców prosimy o niezawodne przybycie.

 

 • Hiszpania

HISZPANIA CZEKA!

W czerwcu 2019 roku odbędzie się wyjazd na warsztaty języka angielskiego do Hiszpanii. Osoby zainteresowane uczestnictwem w wyjeździe proszone są o zgłaszanie się do p. Agnieszki Walczak do 24 września br.

 • Obóz w Chorwacji 2018

WAKACYJNE WSPOMNIENIA Z CHORWACJI

Uczniowie Łokietka: Dawid Jankowski i Miłosz Kurtysiak uczestniczyli w obozie żeglarskim w Chorwacji połączonym z warsztatami z astronawigacji i astronomii. Obóz był nagrodą za aktywny udział uczniów w astrobazach.

 • Zatrzymać lato...

ZATRZYMAĆ LATO...

10 września 2018 roku korzystając z przepięknej pogody i ostatnich dni lata uczniowie zespołu ZRW i II AU wybrali się na piknik integracyjny. Radościom i emocjom nie było końca. Trampolina, huśtawki, leżaki na plaży i wspólne biwakowanie...

 • Wyjazd wychowanków SOSW do Torunia

WYJAZD WYCHOWANKÓW SOSW DO TORUNIA

8 września 2018 roku wychowankowie  internatu wzięli  udział w I Wojewódzkim Edukacyjnym  Pikniku  Osób Niepełnosprawnych w Toruniu, podczas którego M.IN. uczestniczyli w wielu konkursach oraz zumbie.

 • Salon Maturzystów 2018

SALON MATURZYSTÓW

7 września 2018 roku uczniowie klas trzecich naszego liceum zgłębiali tajniki matury na toruńskim UMK, gdzie w ramach Salonu Maturzystów m.in. wysłuchali wykładów egzaminatorów - ekspertów z poszczególnych przedmiotów.

 • Bezpieczna droga do szkoły

BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

7 września 2018 roku uczniów SOSW odwiedzili policjanci, którzy przypomnieli uczniom o zasadach obowiązujących na drodze. Spotkanie było częścią prewencyjnego programu Bezpieczna droga do szkoły.

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

3 września 2018 roku uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2018/2019. Podczas uroczystości, miało miejsce ślubowanie klas pierwszych oraz wręczenie Stypendium Starosty Radziejowskiego dla najlepszego maturzysty, które otrzymał Daniel Patyk.

 • Warsztaty astronomiczne dla młodych artystów

WARSZTATY ASTRONOMICZNE DLA MŁODYTCH ARTYSTÓW

W środę 22 sierpnia 2018 roku na dziedzińcu naszej szkoły, dla młodych artystów biorących udział w tegorocznych warsztatach muzycznych, ich opiekunów oraz pedagogów, przygotowano grilla oraz nocne obserwacje nieba.

 • Zaćmienie Księżyca 27 lipca 2018 r. - Dawid Jankowski

ZAĆMIENIE KSIĘŻYCA

27 lipca 2018 roku doszło do najdłuższego w XXI wieku całkowitego zaćmienia Księżyca. Tego samego wieczoru doszło także do wielkiej opozycji Marsa (po 15 latach). Na wieczorne obserwacje do naszej astrobazy przybyło ponad 100 gości.

 • Księżyc

CAŁKOWITE ZAĆMIENIE KSIĘŻYCA

Wszystkich sympatyków astronomii zapraszamy do naszej Astrobazy na obserwacje całkowitego zaćmienia Księżyca - 27 lipca 2018 roku. Startujemy o godz. 20.00. Tego wieczoru będziemy świadkami najdłuższego całkowitego zaćmienia w XXI wieku.

 • Podręczniki

PODRĘCZNIKI OBOWIĄZUJĄCE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Poniżej umieszczamy obowiązujący w roku szkolnym 2018/2019 – wykaz podręczników i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów LO. Jednocześnie informujemy, że uczniowie SOSW i PGP otrzymują we wrześniu darmowe podręczniki w ramach dotacji MEN.

 • Matura

POZNALIŚMY WYNIKI TEGOROCZNEJ MATURY

W Łokietku świadectwo ukończenia szkoły otrzymało 100% uczniów i wszyscy abiturienci przystąpili do egzaminu maturalnego. Zdawalność w naszym liceum wyniosła 95,3% (dla porównania: powiat radziejowski – 74,8,  woj. kujawsko-pomorskie – 78%, Polska 79,7%).

 • Łokietek

TO BYŁ DOBRY ROK

Rok szkolny  2017/2018 w Łokietku był pełen różnych wydarzeń, sukcesów, wyjazdów, ale także wytężonej pracy. Nasi uczniowie dali radę! Uczyli się, zdobywali doświadczenie, nabywali nowych umiejętności. U nas każdy uczeń znajdzie coś dla siebie.

 • Zakończenie roku

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

22 czerwca 2018 roku zakończyliśmy rok szkolny.  Wręczono liczne nagrody. "Licealistą roku" został Jakub Gawroński, który otrzymał kurs prawa jazdy. Michalinie Morkowskiej i Kamilowi Michalskiemu, po praz pierwszy, przyznano tytuł "Osobowości roku".

 • VII Wojewódzka Olimpiada Obrony Cywilnej

JAKUB JAŚKIEWICZ NAJLEPSZYM STRZLECEM W WOJEWÓDZTWIE

W dniach 19-20 czerwca 2018 roku w Rytebłotach odbyła się  VII Wojewódzka Olimpiada Obrony Cywilnej.  Najlepszym strzelcem  w województwie okazał się uczeń naszego Liceum Jakub Jaśkiewicz  z klasy II b, na 30 punktów zdobył 29. Gratulujemy

 • Noc w Łokietku

NOC W ŁOKIETKU

Uczniowie klasy IIg przygotowali mniej oficjalna wersję pożegnania uczniów klasy IIIg. Impreza rozpoczęła się rozprawa sądowa przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej - klasie IIIg. Zapadł wyrok skazujący – noc w Łokietku. I tak tez się stało...

 • Zjazd Absolwentów

V ZJAZD ABSOLWENTÓW

16 czerwca 2018 roku Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Łokietka w Radziejowie obchodziło 80-lecie istnienia. Były radosne powitania, wzruszające spotkania. Opowieściom, wspomnieniom, anegdotom  nie było końca.

 • P. Janusz Wrzesiński

PAN JANUSZ WRZESIŃSKI - ODKRYWCA TALENTÓW 2018

14 czerwca 2018 roku odbyła się konferencja, podczas której pan  Janusz Wrzesiński uzyskał tytuł "Odkrywca talentów roku 2018" w kategorii szkół ponadpodstawowych oraz nagrodę rzeczową w postaci tabletu. Serdecznie gratulujemy.

 • Wycieczka do Ocypla

WSPOMNIENIA GIMNAZJALISTÓW Z OCYPLA

W dniach 11-14 2018 roku nasi gimnazjaliści udali się na czterodniową wycieczkę w Bory Tucholskie, podczas której m.in. odbył się turniej w piłkę  siatkową plażową, spływ kajakowy rzeką Wdą  oraz gra terenowa wokół Ocypla.

następna strona »

Licencja