Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Deklaracja

WSTĘPNA DEKLARACJA MATURALNA

Do 30 września 2020 roku w sekretariacie szkoły należy złożyć wstępną deklarację maturalną. Formularze deklaracji (deklaracja 1a) w pliku PDF można pobrać ze strony:  https://www.vulcan.edu.pl/strona/deklaracje-411. 

 • Dzień Patrona Szkoły - uroczyzty apel na dziedzińcu liceum.

DZIEŃ PATRONA SZKOŁY

W poniedziałek 28 września 2020 roku uroczyście świętowaliśmy Dzień Patrona Szkoły. Podczas apelu na dziedzińcu liceum przypomniano najważniejsze wydarzenia z życia naszego Patrona - Króla Władysława Łokietka.

 • Eliminacje wojewódzkie 65. Ogólnopolskiego Konkursu...

SUKCES RECYTATOREK Z ŁOKIETKA

24 września 2020 roku odbyły się eliminacje wojewódzkie 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Nominację do finału krajowego otrzymała Alicja Krysiak, a wśród dwunastu wyróżnionych znalazły się Julia Mordyl, Iga Paszkiet i Justyna Wiśniewska.

 • Sprzątanie Świata - uczniowie LO sprzątają ul. Szkolną

SPRZĄTANIE ŚWIATA

18 września 2020 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji Sprzatania Świata, która odbywała się pod hasłem "Plastik? rezygnuję, redukuję, segreguję". Uczniowie Liceum sprzątali m.in. ul. Szkolną, wychowankowie SOSW część lasu i teren Szkoły.

 • NPRCz

KUPUJEMY I CZYTAMY!

Drodzy Czytelnicy! Dzięki realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa nasza biblioteka wzbogaciła swoje zbiory o ponad 600 nowych tytułów. Zapraszamy do poznania nowości wydawniczych i życzymy miłej lektury  :)

 • Szachy w bibliotece

SZACH - MAT W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Nie bez przyczyny szachy uznaje się za grę godną cesarzy. 15 września 2020 roku wymiary piękna królewskiej gry odkrywali uczniowie klasy VII SOSW. Zapraszamy do biblioteki na szachowe rozgrywki rozwijające twórczy potencjał, który drzemie w każdym.

 • Stypendium

STYPENDIUM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO

Uczniowie naszego liceum mogą ubiegać się o Stypendium Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Wnioski wraz z wszystkimi załącznikami należy złożyć do 21 września br. w sekretariacie szkoły. Regulamin i druk wniosku zamieszczamy poniżej.

 • Dzień kropki

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI W SOSW

15 września 2020 roku uczniowie ZRW świętowali Międzynarodowy Dzień Kropki. Tego dnia chłopcy mieli ubrania w kropki, tym razem czarne i  białe, aby jeszcze bardziej stymulować zmysł wzroku. Klasa również wypełniona była czarnymi i białymi kropkami.

 • Gratulacje dla maturzystów 2020

GRATULACJE DLA MATURZYSTÓW 2020

Z wielką przyjemnością informujemy, że kolejny rok z rzędu nasze liceum otrzymało gratulacje  Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty Pana Marka Gralika za wysoką zdawalność oraz wyniki egzaminu maturalnego 2019/2020. Gratulujemy Absolwentom!

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

1 września 2020 roku w murach naszego liceum odbyło się rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Była to uroczystość inna niż zwykle. W tym dniu szczególnie witaliśmy uczniów klas pierwszych. Życzymy wszystkim dobrych ocen i pozytywnego myślenia.

 • Erasmus+

EFEKTYWNY NAUCZYCIEL - EFEKTYWNE NAUCZANIE

Dnia 1 września 2020 ruszyła rekrutacja do projektu, którego celem jest dwutygodniowy zagraniczny kurs języka angielskiego dla nauczycieli i kadry kierowniczej ZSiP w Radziejowie. Rekrutacja kończy się 25 września 2020.                               

czytaj więcej

 • Witaj szkoło

1 WRZEŚNIA - PIERWSZY DZWONEK :)

Z okazji nowego roku szkolnego 2020/2021 życzymy wszystkim uczniom, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, odnajdywaniem siebie oraz rozwojem własnych zainteresowań. Niech szkoła będzie dla Was miejscem wielu przyjaźni!

 • Plan zajęć

PLAN ZAJĘĆ

Informujemy, że na stronie internetowej dostępny jest nowy plan zajęć, który obowiązuje od środy, 2 września 2020 roku. Plan zajęć można sprawdzić pod linkiem https://www.radziejow.edu.pl/320,plan-lekcji lub w menu Uczniowie.

 

 • Stypendia pomostowe

ZDOBĄDŹ STYPENDIUM NA I ROK STUDIÓW!

Ruszył nabór do Programu Stypendiów Pomostowych, który przeznaczony jest dla tegorocznych maturzystów ze wsi i małych miejscowości, którzy rozpoczną w tym roku studia dzienne. Wnioski można składać od 12 sierpnia do 14 września 2020 r.

 • Prymus pomorza i kujaw

STYPENDIA DLA PRYMUSÓW

Ruszył nabór wniosków o przyznanie stypendiów dla szczególnie uzdolnionej młodzieży w ramach projektu „Prymus Pomorza i Kujaw”. Nabór wniosków trwa do 30 września br. Więcej informacji: https://edukacja.kujawsko-pomorskie.pl/22,prymus-pomorza-i-kujaw.

 • Humniści na start

„HUMANIŚCI NA START” – STYPENDIA DLA UCZNIÓW

Rozpoczęto nabór wniosków stypendialnych w ramach projektu „Humaniści na start”. Nabór wniosków trwa do 30 września. Szczegółowe informacje, formularze oraz generator wniosków: https://humanisci.kujawsko-pomorskie.pl/

 • Dobry start

DOBRY START, CZYLI 300 ZŁ DLA UCZNIA

Program „Dobry Start” to program  wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Wniosek o świadczenie można składać online od 1 lipca, od 1 sierpnia również w formie papierowej. Termin składania wniosków mija 30 listopada 2020 roku.

 • Podręczniki

PODRĘCZNIKI OBOWIĄZUJĄCE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Poniżej umieszczamy obowiązujące w roku szkolnym 2020/2021 – wykazy podręczników i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów LO. Jednocześnie informujemy, że uczniowie SOSW otrzymują we wrześniu darmowe podręczniki w ramach dotacji MEN.

 • Integracja

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE „INTEGRACJA I ”

Stowarzyszenie na Rzecz Integracji Razem zaprasza osoby dorosłe z powiatu radziejowskiego zagrożone  do udziału w projekcie pn. ,,Integracja I”.  Zgłoszenie przyjmowane są do 24 sierpnia br. w sekretariacie SOSW lub tel. 54 285 33 08.

następna strona »