Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Nauczanie

ZDALNE NAUCZANIE SOSW

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice! W związku z przedłużeniem nauczania zdalnego do 18 kwietnia 2021 roku, przygotowaliśmy dla Was pracę z wykorzystaniem najprostszego narzędzia w postaci OneDrive. Link dostępu do  dysku:Dysk onedrive.live.com 

 • Wiosna. Book up!

WIOSNA BOOK UP!

Wraz z nadejściem wiosny nasza biblioteka ma dla Was ciekawe propozycje książkowe nie do odrzucenia. Jeśli chodzi o wybór lektury, zalecamy przejrzeć biblioteczne półki z nowościami wydawniczymi. Nie ma to jak wiosenny relaks z książką :)

 • Dzierń Kolorowej Skarpetki w SOSW

ŚWIATOWY DZIEŃ ZESPOŁU DOWNA W SOSW

18 marca 2021 roku w  naszym Ośrodku odbył się Dzień Kolorowej Skarpetki. Tego dnia uczniowie ubrali się na kolorowo i założyli skarpetki nie do pary. Obejrzeli  filmik ,,Nasi bohaterowie’’oraz wystawę prac  konkursowych ,,Co można zrobić ze skarpetki?’’

 • Wyzwanie skarpetkowe

WYZWANIE SKARPETKOWE

Weź udział w skarpetkowym wyzwaniu na cześć wyjątkowych ludzi! Dzień kolorowej skarpetki odbywa się 21 marca i wiąże się z Dniem Zespołu Downa. W naszej szkole ta akcja odbędzie w czwartek 18 marca 2021 roku. Załóż dwie różne skarpetki :)

 • Podziękowanie

PODZIĘKOWANIE

Serdecznie dziękujemy Państwu Alicji i Romanowi Kłosom za przekazanie sprzętu rehabilitacyjnego, uczniowi naszego Ośrodka. Jest to dla nas cenny sprzęt. Wyrażamy uznanie oraz szczere chęci dla kolejnych wspólnych działań.

 • Sala doświadczania świata

SALA DOŚWIADCZENIA ŚWIATA

W naszym Ośrodku uczniowie systematycznie biorą udział w zajęciach terapią Snoezelen. Sala Doświadczania Świata to specjalnie wyposażona sala polisensoryczna, której celem jest stymulowanie lub wyciszanie zmysłów dziecka. .

 • Integracja sensoryczna w SOSW

INTEGRACJA SENSORYCZNA W SOSW

Metoda integracji sensorycznej  jest  stosowana w terapii dzieci  z opóźnieniami w rozwoju psychoruchowym, jak również z trudnościami w nauce szkolnej. Podczas terapii utrwalamy nawyki właściwego przetwarzanie informacji sensorycznych.

 • Warsztaty kulinarne w klasie III AU

WARSZTATY KULINARNE W KLASIE IIIAU

Warsztaty kulinarne to doskonały pomysł na zajęcia kreatywne z młodszymi uczniami. Na zajęciach chłopcy mieli okazję zobaczyć jak powstaje pizza. Zajęcia kulinarne to podróż do świata smaków i zapachów. Ponadto rozwijają  kreatywność i samodzielność.

 • Uczniowie klas IIC i IIIB SOSW podczas gotowania.

CO DZIEJE SIĘ W NASZEJ KUCHNI?

Obecny trudny czas i zima za oknem sprzyjają podejmowaniu działań w przytulnej, ciepłej kuchni. Uczniowie klas IIC i IIIB naszego Ośrodka też chętnie do niej zaglądają. Czy gotowanie jest trudne? 

 • II Szkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek

II SZKOLNY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

II Szkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek cieszył się wielkim zainteresowaniem. Uczniowie chętnie przygotowali prezentacje muzyczne. I tu niespodzianka! Nagrania były fantastyczne. 2 lutego 2021 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród.

 • Świątecznie w Łokietku
ŚWIĄTECZNIE W ŁOKIETKU

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To szczególny i magiczny czas dla nas i naszych rodzin. Uczniowie i nauczyciele naszego liceum przygotowli dla Was świąteczną niespodziankę. Sami zobaczcie :)

 • 17 grudnia 2020 roku w bibliotece szkolnej obdarowaliśmy...

KSIĄŻKOWE PREZENTY DLA DZIECI Z SOSW

17 grudnia 2020 roku obdarowaliśmy wychowanków z naszego Ośrodka upominkami w ramach akcji "Stara książka w nowym miejscu", w których znalazły się książki, puzzle, gry, przybory szkolne itp. Prezenty sprawiły wielką radość wszystkim dzieciom.

 • "Choinki z jednej rodzinki" (czytają: p. Żaneta Klimek,...

Z CYKLU "BAJARKA OPOWIADA"...

Czytanie dzieciom bajek ma niezmiernie istotny wpływ na rozwój umysłu i osobowości dziecka. Choć na chwilę przenieśmy się w świat bajek i baśni. W świąteczny nastrój wszystkich słuchaczy wprowadziła bajka pt. „Choinki z jednej rodzinki”.

 • Laureaci powiatowego konkursu „Najpiękniejsza tradycja...

„NAJPIĘKNIEJSZA TRADYCJA KUJAWSKA”

Jury IV edycji powiatowego konkursu „Najpiękniejsza tradycja kujawska” kolejny raz doceniło wyjątkowe umiejętności i zdolności podopiecznych naszego Ośrodka. I miejsce zdobyli: Stella Dominiak i Cezary Michalskieg, III -  Łukasz Wysocki. Gratulujemy

następna strona »