Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • ,,Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek…’’

"POWIEDZIAŁ BARTEK, ŻE DZIŚ TŁUSTY CZWARTEK..."

Tłusty czwartek  to dzień, w którym króluje  staropolski zwyczaj pieczenia i zjadania pączków. W ten zapustny dzień  odbyło się integracyjne spotkanie  rodziców, dziadków i uczniów kl. II AU oraz V AU z udziałem  Pani  Mirosławy Pakulskiej z Osięcin. 

 • Wieczór kolęd

WIECZÓR KOLĘD

Kolędy od wielu wieków rozbrzmiewają w polskich kościołach i domach. W naszym Ośrodku podtrzymujemy tę piękną polską tradycję. Organizatorem Wieczoru Kolęd uczniowie naszej placówki przy współpracy Stowarzyszenia na Rzecz Integracji  „Razem”.

 • Cztery medale w Bocce

CZTERY MEDALE W BOCCE

 31 stycznia 2018 roku w Brodnicy odbył się VII Kujawsko-Pomorski Turniej Bocce Olimpiad Specjalnych, podczas którego uczniowie z naszego Ośrodka wywalczyli złoto, srebro i brąz. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 • "Królowa śniegu" W SOSW

"KRÓLOWA ŚNIEGU" W SOSW

31 stycznia 2018 roku naszą szkołę odwiedził Teatr Lalek z Grybowa ze spektaklem ,,Królowa śniegu''. Była to okazja do przypomnienia sobie znanej baśni, a dla najmłodszych widzów być może pierwsze spotkanie z bohaterami tej opowieści.

 • 1% podatku

1% DLA STOWARZYSZENIA NA RZECZ INTERGRACJI "RAZM"

Przekaż swój 1% podatku Stowarzyszeniu na Rzecz Integracji „Razem”. Przekazując 1% podatku Stowarzyszeniu na Rzecz Integracji „Razem” możesz pomóc dzieciom z niepełnosprawnością intelektualną.  KRS  0000204368

 • Dzień Babci i Dziadka w SOSW

BABCIA I DZIADEK DZIŚ ŚWIĘTUJĄ

19 stycznia 2018 roku z okazji Dnia Babci i Dziadka młodsi uczniowie SOSW przygotowali program artystyczny składający się z wierszyków i piosenek. Dziadkowie nie kryli wzruszeń słuchając serdecznych życzeń i otrzymując piękne upominki od wnuków.

 • „Nie palę, nie piję, nie biorę!”

"NIE PALĘ, NIE PIJĘ, NIE BIORĘ!”

9 stycznia 2018 roku w Ośrodku rozstrzygnięto konkurs plastyczny o tematyce prozdrowotnej. I miejsce zdobyły Justyna Bykowska i Karina Sobieraj, II miejsce Filip Mielczarek, III miejsce przypadło Cezaremu Michalakowi. Gratulujemy.

 • Zapraszamy do naszej astrobazy

ZAPRASZAMY DO NASZEJ ASTROBAZY

Wszystkich zainteresowanych astronomią zapraszamy niezmiennie wieczorami w każdy wtorek i czwartek niezależnie od pogody. Na zimowym nniebie zauważyć można  jeden z najpiękniejszych obrazów kosmosu jakim jest Wielka Mgławica w Orionie -M42.

 • Jasełka w SOSW

JASEŁKA W SOSW

Boże Narodzenie to czas pełen radości i miłości. 22 grudnia 2017 roku w atmosferę świąt Bożego Narodzenia wprowadzili Ośrodek nasi uczniowie przedstawiając jak co roku tradycyjne Jasełka. Nie zabrakło również spotkania z Mikołajem.

 • Spotkanie wigilijne w internacie

SPOTKANIE WIGILIJNE W INTERNACIE

Jakaś światłość się rozchodzi; Jezusiczek się narodził, więc otwórzcie serca i myśli a wszystko się ziści. 20 grudnia 2017 roku o godz. 17.00 gwiazda betlejemska pojaśniała w Ośrodku. Przy dźwiękach kolęd wszyscy przełamaliśmy się opłatkiem.

 • Festiwal kolęd

FESTIWAL KOLĘD

19 grudnia 2017 roku w Warszawie odbył się VIII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek, w którym uczniowie naszego Ośrodka odnieśli sukcesy:  Gracjan Popowski wyśpiewał I miejsce, a Wioletta Dzierżawska i Damian Uszyński  – miejsce II.

następna strona »

Licencja

Menu

Treść

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

Prognoza z Łokietka

<span>Deszczowo, <br>coraz mniej stabilna pogoda</span>
Deszczowo,
coraz mniej stabilna pogoda

Aktualna pogoda

Temperatura
-5.8 ºC
T. odczuw.
0 ºC
Wiatr
0.0 km/h
Kierunek
---
Opady / 1h
0.0 mm
Ciśnienie
1010.0 hPa
Wilgotność
45 %
Termika
mrozno
23-02-18 19:17:12