Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Nauczanie

ZDALNE NAUCZANIE SOSW

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!
Przez pewien czas będziemy musieli pracować jedynie na dystans. Przygotowaliśmy dla Was pracę z wykorzystaniem najprostszego narzędzia w postaci OneDrive. Jest to kontener, w którym znajdziecie przygotowane przez nauczycieli materiały. Bardzo proszę o to, żebyście korzystali z zawartości tego dysku oraz sami organizowali sobie pracę. Podaję link dostępu do naszego dysku:

Uczniowie Szkoły Podstawowej: https://1drv.ms/u/s!AqCFR8cLCLU-aLzjDlyKraoyhVU?e=TMcmQS

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy: https://1drv.ms/u/s!AoE-ZSXWTzbDZ0pO-LXuk_s0F38?e=mThuaB

Wychowankowie SOSW: https://1drv.ms/u/s!As1219mARp5wZzaHH0pdfS1g5eg?e=fMRrCv

Swoją pracę domową wykonujcie w odrębnym zeszycie albo załóżcie sobie specjalną teczkę Jeśli macie możliwości to korzystajcie też z dziennika elektronicznego oraz poczty email. Proszę o troskę o zdrowie swoje i najbliższych. Pozdrawiam serdecznie

                                                                                                                                                         Dyrektor szkoły
                                                                                                                                                          Grzegorz Sobczak
 • Być kobietą

BYĆ KOBIETĄ!

„Być kobietą!” pod takim tytułem uczniowie SOSW przygotowali muzyczne przedstawienie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Przeboje o kobietach przeplatały się  z dyskretnymi żartami o kobiecej naturze.  

 • Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

2 marca 2020 roku w naszej szkole odbyły się uroczystości z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, w której uczestniczyli uczniowie liceum oraz dzieci i młodzież z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

 • Podróż do wnętrza Ziemi

PODRÓŻ DO WNĘTRZA ZIEMI

13 lutego 2020 roku uczniowie klasy  III B Szkoły Przysposabiającej do Pracy odwiedzili największą kopalnię głębinową  soli kamiennej w Polsce, która znajduje się w Kłodawie. Program zwiedzania obejmował prelekcję na temat historii powstania złóż solnych.

 • Walentynki w świetlicy SOSW

WALENTYNKI W ŚWIETLICY SOSW

13 lutego 2020 roku, tuż przed świętem patrona zakochanych milusińscy zajęć świetlicowych z zaciekawieniem zapoznali się z tradycją świętowania walentynek. Przygotowali niespodzianki walentynkowe i udekorowali salę w czerwone serduszka.

 • Adam Michalski

SPORTOWA PRZYGODA - TYM RAZEM W SZWECJI

W dniach 12-16 lipca 2020 roku będzie odbywał się Europejski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych ,,Gothia Cup” w  Geteborgu w Szwecji.  Jesteśmy dumni ,iż w tej szczęśliwej dziesiątce reprezentantów znalazł się nasz uczeń Adam Michalski.

 • Czarek Michalak

KOLEJNY SPOROTWY SUKCES W SOSW

Uczeń SOSW Czarek Michalak został zakwalifikowany i będzie reprezentował województwo kujawsko-pomorskie podczas Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych ZAKOPANE 2020 w dniach 4-7 marca. Gratulujemy i trzymamy kciuki.

 • Radość Świąt Bożego Narodzenia

WYNIKI KONKURSU "RADOŚĆ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA"

22 stycznia 2020 roku został rozstrzygnięty konkurs Samorządu Internatu  ,,Radość Świąt Bożego Narodzenia”.  Komisja  przyznała:  I miejsce Krystianowi Dominiakowi,  II miejsce Grzegorzowi Michalakowi,  III miejsce Katarzynie Nowak. 

 • Dzień Babci i Dziadka w SOSW

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W SOSW

W środę 22 stycznia 2020 roku świętowaliśmy w naszym Ośrodku Dzień Babci i Dziadka. Uroczystość uświetnił występ Zespołu Folklorystycznego "Kujawioki" z Osięcin. Wszystkim Babciom i Dziadkom w dniu ich święta życzymy zdrowia i 100 lat!

 • Dogoterapia w SOSW

DOGOTERAPIA W SOSW

Najmłodsi uczniowie systematycznie korzystają zajęć dogoterapii. Ulubione zajęcia z pieskiem pozytywnie wpływają na samopoczucie, motywację dzieci do podejmowania różnych działań. To przyjazna i skuteczna metoda w pracy z młodszymi uczniami.

 • I Szkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek

I SZKOLNY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

14 stycznia 2020 roku w ośrodku odbył się I Szkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek. Celem festiwalu było: pielęgnowanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz zachęcanie uczniów do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym szkoły.

 • Kto pracuje w teatrze?

KTO PRACUJE W TEATRZE?

9 stycznia 2020 roku uczniowie klasy III b SPdP odwiedzili teatr „Baj Pomorski" w Toruniu.  Wizyta  w teatrze ukierunkowana została nie tylko na  udział w spektaklu ale i na obserwację pracy  ludzi, dzięki którym tak chętnie odwiedza się teatr.

 • Spotkanie wigilijne

SPOTKANIE WIGILIJNE KLAS AUTYSTYCZNYCH

20 grudnia 2019 roku odbyło się wigilijne spotkanie ucz. kl. III AU oraz kl. V-VII AU. Na początku świątecznego spotkania rodzice, uczniowie i wychowawcy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia świąteczne i noworoczne.

 • Jasełka w SOSW

JASEŁKA W SOSW

„Boże Narodzenie to czas nadziei i pokoju”. 19 grudnia 2019 roku uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przedstawili „Polskie Jasełka”. W pięknej scenografii młodzi artyści zaprezentowali historię związaną z narodzinami Jezusa. 

następna strona »

Licencja

baner toplayer
Oferta2020/2021