Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Dogoterapia w SOSW

DOGOTERAPIA W SOSW

Najmłodsi uczniowie systematycznie korzystają zajęć dogoterapii. Ulubione zajęcia z pieskiem pozytywnie wpływają na samopoczucie, motywację dzieci do podejmowania różnych działań. To przyjazna i skuteczna metoda w pracy z młodszymi uczniami.

 • I Szkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek

I SZKOLNY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

14 stycznia 2020 roku w ośrodku odbył się I Szkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek. Celem festiwalu było: pielęgnowanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz zachęcanie uczniów do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym szkoły.

 • Kto pracuje w teatrze?

KTO PRACUJE W TEATRZE?

9 stycznia 2020 roku uczniowie klasy III b SPdP odwiedzili teatr „Baj Pomorski" w Toruniu.  Wizyta  w teatrze ukierunkowana została nie tylko na  udział w spektaklu ale i na obserwację pracy  ludzi, dzięki którym tak chętnie odwiedza się teatr.

 • Spotkanie wigilijne

SPOTKANIE WIGILIJNE KLAS AUTYSTYCZNYCH

20 grudnia 2019 roku odbyło się wigilijne spotkanie ucz. kl. III AU oraz kl. V-VII AU. Na początku świątecznego spotkania rodzice, uczniowie i wychowawcy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia świąteczne i noworoczne.

 • Jasełka w SOSW

JASEŁKA W SOSW

„Boże Narodzenie to czas nadziei i pokoju”. 19 grudnia 2019 roku uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przedstawili „Polskie Jasełka”. W pięknej scenografii młodzi artyści zaprezentowali historię związaną z narodzinami Jezusa. 

 • X Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek Karolkowa 2019

X OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK KAROLKOWA 2019

17 grudnia 2019 roku uczniowie naszego Ośrodka wzięli udział w Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Warszawie. Nasi reprezentanci wyśpiewali następujące miejsca: I - Katarzyna Jaworska, III - Damian Kwiatkowski i Grzegorz Michalak. Gratulujemy.

 • III miejsce w konkursie plastycznym "Kartka dla krwiodawcy"

III MIEJSCE W KONKURSIE PLASTYCZNYM "KARTKA DLA KRWIODAWCY"

Piątek 13 grudnia 2019 roku to szczęśliwy dzień dla Filipa Bykowskiego, który zajął III miejsce w konkursie plastycznym "Kartka dla krwiodawcy". Organizatorem był Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Radziejowie. Gratulacje.

 • Jarmark Bożonarodzeniowy w Toruniu

JARMARK BOŻONARODZENIOWY W TORUNIU

9 grudnia 2019 roku uczniowie SOSW wspólnie z Placówką Socjalizacyjną z Aleksandrowa Kujawskiego pojechali do Torunia na Jarmark Bożonarodzeniowy, gdzie czekało na nich wiele atrakcji, m.in. przejażdżka na karuzeli.

 • Spotkanie mikołajkowe

SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE

6 grudnia 2019 roku odbyło się „Spotkanie Mikołajkowe” dla dzieci pracowników naszej szkoły. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji.  Najważniejszym punktem spotkania była wizyta Świętego Mikołaja, który  obdarował dzieci słodkimi prezentami.

 • Mikołajki w bibliotece szkolnej

RADOŚĆ DAWANIA TO COŚ WIĘCEJ NIŻ PREZENTY…

6 grudnia 2019 roku w bibliotece szkolnej obdarowano uczniów SOSW upominkami przygotowanymi w ramach akcji „Stara książka w nowym miejscu”. Nie ma na świecie piękniejszego uczucia jak to, kiedy zrobimy bezinteresownie coś dobrego. Poczujcie to!

 • Mikołajki w świetlicy SOSW

MIKOŁAJKI W ŚWIETLICY SOSW

W tym roku podczas mikołajek w świetlicy szkolnej robiliśmy mikołaje, śpiewaliśmy piosenki o Dobrodzieju. Dzieci brały udział w quizie dotyczącym wiedzy o Mikołaju. Był też malutki poczęstunek. Teraz już tylko czekamy na Święta Bożego Narodzenia.

 • Kraina Piernika Toruńskiego

KRAINA PIERNIKA TORUŃSKIEGO

W oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia uczniowie klasy V, VI, VII ze spektrum autyzmu, 5 grudnia 2019 roku wybrali się do Muzeum Piernika Toruńskiego.  W czasie warsztatów samodzielnie wykonywali pierniki. Było to ciekawe doświadczenie.

 • Mikołajki

ZAMPRASZAMY NA MIKOŁAJKI

Serdecznie zapraszamy dzieci pracowników na Mikołajki.  Zabawa odbędzie się  w piątek 6 grudnia 2019 roku od godz. 16.30 do 18.30 w auli szkolnej. Na najmłodszych czeka wiele atrakcji. Oczywiście nie zabraknie również Św. Mikołaja i prezentów.

następna strona »

Licencja