Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Nauczanie

ZDALNE NAUCZANIE SOSW

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice! W związku z wprowadzenie nauczania zdalnego od 3 listopada 2020 roku, przygotowaliśmy dla Was pracę z wykorzystaniem najprostszego narzędzia w postaci OneDrive. Link dostępu do  dysku:Dysk onedrive.live.com 

 • Akacja czytaj.pl

ZESKANUJ, POBIERZ, CZYTAJ!

Już po raz trzeci w naszej szkole ruszyła akcja Czytaj.pl. Do 30 listopada br. wszyscy uczniowie będą mogli  zupełnie za darmo przeczytać 12 e-booków i audiobooków. W naszej szkole pojawiły się plakaty z kodem QR dające dostęp do bestsellerów.  

 • 5 listopada 2020 roku uczennice liceum udały się na...

"ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI TAK SZYBKO ODCHODZĄ..."

Dzień Wszystkich Świętych to dzień zadumy i refleksji. 5 listopada  2020 roku uczennice liceum udały się na radziejowski cmentarz, żeby oddać hołd zmarłym pracownikom i nauczycielom szkoły oraz zapalić znicze na ich grobach.

 • Podaruj książkę dzieciom z SOSW

STARA KSIĄŻKA W NOWYM MIEJSCU

Na półce, w piwnicy, na strychu masz książki, do których nie wracasz, lektury, których nie przeczytałeś, książeczki dla dzieci, z których już wyrosłeś? Podaruj je dzieciom z SOSW. Akcja trwa cały rok!  Miejsce zbiórki: biblioteka szkolna. Podziel się książką.

 • Dzień Edukacji Narodowej w SOSW

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W SOSW

W tym roku Dzień Edukacji Narodowej przebiegał w innej niż dotychczas formie. Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną święto oświaty  obchodziliśmy w małych grupach. 13 października 2020 roku rozstrzygnięto szkolny konkurs ,,Mój nauczyciel”. 

 • Wyjazd edukacyjny do Muzeum Techniki Rolniczej i...

UCZNIOWIE SOSW W MUZEM TECHNIKI ROLNICZEJ

8 października 2020 uczniowie SOSW wybrali się do Muzeum Techniki Rolniczej i Gospodarstwa Wiejskiego w Redczu Krukowym, gdzie zgłębili wiedzę jak żyli kiedyś ich przodkowie. Najbardziej przypadała do gustu legendarne samochody i motocykle.

 • Wyjazd edukacyjny uczniów SOSW do Kopalni Soli Kłodawa

WYJAZD EDUKACYJNY UCZNIÓW SOSW DO KŁODAWY

6 października 2020 roku uczniowie klas V-VIII AU oraz VII AU udali się  do Kopalni Soli Kłodawa. Jest to największa w kraju kopalnia z najgłębszą w Polsce podziemną trasą turystyczną. Bez wątpienia najwięcej emocji wywołał zjazd pod ziemię.

 • Uczniowie ZRW obchodzili Dzień Dyni i wszystkich warzyw. W...

DZIEŃ DYNI I WSZYSTKICH WARZYW W SOSW

2 października 2020 roku uczniowie ZRW obchodzili Dzień Dyni i wszystkich warzyw. W  klasie pojawił się kosz pięknie pachnących i świeżych warzyw. Na zajęciach chłopcy odkryli różnorodność wrzyw, kształty, kolory, smaki.

 • Dzień Muzyki - uczniowie SOSW w świetlicy szkolnej.

DZIEŃ MUZYKI W SOSW

Tradycyjnie 1 października 2020 roku mury naszej szkoły wypełnione były muzyką. W ramach Międzynarodowego Dnia Muzyki odbyła się wystawa prac konkursowych, które stanowiły odpowiedź na pytanie "Jak wygląda muzyka?

 • Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania, uczniowie klas I-III...

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA

29 września 2020 roku licealiści włączyli się do akcji głośnego czytania. Uczniowie klas I-III SOSW odwiedzili bibliotekę szkolną, gdzie wysłuchali wierszy J. Tuwima i J. Brzechwy w interpretacji pana dyrektora Grzegorza Sobczaka oraz starszych koleżanek.

 • Dzień Patrona Szkoły - uroczyzty apel na dziedzińcu liceum.

DZIEŃ PATRONA SZKOŁY

W poniedziałek 28 września 2020 roku uroczyście świętowaliśmy Dzień Patrona Szkoły. Podczas apelu na dziedzińcu liceum przypomniano najważniejsze wydarzenia z życia naszego Patrona - Króla Władysława Łokietka.

 • Tydzień Zakazanych Książek - wystawa książek...

TYDZIEŃ ZAKAZANYCH KSIĄŻEK

Od niedzieli  20 września 2020 roku obchodzimy Tydzień Zakazanych Książek. W naszej bibliotece możesz obejrzeć wystawę książek objętych cenzurą oraz dowiesz się gdzie, kiedy i dlaczego książki z listy zakazanych zostały zakazane. Zapraszamy na wystawę.

 • Sprzątanie Świata - uczniowie LO sprzątają ul. Szkolną

SPRZĄTANIE ŚWIATA

18 września 2020 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji Sprzatania Świata, która odbywała się pod hasłem "Plastik? rezygnuję, redukuję, segreguję". Uczniowie Liceum sprzątali m.in. ul. Szkolną, wychowankowie SOSW część lasu i teren Szkoły.

następna strona »