Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Śniadanie wielkanocne w SOSW

ŚNIADANIE WIELKANOCNE W SOSW

Pamiętając o tradycjach Wielkanocnych uczniowie klasy I-III SPUZ wspólnie z wychowawcą przygotowali śniadanie Wielkanocne, na którym nie zabrakło: szynki, białej kiełbasy, jajek, chrzanu, soli, pieprzu, chleba, mazurka, babeczek, zajączków, baranków.

 • Wizyta w Starostwie Powiatowym

WIZYTA W STAROSTWIE POWIATOWYM

3 kwietnia 2019 roku uczniowie klasy VI i VII ze spektrum autyzmu SOSW w Radziejowie  gościli w Starostwie Powiatowym. Zwiedzenie Starostwa było częścią wizyty.  Spotkali się również ze Starostą Radziejowskim p. Jarosławem Kołtuniakiem.

 • Na niebiesko dla autyzmu

"NA NIEBIESKO DLA AUTYZMU"

2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu,  w naszym Ośrodku nie zapominano o tak ważnym wydarzeniu.  Tego dnia większość uczniów i nauczycieli  włączyło się w  akcję: „Na niebiesko dla autyzmu”.

 • Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

Na całym świecie 2 kwietnia jest Światowym Dniem  Świadomości Autyzmu. Głównym przesłaniem tego dnia jest  podnoszenie świadomości społecznej na temat autyzmu, zaś motywem obchodów jest kolor niebieski. 

 • Poeci dzieciom

POECI DZIECIOM

28 marca 2019 roku odbyła się V edycja międzyszkolnego konkursu recytatorskiego „Poeci Dzieciom”. Gościliśmy uczestników ze szkół z: Kruszwicy, Izbicy Kuj., Brześcia Kuj., Topólki, Morzyc, Pocierzyna, Osięcin, Płowiec, Kąkowej Woli i Radziejowa.

 • Akrobatyka w Parku Trampolin

AKROBATYKA W PARKU TRAMPOLIN

25 marca 2019 roku uczniowie kl. II AU  i ZRW wybrali się do Parku Trampolin we Włocławku. Z pomocą instruktora próbowali wykonywać układy ćwiczeń gimnastycznych w parach, indywidualne i synchroniczne przy wykorzystaniu trampolin.

 • Wyjazd edukacyjny do Multikina

WYJAZD EDUKACYJNY DO MULTIKINA

21 marca 2019 roku,  w pierwszy dzień wiosny, uczniowie kl. II AU oraz VI-VII AU wybrali się do Multikina.  Obejrzeli wyjątkowy film animowany pt. ,,Corgi – pies Królowej’’. Przygody pieska dostarczyły  odbiorcom  niesamowitych wrażeń i emocji.

 • SOSW

OFERTA SOSW

W naszym Ośrodku obejmujemy opieką dzieci i młodzież do 25 roku życia z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym oraz głębokim. Zapoznaj się z ofertą naszej placówki. Rekrutacja do SOSW trwa cały rok!

 • Oferta SOSW

MOŻLIWOŚCI WSZECHSTRONNEGO ROZWOJU W NASZYM OŚRODKU

W naszym Ośrodku każde dziecko jest bezpieczne, akceptowane i ważne, rozwija swoje zainteresowania i zdolności, będzie przygotowane do możliwie pełnego, samodzielnego funkcjonowania w życiu dorosłym.

czytaj więcej

 • Wyjazd edukacyjny wychowanków internatu do Torunia

WYJAZD EDUKACYJNY WYCHOWANKÓW INTERNATU DO TORUNIA

2 marca 2019 roku wychowankowie internatu SOSW wybrali się na wycieczkę do Torunia.  W Manufakturze cukierków uczestniczyli w pokazie ręcznego wytwarzania słodyczy. Wielką atrakcją okazał się również  Dom Legend Toruńskich.

 • Uczniowie SOSW w Toruniu

UCZNIOWIE SOSW Z WIZYTĄ W TORUNIU

26 lutego 2019 roku odbył się wyjazd edukacyjny klasy IIIb Szkoły Przysposabiającej do Pracy. W grodzie Kopernika najpierw zwiedziliśmy Gotycką Starówkę. Następnie udaliśmy się do Teatru Baj Pomorski na spektakl pt. „Robinson Crusoe".

następna strona »

Licencja