Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Szkoła do hymnu

SZKOŁA DO HYMNU

W piątek  8 listopada o godzinie 11.11 w naszej szkole zabrzmi hymn narodowy. Uczniowie, podobnie jak w ubiegłym roku, wspólnie zaśpiewają Mazurka Dąbrowskiego. Nasza szkoła włączyła  się w akcję „Szkoła do hymnu”.

 • Na jesienne dni – ciekawy film i zabawa w ,,Rio’’

NA JESIENNE DNI – CIEKAWY FILM I ZABAWA W ,,RIO’’

7 listopada 2019 roku  uczniowie kl. III AU  i V-VII AU wybrali się  do Multikina  na seans filmowy dla dzieci ,,Yeti’’. Następną atrakcją dla uczestników wyjazdu był pobyt w sali zabaw ,,Rio’’. Zabawa była świetna - dużo ruchu i  moc wrażeń.

 • Bajkowa świetlica

BAJKOWA ŚWIETLICA

5 listopada 2019 roku świetlica szkolna SOSW zamieniła się w bajkową krainę. Przenieśliśmy się do świata fantazji i marzeń. Tego dnia obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. Była to wspaniała okazja, by przypomnieć sobie swoich ulubionych bohaterów.

 • Upoluj swoją książkę

DARMOWE E-BOOKI I AUDIOBOOKI PRZEZ CAŁY LISTOPAD

12 super książek w całości za darmo przez cały listopad. Ściągnij na smartfona aplikację Woblink, zeskanuj kod QR z plakatu i czytaj/słuchaj za darmo do 30 listopada 2019 roku.  Upoluj swoją książkę. Więcej informacji w bibliotece szkolnej. Zapraszamy.

 • 31 października 2019

"ICH NIE MA... WIDZĘ ICH W DUSZY TEATRZE"

31 października 2019 roku uczennice naszego liceum udały się na radziejowski cmentarz, żeby oddać hołd zmarłym pracownikom i nauczycielom szkoły oraz zapalić znicze na ich grobach. Była to bardzo ciekawa lekcja historii o naszej szkole.

 • Apel z okazji Wszystkich Świętych

APEL Z OKAZJI WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

30 października 2019 roku w SOSW odbył się apel z okazji Wszystkich Świętych pod hasłem „ Życie nasze zmienia się, ale nie kończy”. Refleksyjny program przybliżył atmosferę i nastrój święta oraz skłonił do przemyśleń na temat przemijania.

 • Warsztaty Aktywnej Rehabilitacji w Ciechocinku

WARSZTATY AKTYWNEJ REHABILITACJI W CIECHOCINKU

W dniach 25-27 października 2019 roku uczniowie SOSW uczestniczyli w Warsztatach Aktywnej Rehabilitacji w Ciechocinku. W programie przewidziano wiele atrakcji, m.in. ćwiczenia ogólnokondycyjne, jazda konna, basen, wycieczki i warsztaty plastyczne.

 • Urodziny uczennicy zespołu ZRW

URODZINY UCZENNICY ZESPOŁU ZRW

23 października 2019 roku uczennica zespołu ZRW Agata Olszewska uroczyście świętowała 21 urodziny. Dzień urodzin wywołuje same dobre wspomnienia. Zaproszeni goście sprawili, że Agata poczuła się wyjątkowo.

 • Kiermasz książęk KiHTK

KIERMASZ TANIEJ KSIĄŻKI

Zapraszamy do odwiedzenia biblioteki szkolnej i zapoznania się z ofertą książek Księgarni i Hurtowni Taniej Książki. Na zorganizowanym kiermaszu prezentowanych będzie blisko 100 tytułów. Zrób sobie albo bliskim prezent i kup książkę. Zapraszamy.

 • „Pierwsze koty za płoty" - otrzęsiny w SOSW

"PIERWSZE KOTY ZA PŁOTY" - OTRZĘSINY W SOSW

21 października 2019 roku w naszej szkole miało miejsce przyjęcie w szeregi społeczności szkolnej nowych uczniów. Impreza przebiegała pod hasłem „Pierwsze koty za płoty”. Na koniec dyrektor Robert Kapeliński przyjął ślubowanie „Kociąt”.

 • czytaj.pl

UPOLUJ SWOJĄ KSIĄŻKĘ

Nasza szkoła zakwalifikowała się do udziału w projekcie "Upoluj swoją książkę", dzięki któremu w dniach 2-30 listopada 2019 roku wszyscy uczniowie będą mogli zupełnie za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków.

 • Innowacja pedagogiczna w SOSW

INNOWACJA PEDAGOGICZNA W SOSW

Uczniowie klasy IV-VI Szkoły Podstawowej objęci zostali innowacją pedagogiczną Kujawy moja mała Ojczyzna. Celem innowacji jest ukształtowanie poczucia więzi z najbliższym środowiskiem, poznanie jego historii, kultury, tradycji, folkloru.

 • Jesienny Koncert Charytatywny

JESIENNY KONCERT CHARYTATYWNY

17 października 2019 roku w naszej szkole odbył się Jesienny Koncert Charytatywny. Graliśmy dla Pawełka Witkowskiego. Całkowity dochód wyniósł 3496,50 zł. Dziękujemy za liczne przybycie, ofiarność serca, wspaniałą atmosferę i niezapomniane chwile.

następna strona »

Licencja