Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

  • SOSW

OFERTA SOSW

W naszym Ośrodku obejmujemy opieką dzieci i młodzież do 25 roku życia z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym oraz głębokim. Zapoznaj się z ofertą naszej placówki. Rekrutacja do SOSW trwa cały rok!

  • Witaj szkoło

1 WRZEŚNIA - PIERWSZY DZWONEK :)

Z okazji nowego roku szkolnego 2020/2021 życzymy wszystkim uczniom, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, odnajdywaniem siebie oraz rozwojem własnych zainteresowań. Niech szkoła będzie dla Was miejscem wielu przyjaźni!

  • Dobry start

DOBRY START, CZYLI 300 ZŁ DLA UCZNIA

Program „Dobry Start” to program  wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Wniosek o świadczenie można składać online od 1 lipca, od 1 sierpnia również w formie papierowej. Termin składania wniosków mija 30 listopada 2020 roku.

  • Podręczniki

PODRĘCZNIKI OBOWIĄZUJĄCE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Poniżej umieszczamy obowiązujące w roku szkolnym 2020/2021 – wykazy podręczników i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów LO. Jednocześnie informujemy, że uczniowie SOSW otrzymują we wrześniu darmowe podręczniki w ramach dotacji MEN.

  • Integracja

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE „INTEGRACJA I ”

Stowarzyszenie na Rzecz Integracji Razem zaprasza osoby dorosłe z powiatu radziejowskiego zagrożone  do udziału w projekcie pn. ,,Integracja I”.  Zgłoszenie przyjmowane są do 24 sierpnia br. w sekretariacie SOSW lub tel. 54 285 33 08.