Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • SOSW

OFERTA SOSW

W naszym Ośrodku obejmujemy opieką dzieci i młodzież do 25 roku życia z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym oraz głębokim. Zapoznaj się z ofertą naszej placówki. Rekrutacja do SOSW trwa cały rok!

 • Oferta SOSW

MOŻLIWOŚCI WSZECHSTRONNEGO ROZWOJU W NASZYM OŚRODKU

W naszym Ośrodku każde dziecko jest bezpieczne, akceptowane i ważne, rozwija swoje zainteresowania i zdolności, będzie przygotowane do możliwie pełnego, samodzielnego funkcjonowania w życiu dorosłym.

czytaj więcej

 • Wyjazd edukacyjny wychowanków internatu do Torunia

WYJAZD EDUKACYJNY WYCHOWANKÓW INTERNATU DO TORUNIA

2 marca 2019 roku wychowankowie internatu SOSW wybrali się na wycieczkę do Torunia.  W Manufakturze cukierków uczestniczyli w pokazie ręcznego wytwarzania słodyczy. Wielką atrakcją okazał się również  Dom Legend Toruńskich.

 • Uczniowie SOSW w Toruniu

UCZNIOWIE SOSW Z WIZYTĄ W TORUNIU

26 lutego 2019 roku odbył się wyjazd edukacyjny klasy IIIb Szkoły Przysposabiającej do Pracy. W grodzie Kopernika najpierw zwiedziliśmy Gotycką Starówkę. Następnie udaliśmy się do Teatru Baj Pomorski na spektakl pt. „Robinson Crusoe".

 • Konkurs walentynkowy SOSW

KONKURS PN. "NAJŁADNIEJSZA KARTKA WALENTYNKOWA"

18 lutego 2019 roku został rozstrzygnięty konkurs Samorządu Internatu „Najładniejsza kartka Walentynowa”. I miejsce – Justyna Bykowska, II miejsce – Weronika Bińkowska, III miejsce – Grzegorz Michalak, Wyróżnienie – Konrad Kaczmarek oraz Mateusz Koszacki.

 • Uczniowie SOSW w Płocku

KRÓLEWNA ŚNIEŻKA

14 lutego 2019 roku w Walentynki uczniowie klasy VI-VII ze spektrum autyzmu ponownie odwiedzili Teatr Dramatyczny im Jerzego Szaniawskiego w Płocku. Obejrzeli jedną z najpopularniejszych baśni braci Grimm opowiadającą o Królewnie Śnieżce.

 • Łokietek

PROJEKT PN. „KLUB MŁODZIEŻOWY RAZEM DLA DZIECI I MŁODZIEŻY”

W roku szkolnym 2018/2019 w naszym Ośrodku realizowany jest projekt pn. „Klub Młodzieżowy Razem dla dzieci i młodzieży”. Podstawowym celem jest wsparcie procesu edukacyjnego przez pomoc w nauce i przezwyciężanie trudności szkolnych.

 • Walentynki w SOSW

ZAKOCHANI NIE CZEKAJĄ NA MAJ

Walentynki wypadają w najzimniejszej porze roku, kiedy wszyscy mają już dość zimy, a do wiosny jest jeszcze daleko. W SOSW było gorąco!!! Przez kilka dni działała Poczta Walentynkowa. Zwyczajowo, wszyscy zakochani wysyłali sobie miłosne liściki i serduszka.

 • W krainie Bajtów

W ŚWIECIE BAJTÓW

13 lutego uczniowie SOSW uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych zorganizowanych przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Radziejowie. W trakcie zajęć mieli okazję obejrzeć spektakl pt. "W krainie Bajtów".

 • Konkurs "Radość Świąt Bożego Narodzenia"

KONKURS "RADOŚĆ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA" ROZSTRZYGNIĘTY

4 Lutego 2019 roku został rozstrzygnięty konkurs Samorządu Internatu  ,,Radość Świąt Bożego Narodzenia”. Komisja  przyznała:  I miejsce Weronice Habeckiej,  II miejsce Grzegorzowi Michalakowi,  III miejsce Stelli  Dominiak. Gratulujemy.

 • Pchła Szachrajka

PCHŁA SZACHRAJKA

31 stycznia 2019 roku uczniowie klasy VI- VII ze spektrum autyzmu SOSW w Radziejowie obejrzeli w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku przygody Pchły Szachrajki, jednej z najpopularniejszych postaci stworzonych przez Jana Brzechwę.

 • 1% podatku

1% DLA STOWARZYSZENIA NA RZECZ INTERGRACJI "RAZEM"

Przekaż swój 1% podatku Stowarzyszeniu na Rzecz Integracji „Razem”. Przekazując 1% podatku Stowarzyszeniu na Rzecz Integracji „Razem” możesz pomóc dzieciom z niepełnosprawnością intelektualną.  KRS  0000204368

następna strona »

Licencja