Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Uczniowie ZRW obchodzili Dzień Dyni i wszystkich warzyw. W...

DZIEŃ DYNI I WSZYSTKICH WARZYW W SOSW

2 października 2020 roku uczniowie ZRW obchodzili Dzień Dyni i wszystkich warzyw. W  klasie pojawił się kosz pięknie pachnących i świeżych warzyw. Na zajęciach chłopcy odkryli różnorodność wrzyw, kształty, kolory, smaki.

 • Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania, uczniowie klas I-III...

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA

29 września 2020 roku licealiści włączyli się do akcji głośnego czytania. Uczniowie klas I-III SOSW odwiedzili bibliotekę szkolną, gdzie wysłuchali wierszy J. Tuwima i J. Brzechwy w interpretacji pana dyrektora Grzegorza Sobczaka oraz starszych koleżanek.

 • Dzień Patrona Szkoły - uroczyzty apel na dziedzińcu liceum.

DZIEŃ PATRONA SZKOŁY

W poniedziałek 28 września 2020 roku uroczyście świętowaliśmy Dzień Patrona Szkoły. Podczas apelu na dziedzińcu liceum przypomniano najważniejsze wydarzenia z życia naszego Patrona - Króla Władysława Łokietka.

 • Tydzień Zakazanych Książek - wystawa książek...

TYDZIEŃ ZAKAZANYCH KSIĄŻEK

Od niedzieli  20 września 2020 roku obchodzimy Tydzień Zakazanych Książek. W naszej bibliotece możesz obejrzeć wystawę książek objętych cenzurą oraz dowiesz się gdzie, kiedy i dlaczego książki z listy zakazanych zostały zakazane. Zapraszamy na wystawę.

 • Sprzątanie Świata - uczniowie LO sprzątają ul. Szkolną

SPRZĄTANIE ŚWIATA

18 września 2020 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji Sprzatania Świata, która odbywała się pod hasłem "Plastik? rezygnuję, redukuję, segreguję". Uczniowie Liceum sprzątali m.in. ul. Szkolną, wychowankowie SOSW część lasu i teren Szkoły.

 • NPRCz

KUPUJEMY I CZYTAMY!

Drodzy Czytelnicy! Dzięki realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa nasza biblioteka wzbogaciła swoje zbiory o ponad 600 nowych tytułów. Zapraszamy do poznania nowości wydawniczych i życzymy miłej lektury  :)

 • Szachy w bibliotece

SZACH - MAT W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Nie bez przyczyny szachy uznaje się za grę godną cesarzy. 15 września 2020 roku wymiary piękna królewskiej gry odkrywali uczniowie klasy VII SOSW. Zapraszamy do biblioteki na szachowe rozgrywki rozwijające twórczy potencjał, który drzemie w każdym.

 • Dzień kropki

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI W SOSW

15 września 2020 roku uczniowie ZRW świętowali Międzynarodowy Dzień Kropki. Tego dnia chłopcy mieli ubrania w kropki, tym razem czarne i  białe, aby jeszcze bardziej stymulować zmysł wzroku. Klasa również wypełniona była czarnymi i białymi kropkami.

 • SOSW

OFERTA SOSW

W naszym Ośrodku obejmujemy opieką dzieci i młodzież do 25 roku życia z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym oraz głębokim. Zapoznaj się z ofertą naszej placówki. Rekrutacja do SOSW trwa cały rok!

 • Witaj szkoło

1 WRZEŚNIA - PIERWSZY DZWONEK :)

Z okazji nowego roku szkolnego 2020/2021 życzymy wszystkim uczniom, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, odnajdywaniem siebie oraz rozwojem własnych zainteresowań. Niech szkoła będzie dla Was miejscem wielu przyjaźni!

 • Dobry start

DOBRY START, CZYLI 300 ZŁ DLA UCZNIA

Program „Dobry Start” to program  wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Wniosek o świadczenie można składać online od 1 lipca, od 1 sierpnia również w formie papierowej. Termin składania wniosków mija 30 listopada 2020 roku.

 • Podręczniki

PODRĘCZNIKI OBOWIĄZUJĄCE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Poniżej umieszczamy obowiązujące w roku szkolnym 2020/2021 – wykazy podręczników i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów LO. Jednocześnie informujemy, że uczniowie SOSW otrzymują we wrześniu darmowe podręczniki w ramach dotacji MEN.

 • Integracja

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE „INTEGRACJA I ”

Stowarzyszenie na Rzecz Integracji Razem zaprasza osoby dorosłe z powiatu radziejowskiego zagrożone  do udziału w projekcie pn. ,,Integracja I”.  Zgłoszenie przyjmowane są do 24 sierpnia br. w sekretariacie SOSW lub tel. 54 285 33 08.

następna strona »