Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Uczniowie SOSW w multikinie

UCZNIOWIE SOSW W MULTIKINIE

W świątecznym nastroju 19 grudnia 2018 roku uczniowie klasy VI i  VII ze spektrum autyzmu  SOSW wybrali się do multikina we Włocławku na komedię animowaną „Grinch”, na podstawie świątecznego klasyka - książki „Dr. Seuss”.

 • Wieczór wigilijny w SOSW

WIECZÓR WIGILIJNY W SOSW

18 grudnia 2018 roku odbył się w naszym Ośrodku uroczysty wieczór wigilijny, na który przygotowano przedstawienie oparte na Opowieści Wigilijnej Karola Dickensa. Po przedstawieniu i życzeniach tradycyjnie zasiedliśmy do wieczerzy wigilijnej.

 • Uczniowie SOSW w fabryce bombek w Gnieźnie

UCZNIOWIE SOSW W FABRYCE BOMBEK W GNIEŹNIE

13 grudnia 2018 roku uczniowie klasy VI i VII ze spektrum autyzmu SOSW w Radziejowie odwiedzili fabrykę bombek w Gnieźnie. Zobaczyli produkcję szklanych ozdób choinkowych. Przewodnik Omówił poszczególne etapy powstawania bombek.

 • Uczniowie klasy autystycznej w Toruniu

WYJAZD UCZNIÓW KLASY AUTYSTYCZNEJ DO TORUNIA

W przedświąteczny czas 6 grudnia 2018 roku uczniowie kl. II AU uczestniczyli w wyjeździe do toruńskiego planetarium. Tego samego dnia uczniowie obejrzeli również spektakl teatralny w Teatrze Horzycy ,,Dwanaście miesięcy’’ .

 • Święto pluszowego misia w SOSW

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA W SOSW

27 listopada  2018 roku w SOSW obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Najmłodsi podopieczni wraz z rodzicami przybyli na to święto. Była wspólna zabawa, gry i pląsy przy muzyce. Oczywiście w zabawie nie zabrakło misiowych maskotek.

 • Otrzęsiny w SOSW

OTRZĘSINY W SOSW

23 listopada 2018 roku w SOSW odbyły się "Otrzęsiny". Nasi nowi uczniowie przeszli wiele prób i stali się pełnoprawnymi członkami naszej szkolnej społeczności. Na koniec złożyli ślubowanie.

 • Otrzęsiny w internacie

OTRZĘSINY W INTERNACIE

W poniedziałek 19 listopada 2018 roku odbyły się ,,kocie,, otrzęsiny w internecie. Po uroczystym ślubowaniu na ,,nowoprzybyłych" czekało wiele konkurencji. Na koniec uroczystości wszyscy wychowankowie mogli wspólnie bawić się przy muzyce.

 • Uczniowie SOSW w Toruniu

UCZNIOWIE SOSW W TORUŃSKIM PLANETARIUM

15 listopada 2018 roku uczniowie klasy VI i VII ze spektrum autyzmu wzięli udział w wyjeździe edukacyjnym do  Planetarium w Toruniu. Podczas seansu „ Cudowna podróż” zobaczyli podstawowe gwiazdozbiory oraz związane z nimi greckie mity.

 • Uczniowie SOSW w teatrze w Płocku

CHCECIE BAJKI - OTO BAJKA! BYŁA SOBIE PCHŁA SZACHRAJKA

14 listopada 2018 roku uczniowie klas II AU i V AL wybrali się  do Teatru Dramatycznego w Płocku. Obejrzeli wyjątkowy  spektakl dla dziec. Przygody Pchły Szachrajki to to jedna z najpopularniejszych postaci stworzonych przez Jana Brzechwę.

 • Powiatowe obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości

POWIATOWE OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada 2018 roku delegacja uczniów naszej szkoły uczestniczyła w powiatowych obchodach 100. rocznicy odzyskania niepodległości.  O godzinie 12.00 odśpiewano Hymn Państwowy, złożono kwiaty pod pomnikiem Chwały Oręża Polskiego.

 • Święto Niepodlegości w SOSW

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W SOSW

W piątek 9 listopada 2018 roku uczniowie SOSW uczcili, 100. rocznicę odzyskania niepodległości, uroczystym apelem. Przypomnieliśmy sobie drogę Polaków do wolności. Apel uświetniliśmy wspólnym śpiewaniem pieśni patriotycznych.

następna strona »

Licencja