Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Poeci dzieciom

KONKURS RECYTATORSKI "POECI - DZIECIOM"

12 kwietnia 2018 roku w auli Łokietka odbyła się IV edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poeci Dzieciom. Tematem przewodnim były wiersze Wandy Chotomskiej. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Zapraszamy za rok.

 • „Idźmy naprzód z nadzieją…”

IDŹMY NAPRZÓD Z NADZIEJĄ...

11 kwietnia 2018 roku w Kcyni odbył się konkurs wiedzy o św. Janie Pawle II. Nasz ośrodek reprezentowali: Damian Dominiak, który nagrodzony został wyróżnieniem i Damian Uszyński, który zdobył 3. miejsce. Gratulujemy.

 • IV edycja konkursu "Poeci Dzieciom"

IV EDYCJA KONKURSU "POECI - DZIECIOM" - ZAPRASZAMY

12 kwietnia 2018 roku na auli Łokietka odbędzie się IV edycja Międzyszkolnego konkursu recytatorskiego "Poeci Dzieciom" poświęcona twórczości Wandy Chotomskiej. Zgłoszenia należy kierować do 6 kwietnia. Serdecznie zapraszamy.

 • Autyzm - poznaj zanim ocenisz

AUTYZM - POZNAJ ZANIM OCENISZ

"Autyzm - poznaj zanim ocenisz!" Pod takim hasłem w  Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym  nauczyciele przeprowadzili prelekcje mające na celu choć częściowe przybliżenie uczniom problemów związanych z tym zaburzeniem.

 • Apel Wielkanocny w SOSW

APEL WIELKANOCNY W SOSW

27 marca 2018 roku odbył się w naszej szkole uroczysty apel związany ze Świętami Wielkiej Nocy. W atmosferę Świąt Zmartwychwstania Pańskiego wprowadzili wszystkich nasi wychowankowie, prezentując swoje recytatorskie i wokalne umiejętności.

 • Wielkanocny Jarmark w Przysieku kusił smakiem, barwą i...

JARMARK W PRZYSIEKU KUSIŁ SMAKIEM, BARWĄ I ZAPACHEM

Jak co roku KPODR w Przysieku k/Torunia zorganizował przed Wielkanocą jarmark, w którym wzięli udział uczniowie SOSW w Radziejowie. Podczas jarmarku uczniowie wystawili przepiękne własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne.

 • Autyzm

DZIEŃ OTWARTY DLA OPIEKUNÓW DZIECI ZE SPEKTRUM AUTYZMU

W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Autyzmu 28 marca 2018 roku o godz. 10.00 zapraszamy rodziców oraz opiekunów uczniów ze spektrum autyzmu na spotkanie z psychologiem i pedagogiem. Spotkanie odbędzie się w SOSW.

 • Warsztaty malarskie „Martwa natura”

WARSZTATY MALARSKIE „MARTWA NATURA”

15 marca 2018 roku w świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty malarskie pt. „Martwa natura”, które były skierowane dla uczniów klasy II GUZ i I SPdP. Celem spotkania było praktyczne poznanie twórczości z zakresu sztuk pięknych.

 • Moje życie jest muzyką

MOJE ŻYCIE JEST MUZYKĄ

W ramach projektu gimnazjalnego „Moje życie jest muzyką” gimnazjaliści SOSW odwiedzili Szkołę Muzyczną w Radziejowie. Uczniowie mogli nie tylko zobaczyć instrumenty muzyczne, ale również na nich zagrać, co sprawiło im dużo satysfakcji.

 • ,,Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek…’’

"POWIEDZIAŁ BARTEK, ŻE DZIŚ TŁUSTY CZWARTEK..."

Tłusty czwartek  to dzień, w którym króluje  staropolski zwyczaj pieczenia i zjadania pączków. W ten zapustny dzień  odbyło się integracyjne spotkanie  rodziców, dziadków i uczniów kl. II AU oraz V AU z udziałem  Pani  Mirosławy Pakulskiej z Osięcin. 

 • Wieczór kolęd

WIECZÓR KOLĘD

Kolędy od wielu wieków rozbrzmiewają w polskich kościołach i domach. W naszym Ośrodku podtrzymujemy tę piękną polską tradycję. Organizatorem Wieczoru Kolęd uczniowie naszej placówki przy współpracy Stowarzyszenia na Rzecz Integracji  „Razem”.

następna strona »

Licencja

Menu

Treść

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

Prognoza z Łokietka

<span>Dość dobra pogoda,<br>poprawa</span>
Dość dobra pogoda,
poprawa

Aktualna pogoda

Temperatura
7.6 ºC
T. odczuw.
0 ºC
Wiatr
0.0 km/h
Kierunek
---
Opady / 1h
0.0 mm
Ciśnienie
1001.0 hPa
Wilgotność
86 %
Termika
chlodno
27-04-18 05:00:44