Menu
Odnośniki
- Strona główna
- Profil w serwisie Facebook
- Biuletyn Informacji Publicznej
-
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
-
Ułatwienia dostępu
Ułatwienia dostępu
Treść strony
Uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego
Szkoła Podstawowa nr 2
Oddział I-III SP L
Machlański Szymon | Śmigiel-Woźniarski Artur | Taler Natan |
Oddział IV-V SP L
Kosińska Klaudia | Kubacki Ksawery | Szmyt Oliwier | |||
Krajewski Michał | Piotrowski Jakub |
Oddział VI-VIII SP L
Buczkowski Bartosz
|
Kaczmarek Anna |
|
Płoszaj Artur | ||
Chrzanowska Julia
|
Malinowski Kryspin |
|
Szkopkowska Anna | ||
Jakubowski Mikołaj
|
Marszałkowski Kacper |
|
Szkopkowski Paweł |
dział I-III SP UZ
Bieńskowski Paul | Mazurek Aleksandra | Trawczyński Dominik | |||
Kujawa Miłosz | Rybicka Wiktoria | Szmyt Lena |
Oddział IV SP UZ
Czyżewski Rafał
|
Wieczorek Natalia |
Żywica Julia
|
|||
Iglewski Wiktor
|
Wysocki Dominik |
Oddział V SP UZ
Bykowski Filip
|
Stolarska Zuzanna |
Zwolińska Nikola
|
|||
Głosek Piotr
|
Wysocki Paweł |
Oddział VI-VII SP UZ
Czyżewska Amelia
|
Jżmanowski Mateusz |
Zdzichowska Bogumiła
|
|||
Dytkiewicz Dominika | Waszak Klaudia |
Oddział VII-VIII SP UZ
Dominiak Stella
|
Popowski Gracjan |
Szymkiewicz Mateusz
|
|||
Jóźwiak Jakub |
Szymczak Filip
|
Ugorska Martyna | |||
Michalak Grzegorz |
|
Oddział I-II AU
Królicka Kamila | Orzechowski Bartłomiej | Stawicka Magdalena | |||
Lewandowska Maria
|
|
Paliwoda Franciszek
|
Oddział V AU
Kiermasz Zofia
|
Walczak Paweł |
Waszak Michał
|
|||
Skalska Sara
|
|
Oddział VI-VIII AU
|
Chaberski Kacper
|
|
Urbański Alan
|
Waszak Jakub |
Oddział ZRW
|
Barczak Gabriela
|
|
Kłos Emilia
|
|
Syrocka Michalina
|
|
Bartkowiak Karolina
|
|
Mikołajczak Filip |
|
Zawidzki Tomasz
|
|
Dadzibóg Maria
|
|
Piłat Zofia |
|
|
Szkoła Przysposabiająca do Prady
Oddział IIa SPdP
Jarka Adrian | Kapturski Jakub | Zachwieja Natalia | |||
Domańska Zuzanna |
Oddział IIb SPdP
Janowicz Jakub
|
Pasturczak Krzysztof | Rychlewska Julia | |||
Koszacki Mateusz | Rembowiecka Natalia | Wrzesiński Patryk |
Oddział IIIa SPdP
Dominiak Przemysław
|
Raźny Dawid | Zaborowski Mateusz | |||
Gąsiorowska Ilona | Wesołowska Amelia |
Oddział IIIb SPdP
Kardacz Tamara | Sikorska Beata | Zaborowska Aleksandra | |||
Kwaśniewski Eryk | Szczerbiak Kamil | Zaborowski Łukasz | |||
Michalak Cezary |
Oddział IIIc SPdP
Boniec Weronika | Rejniak Krystian | Wysocki Łukasz | |||
Osiecki Adrian | Wiśniewski Tobiasz | Zawadzka Natalia |
Oddział IIId SPdP
Góralski Jakub | Król Martyna | Nowak Katarzyna | |||
Jaworska Katarzyna | Michalski Adam | Sobieraj Karina |
Menu
Treść
Menu
Treść
Nasz adres:
Zespół Szkół i Placówek
ul. Szkolna 12
88-200 Radziejów
tel./fax 54 285 32 28
Adres e-mail:
skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow