Menu
Odnośniki
- Strona główna
- Profil w serwisie Facebook
- Biuletyn Informacji Publicznej
-
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
-
Ułatwienia dostępu
Ułatwienia dostępu
Treść strony
Harmonogram dostępności nauczycieli ZSiP dla rodziców, uczniów i wychowanków
Informujemy, że w roku szkolnym 2023/2024 nauczyciele ZSiP służą pomocą w szczególnych, indywidualnych przypadkach oraz prowadzą konsultacje dla rodziców, uczniów i wychowanków według poniższego harmonogramu.
Nauczyciele liceum ogólnokształcącego
Nazwisko i imię | Dzień tygodnia | Godzina od-do | Miejsce |
Andrzejewska Beata | czwartek | 8.45-9.45 | sala 41 |
Banasiak Krzysztof | poniedziałek | 15.05-16.05 | sala 35 |
Budna Jowita | piątek | 8.00-9.00 | gabinet pedagoga (s.42) |
Bugalska Magdalena | czwartek | 15.30-16.30 | biblioteka 21 |
Bykowska Małgorzata | poniedziałek - co dwa tygdnie | 7.30-8.00 | gabinet pedagoga (s.42) |
Czechowicz Weronika | wtorek | 12.30-13.30 | sala 33 |
Dulęba Katarzyna | wtorek | 10.35-11.35 | pokój nauczycieli wf |
Grabowski Leszek | wtorek | 13.30-14.30 | sala 23 |
Gulcz Andrzej | wtorek | 15.55-16.55 | sala gimnastyczna |
Gulcz Joanna | środa | 16.15-17.15 | sala 35 |
Karpiński Zbigniew | środa | 11.35-12.35 | sala 41 |
Kieraj Sławomir | piątek | 13.20-14.20 | sala 3 |
Klimek Żaneta | wtorek | 9.40-10.40 | sala 2 |
Kołowska Anna | piątek | 11.35-12.35 | sala 44 |
Konwent Bożena | czwartek | 8.45-9.45 | biblioteka (s.21) |
Krawczyk Magdalena | wtorek | 7.55-8.55 | sala 31 |
Lazar-Filipiak Sylwia | czwartek | 13.20-14.20 | biblioteka (s.21) |
Małecka Klaudia | poniedziałek | 13.20-14.20 | sala 1 |
Marcyjaniak Krzysztof | poniedziałek - co dwa tygdnie | 12.45-13.45 | pokój nauczycielski (s.24) |
Miernik Dorota | wtorek | 13.20-14.20 | sala 30 |
Nenczak Wioletta | czwartek | 10.35-11.35 | pokój nauczycielski (s.24) |
ks. Adrian Niebudek | |||
Pacholska Małgorzata | środa | 7.30-8.00 | sala 32 |
Paczkowski Mariusz | środa | 9.40-10.40 | sala 20 |
Pikuła Anna | środa | 8.50-9.50 | sala 32 |
Sobczak Grzegorz | wtorek | 14.00-15.00 | gabinet dyrektora (s.25) |
Stolarski Przemysław | |||
Sylwestrzek Łukasz | |||
ks. Jarosław Szpolorowski | |||
Truszkowski Piotr | piątek | 10.30-11.35 | sala 29 |
Wojciechowska Dorota | wtorek | 8-.45-9.45 | sala 40 |
Wrzesiński Janusz |
Nauczyciele Ośrodka Szkolno-Wychowawczego
Nazwisko i imię | Dzień tygodnia | Godzina od-do | Miejsce |
Barczak Grażyna | poniedziałek | 7.50-8.50 | pokój nauczycielski (s.104) |
Bykowska Agata | |||
Czerniejewska Wioletta | piątek | 8.00-8.45 | sala 116 |
Czynszak Elżbieta | |||
Dąbrowska Ilona | |||
Derkowski Sławomir | poniedziałek | 8.45-9.45 | sala 108 |
Dominiak Małgorzata | środa | 16.00-17.00 | gabinet pedagoga (s.6) |
Dybowska Joanna | piątek | 9.40-10.40 | pokój nauczycielski (s.104) |
Fikert-Buło Agnieszka | środa | 7.50-8.50 | sala 103 |
Głowacka Beata | wtorek | 8.45-9.45 | gabinet logopedy (s.203) |
Głowacka Celina | poniedziałek - co dwa tygdnie | 14.20-15.20 | sala 110 |
Gołębiewska Monika | środa | 9.00-10.00 | pokój nauczycielski (s.104) |
Izydorska Danuta | poniedziałek | 7.55-8.55 | pokój nauczycielski (s.104) |
Jałoszyńska Anna | czwartek | 7.45-8.45 | sala 209 |
Jałoszyńska Iwona | piątek | 7.55-8.55 | sala 116 |
Janiak Anna | poniedziałek | 7.50-8.50 | sala 118 |
Kaniewska-Ziętek Anna | czwartek | 9.50-10.50 | sala 107 |
Kapelińska Małgorzata | środa | 10.35-11.35 | sala 109 |
Kapeliński Robert | wtorek | 14.00-15.00 | gabinet wicedyrektora (s.10 |
Kostecka Paulina | piątek | 7.50-8.50 | sala 403 |
Kralska Katarzyna | wtorek | 12.30-13.30 | sala 207 |
Kralska Natalia | czwartek | 10.45-11.45 | sala 209 |
Kubiak Lidia | piątek | 9.45-10.45 | sala 212 |
Kuczek Wioletta | wtorek | 8.50-9.50 | sala 113 |
Kulpa Renata | środa | 7.45-8.45 | pokój nauczycielski (s.104) |
Kurant Marzanna | czwartek | 9.50-10.50 | pokój nauczycielski (s.104) |
Lewandowska Ewa | |||
Lizik Marlena | wtorek | 8.45-9.45 | pokój nauczycielski (s.104) |
Malinowska Maria | poniedziałek | 15.05-16.05 | sala 11 |
Marek-Mitka Renata | piątek | 9.55-10.55 | sala 203 |
Markowski Piotr | czwartek | 9.40-10-40 | sala 404 |
Michałowska Malwina | czwartek | 11.30-12.30 | sala 116, pokój nauczycielski (s.104) |
Mielcarek-Piasecka Anna | poniedziałek | 8.50-9.50 | sala 307 |
Muszyńska Jadwiga | wtorek | 14.15-15.15 | sala 204 |
Nejman Edyta | piątek | 10.00-11.00 | sala 309 |
Ozdowska Danuta | poniedziałek | 8.55-9.40 | sala 211 |
Patyk Izabela | środa | 9.45-10.45 | sala 303 |
Piątek Halina | poniedziałek | 7.50-8.50 | sala 212 |
Piotrowska Agnieszka | poniedziałek | 9.40-10.40 | pokój nauczycielski (s.104) |
Rakowska Marzena | czwartek | 12.30-13.30 | pokój nauczycielski (s.104) |
Sobczyńska Anna | piątek | 9.40-10.40 | pokój nauczycielski (s.104) |
Tworek Andrzej | |||
Urbańska Danuta | |||
Urbański Olgierd | poniedziałek | 9.50-10.50 | sala 210 |
Zachwieja Ewelina | czwartek | 7.50-8.50 | sala 214 |
Wychowawcy Ośrodka Szkolno-Wychowawczego
Nazwisko i imię | Dni miesiąca, godzina od-do |
|||
Górska Grażyna | 07.05, 9.00-10.00 | 14.05, 9.00-10.00 | 23.05, 9.00-10.00 | - |
Kaczorowski Jarosław | - | 14.05, 13.00-14.00 | - | - |
Kaniewska Zenona | 07.05, 9.00-10.00 | 17.05, 8.00-9.00 | 24.05, 8.00-9.00 | - |
Milczewska Albina | 05.05, 12.00-13.00 | 13.05, 8.00-9.00 | 22.05, 8.00-9.00 | - |
Nejman Edyta | 07.05, 8.00-9.00 | 17.05, 9.00-10.00 | 21.05, 9.00-10.00 | - |
Skóra Grażyna | 06.05, 13.00-14.00 | 13.05, 13.00-14.00 | 22.05, 13.00-14.00 | - |
Stemach Ewa | 10.05, 8.00-9.00 | 15.05, 8.00-9.00 | 23.05, 9.00-10.00 | - |
Stołowska Magdalena | 09.05, 13.00-14.00 | 14.05, 8.00-9.00 | 23.05, 8.00-9.00 | - |
Strzałkowska Aneta | 09.05, 13.00-14.00 | 16.05, 9.00-10.00 | 22.05, 13.00-14.00 | - |
Wiśniewski Robert | 09.05, 9.00-10.00 | 16.05, 13.00-14.00 | 23.05, 13.00-14.00 | - |
Wojewoda Julita | 07.05, 9.30-10.30 | 14.05, 9.30-10.30 | 21.05, 9.30-10.30 | - |
Wychowawcy SOSW są dostępni dla rodziców, uczniów i wychowanków w pokoju wychowawców 309 (III piętro)
Menu
Treść
Menu
Treść
Nasz adres:
Zespół Szkół i Placówek
ul. Szkolna 12
88-200 Radziejów
tel./fax 54 285 32 28
Adres e-mail:
skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow