Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

UCZNIOWIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Klasa Iab

1.
 
Dzierżawski Grzegorz
9.
 
Klimek Maksymilian
16.
 
Michalski Kamil
2.
 
Filipiak Marek
10.
 
Kryszak Michał
17.
 
Nawrot Klaudia
3.
 
Filipiak Mikołaj
11.
 
Kubiak Szymon
18.
 
Obiezierski Kacper
4.
 
Gutraj Weronika
12.
 
Kurtys Michał
19.
 
Sikorska Magdalena
5.
 
Idziak Kamil
13.
 
Kurtys Natalia
20.
 
Szyper Mateusz
6.
 
Jarka Sara
14.
 
Lewandowska Aleksandra
21.
 
Trzaskoma Julia
7.   Jóźwiak Sebastian 15.   Lewandowski Mariusz 22.   Ziemiorowski Michał
8.   Kardasz Marta            

Klasa Ic

1.
 
Danielewski Kacper
8.
 
Kornacka Oliwia
15.
 
Surdyk Izabela
2.
 
Idziak Daria
9.
 
Kulpa Anna
16.
 
Szkudlarek Maja
3.
 
Jaśkiewicz Julia
10.
 
Lewandowska Natalia
17.
 
Śmigiel Jolanta
4.
 
Kaniewska Marta
11.
 
Rejniak Paulina
18.
 
Tamborska Dominika
5.
 
Kapela Izabela
12.
 
Rzadkowolska Weronika
19.
 
Tanalski Tomasz
6.
 
Kieraj Kamila
13.
 
Sobczak Dawid
20.
 
Trzybińska Daria
7.   Kłosowska Julia 14.   Starosta Julia 21.   Wojewoda Natalia

Klasa IIa

1.
 
Bawolska Weronika
9.
 
Królikowski Mateusz
17.
 
Rumaniec Patryk
2.
 
Ciesielski Maciej
10.
 
Krygier Joanna
18.
 
Simińska Marta
3.
 
Ciesielski Sebastian
11.
 
Krysiak Michał
19.
 
Toda Julia Magdalena
4.
 
Czaplewska Paulina
12.
 
Kucharczak Laura
20.
 
Umerle Maria
5.
 
Derucki Łukasz
13.
 
Kurtys Agnieszka
21.
 
Waszak Hubert
6.
 
Gawroński Jakub
14.
 
Pulczyńska Katarzyna
22.
 
Wawrzyniak Mateusz
7.   Jarka Dominik 15.   Racinowska Paulina 23.   Wieluńska Anna
8.   Karska Weronika 16.   Regin Aleksandra      

Klasa IIb

1.
 
Dembowski Bartosz
7.
 
Kluczewski Kamil
13.
 
Szymczak Julia
2.
 
Fer Adrian Michał
8.
 
Kontowicz Natalia
14.
 
Umerle Daria
3.
 
Gliński Grzegorz
9.
 
Mikołajczak Adam
15.
 
Waszak Alicja
4.
 
Głowacka Olga
10.
 
Rewers Szymon
16.
 
Wiliński Filip
5.
 
Jakubowska Aleksandra
11.
 
Roszak Igor
17.
 
Wiliński Miłosz
6.   Jaśkiewicz Jakub Jan 12.   Stasiak Kevin 18.  
Witkowski Adam

Klasa IIc

1.
 
Chrzanowski Adam
8.
 
Korejba Emilia
15.
 
Szymborska Karolina
2.
 
Dobrowolska Izabela
9.
 
Kostrzewska Wiktoria
16.
 
Topolska Klaudia
3.
 
Eznarska Andżelika
10.
 
Kwiatkowska Magdalena
17.
 
Wojnowski Patryk
4.
 
Gawrońska Klaudia
11.
 
Morkowska Michalina
18.
 
Wrzesińska Wiktoria
5.
 
Ignasiak Paulina
12.
 
Olejniczak Kamil
19.
 
Zalesiak Wiktoria
6.
 
Kłosińska Anna
13.
 
Starosta Rozalia
20.
 
Zieliński Adrian
7.
 
Kołodziejska Aleksandra
14.
 
Strzelecka Weronika
   
 

Klasa IIIa

1.
 
Budkiewicz Andżelika
13.
 
Kotas Andżelika
24.
 
Rosiak Hubert
2.
 
Czynsz Mikołaj
14.
 
Kowalska Marta
25.
 
Rosiński Jarosław
3.
 
Deręgowska Łukasz
15.
 
Lahuta Szymon
26.
 
Rozpędowska Katarzyna
4.
 
Dorywalska Sara
16.
 
Lewandowska Joanna
27.
 
Sowińska Marta
5.
 
Drzewiecka Justyna
17.
 
Lewandowska Nikola
28.
 
Stróżyk Aleksandra
6.
 
Filipiak Damian
18.
 
Malinowski Adrian
29.
 
Szyper Joanna
7.
 
Gałecka Dominika
19.
 
Michalak Alicja
30.
 
Tomaszewska Nikola
8.
 
Gralak Nikola
20.
 
Mila Daria
31.
 
Tomczak Julia
9.
 
Jóźwiak Monika
21.
 
Molenda Jolanta
32.
 
Waszak Dominik
10.   Kalwat Weronika 22.   Nawrocki Jakub 33.   Wilczyńska Anna
11.   Kierzkowska Marta 23.   Ozimińska Aleksandra 34.   Woźniak Aleksandra
12.   Konieczna Katarzyna            

Klasa IIIb

1.
 
Drążek Patrycja
9.
 
Kucharski Marek
17.
 
Pyrzyński Maciej
2.
 
Estkowska Wiktoria
10.
 
Mańkowska Marcelina
18.
 
Roszak Maciej
3.
 
Jankowski Dawid
11.
 
Matusiak Małgorzata
19.
 
Stefański Kacper
4.
 
Jonkalska Natalia
12.
 
Milczarek Mariusz
20.
 
Szafrański Jakub
5.
 
Kazubowski Michał
13.
 
Nowak Maciej
21.
 
Śmigiel Cezary
6.
 
Kmiecikowski Krystian
14.
 
Patyk Anna
22.
 
Świątczak Sylwia
7.
 
Kołodziej Kryspin
15.
 
Patyk Daniel
23.   Ziółkowski Kacper
8.   Kubiak Aleksanra 16.   Płacheciński Filip      

Klasa IIIc

1.
 
Andrzejewska Kasandra
11.
 
Kosmalska Agata
21.
 
Puchalska Katarzyna
2.
 
Brudnicka Sylwia
12.
 
Łukasiewicz Klaudia
22.
 
Rosołowska Julia
3.
 
Bruździńska Zuzanna 
13.
 
Maciejewska Hiacynta
23.
 
Staniszewska Dominika
4.
 
Cieszyńska Klaudia
14.
 
Malec Dominika
24.
 
Sucharski Mateusz
5.
 
Dziubich Karolina
15.
 
Mazurkiewicz Klaudia
25.
 
Szadkowska Patrycja
6.
 
Gabrysiak Marta
16.
 
Mikołajczak Natalia
26.
 
Szczerbiak Oliwia
7.
 
Głowacka Daria
17.
 
Molenda Marta
27.
 
Wajer Kacper
8.   Gregor Oliwia 18.   Piasecka Sandra 28.   Wdzięczna Ewa
9.   Grzesiak Aleksandra 19.   Piotrowska Wiktoria 29.   Ziółkowska Aleksandra
10.   Kacprzak Aleksandra 20.   Polaszek Zuzanna      

 

UCZNIOWIE PUBLICZNEGO GIMNAZJUM POWIATOWEGO

Klasa IIg

1.
 
Bałuk Kinga
8.
 
Muszyńska Adrianna
14.
 
Stasiak Nikola
2.
 
Bentkowska Karolina
9.
 
Nawrocka Wiktoria
15.
 
Szafrańska Paulina
3.
 
Ciesielski Ernest
10.
 
Nowacka Alicja
16.
 
Świat Alicja
4.
 
Krasucka Zuzanna
11.
 
Ratajczyk Martyna
17.
 
Trzaskoma Mateusz
5.
 
Kurant Julia
12.
 
Robakowska Inga
18.
 
Woźniak Jessica
6.
 
Lewandowska Wiktoria
13.
 
Sikorska Iga
19.
 
Zientkiewicz Agata
7.   Milczewska Katarzyna            

Klasa IIIg

1.
 
Buszka Mateusz
7.
 
Jaroński Jarosław
13.
 
Sawińska Julia
2.
 
Ciemna Joanna
8.
 
Kiermasz Jakub
14.
 
Spliter Hubert
3.
 
Czerniejewska Lidia
9.
 
Kurtysiak Miłosz
15.
 
Trzeszczyńska Julia
4.
 
Górniak Paweł
10.
 
Ludwicka Wiktoria
16.
 
Wiśniewska Alicja
5.
 
Graczyk Olga
11.
 
Pieszak Katarzyna
17.
 
Woźniak Hubert
6.   Jakubowska Małgorzata 12.   Rzepecka Izabela 18.   Woźniak Konrad

 

UCZNIOWIE OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO

Klasa I-III SP L

1.
 
Bogdanowski Alex
2.
 
Marszałkowski Kacper
 
 
 

Klasa V-VII SP L

1.
 
Augustyniak Jan
3.
 
Bykowska Justyna
5.
 
Krauze Dawid
2.  
Bińkowska Weronika
4.   Jaromierski Kamil 6.   Uszyński Ksawier

Klasa I-II SP UZ

1.
 
Bykowski Filip
3.
 
Ryszewski Kacper
5.
 
Zdzichowska Bogumiła
2.  
Głosek Piotr
4.   Waszak Klaudia      

Klasa IV-V SP UZ

1.
 
Dominiak Krystian
4.
 
Michalak Cezary
6.
 
Popowski Gracjan
2.   Dominiak Stella 5.   Michalak Grzegorz 7.   Sobieraj Karina
3.   Fołda Alan            

Klasa VI SP UZ

1.
 
Boniec Weronika
3.
 
Nowak Katarzyna
5.
 
Urbański Mariusz
2.   Grzelak Adrian 4.   Pasturczak Krzysztof      

Klasa 2 AU

1.
 
Walczak Paweł
2.
 
Waszak Michał
     

Klasa 5 AU

1.
 
Jarka Adrian
2.
 
Kapturski Jakub
3.
 
Zachwieja Natalia

Klasa 4 AL

1.
 
Buczkowski Bartosz
2.
 
Waszak Jakub
 
   

Klasa ZRW (1)

1.
 
Czajkowska Sandra
3.
 
Olszewska Agata
4.
 
Pietrzak Milena
2.   Kruszyński Krystian            

Klasa ZRW (2)

1.
 
Krawczyk Krzysztof
2.
 
Pawlak Bartosz
3.
  Pietrasik Marek

Klasa II G L

1.
 
Basaj Sebastian
2.
 
Dominiak Robert      

Klasa III G L

1.
 
Pasturczak Kamil
2.
 
Uszyński Damian
3.
  Szczerbiak Tomasz

Klasa II G UZ

1.
 
Dominiak Przemysław
3.
 
Ratajewska Agata
5.
 
Sikorska Beata
2.
 
Kardzacz Tamara
4.
 
Raźny Dawid
6.
 
Szczerbiak Kamil

Klasa III G UZ

1.
 
Araszewski Grzegorz
4.
 
Dominiak Klaudia
7.
 
Pasturczak Rafał
2.
 
Bączkiewicz Angelika
5.
 
Dzierżawska Wioletta
8.
 
Stramowski Kamil
3.   Dominiak Damian 6.   Michalski Adam      

Klasa I SPdP

1.
 
Bińkowski Patryk
4.
 
Górzyński Waldemar
7.
 
Lewiński Marek
2.
  Dominiak Marietta
5.
 
Kaczmarek Konrad
8.
 
Wiśniewski Tobiasz
3.   Górzyński Grzegorz 6.   Kujawa Karol      

Klasa II SPdP

1.
 
Czajkowski Łukasz 4.   Pawlak Marta 7.   Słodkiewicz Piotr
2.
 
Jakóbiak Emilia 5.   Rakowski Krzysztof 8.   Zalewska Patrycja
3.
 
Joachimiak Anna 6.   Rutkowska Klaudia 9.   Zmierczak Patrycja

Klasa III SPdP

1.
  Danielak Marcin 3.   Matykiewicz Przemysław 4.   Tylkowski Michał
2.
  Karolczak Arkadiusz            

Klasa SPdP indyw.

1.
  Głowacki Damian 3.   Smętek Dominik 4.   Urbański Alan
2.
  Osuch Dominika            

 

Licencja