Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Książki

DOBRA KSIĄŻKA NA DŁUGIE JESIENNE WIECZORY

Nadszedł czas, kiedy dni stały się krótsze i ponure. Jesienny wieczór nie będzie się dłużył, jeśli wypożyczysz książkę. Nasza biblioteka wzbogaciła swój księgozbiór o atrakcyjne nowości wydawnicze. Więcej informacji: http://www.radziejow.edu.pl/311,nowosci

 • Pierwszy szkolny finał w Darta

PIERWSZY SZKOLNY FINAŁ W DARTA

15 listopada 2017 roku odbył się pierwszy szkolny finał w Darta. najlepszym okazał  się Hubert Spliter, drugie miejsce zajął Maksymilian Klimek, a trzeci był Mateusz Szyper. Było o co walczyć... Nagrodami za miejsca na podium były kupony na niepytanie. Gratulujemy.

 • Łokietkowe szaleństwa piątkowej nocy

ŁOKIETKOWE SZALEŃSTWA PIĄTKOWEJ NOCY

W nocy z 10 na 11 listopada 2017 roku aula szkoły zmieniła się w salą kinową. Ściany dzielnie odpierały ataki natrętnych rzutek. Piłkarzyki dzielnie walczyły na polu nocnej bitwy, a Twister skomplikował niejedną relację. Czego chcieć więcej? Chyba tylko więcej…

 • Ojczyzna to ludzie...

OJCZYZNA TO LUDZIE...

10 listopada 2017 roku obchodziliśmy Narodowy Dzień Niepodległości. Z tej okazji odbył się apel, który przygotowały klasy: 1ab  LO i 5-7SPL SOSW, który był podsumowaniem kilkutygodniowej pracy obu klas pod patronatem Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu.

 • Prezenty

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM...

Biblioteka szkolna wraz z Samorządem Uczniowskim i Wolontariatem organizuje akcję "I Ty możesz zostać św. Mikołajem". Dla wychowanków naszego Ośrodka zbieramy książki, puzzle, przybory szkolne, itp., które przynosimy do biblioteki. Akcja trwa do 4 grudnia br.

 • Dart

MISTRZOSTWA SZKOŁY W DARTA

W piątek 10 listopada 2017 roku o godz. 19.00 w naszej szkole rozpoczną się Mistrzostwa w Darta. Zgłoszenia uczestników – u przewodniczących Samorządu Uczniowskiego - do piątku 10 listopada do godz. 10.00.

 • Od lewej: Łukasz Derucki, Nikola Gralak, Joanna Ciemna

SUKCESY RECYTATORSKIE UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

Uczniowie z Łokietka realizują swoje pasje i zainteresowania m.in. w Kole recytatorsko-teatralnym. Liczne sukcesy recytatorskie odnoszą nasi licealiści: Magda Kwiatkowskiej, Weronika Kalwat, Nikola Gralak i Łukasz Derucki oraz nasza gimnazjalista Joasia Ciemna.

 • Mistrzynie i mistrowie powiatu

MISTRZYNIE I MISTRZOWIE POWIATU SĄ Z ŁOKIETKA

7 listopada 2017 roku w hali sportowej MZS w Radziejowie odbył się finał powiatu piłki ręcznej XX Kujawsko-Pomorskiej Licealiady. Szczypiornistki z Łokietka zdobyły pierwsze miejsce. Tytuł mistrza powiatu wywalczyli również nasi chłopcy. Gratulujemy!

 • Upoluj swoją książkę

12 BESTSELLEROWYCH KSIĄŻEK DO UPOLOWANIA TYLKO W ŁOKIETKU

2 listopada 2017 roku w Łokietku wystartował projekt „Upoluj swoją książkę” organizowany w ramach akcji Czytaj PL. Uczniowie naszej szkoły mogą zupełnie za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków. Wystarczy smartfon.

 • Wszystkich Świętych

"PRZYSZEDŁEM NA CMENTARZ... TAK TU CICHO..."

We wtorek 31 października 2017 roku uczniowie naszej szkoły odwiedzili radziejowski cmentarz i zapalili znicze na grobach zmarłych nauczycieli i pracowników szkoły. Święto Zmarłych to czas, kiedy odżywają wspomnienia o tych, którzy odeszli.

 • Podkowa

POWTÓRKA PRZED MATURĄ

Do naszej biblioteki zostały zakupione tablice  wydawnictwa "Podkowa".  Ze względu na zakres treści i ich logiczny układ, są bardzo przydatne przy powtarzaniu teorii i niezastąpione przy rozwiązywaniu bardziej skomplikowanych zadań. Polecamy!!

następna strona »

Licencja