Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

KADRA PEDAGOGICZNA

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 
Andrzejewska Beata
 
fizyka, przyroda
  Brzykcy Karol  

wiedza o kulturze

  Bugalska Magdalena   biblioteka
  Czechowicz Weronika   biologia
  Dąbrowska Ilona   podstawy psychologii
  Dulęba Katarzyna   wychowanie fizyczne
  Głowacka Celina   pedagog
  Grabowski Leszek   język polski, koło literackie
  Gulcz Andrzej    wychowanie fizyczne
  Gulcz Joanna   wiedza o społeczeństwie
  Jasińska Sławomira   język francuski
  Jetter Izabela   język niemiecki
  Kapeliński Robert   wychowanie fizyczne
  Karasińska-Mordyl Joanna   geografia
  Karpiński Zbigniew   fizyka
  Kieraj Sławomir   geografia, koło astronomiczne
  Klimek Żaneta   matematyka
  Kołowska Anna  

język angielski

  Konwent Bożena   historia
  Krawczyk Magdalena   język polski
  Małecka Klaudia   chemia
  Małecka Stella   podstawy przedsiębiorczości, podstawy ekonomii
  Mirzejewska Marta   język niemiecki
  Muszyńska Jadwiga   edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie do życia w rodzinie
  Nenczak Wioletta   język polski
  ks. Pachliński Marcin   religia
  Paczkowski Mariusz   informatyka, podstawy programowania
  Pikuła Anna   matematyka
  Piotrowska Agnieszka   wychowanie fizyczne
  ks. Szczap Adrian   religia
  Truszkowski Piotr   historia, historia i społeczeństwo
  Urbańska Jowita   język angielski
  Walczak Agnieszka   język angielski
  Woźniak-Pińska Magdalena   język angielski
  Wrzesiński Janusz   koło astronomiczne, fakultet fizyka

PUBLICZNE GIMNAZJUM POWIATOWE

 
Andrzejewska Beata
 
fizyka
  Brzykcy Karol  

plastyka, muzyka, zajęcia artystyczne

  Bugalska Magdalena   biblioteka
  Dulęba Katarzyna   wychowanie fizyczne
  Głowacka Celina   pedagog
  Grabowski Leszek   zajęcia artystyczne
  Gulcz Andrzej    wychowanie fizyczne
  Gulcz Joanna   wiedza o społeczeństwie
  Jasińska Sławomira   język francuski
  Jetter Izabela   język niemiecki
  Karasińska-Mordyl Joanna   geografia, biologia
  Klimek Żaneta   matematyka
  Konwent Bożena   historia
  Krawczyk Magdalena   język polski
  Małecka Klaudia   chemia
  Mirzejewska Marta   język niemiecki
  Muszyńska Jadwiga   informatyka, zajęcia techniczne
  Nenczak Wioletta   zajęcia artystyczne
  Pikuła Anna   matematyka
 

Santysiak Małgorzata

  język polski
  ks. Szczap Adrian   religia
  Urbańska Jowita   język angielski

OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY

 
Andrzejewska Beata
 
fizyka, fizyka i astronomia
  Barczak Grażyna   zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, rewalidacja
  Bykowska Agata   wychowawca internatu
  Czerniejewska Wioletta   edukacja wczesnoszkolna, język polski, edukacja plastyczna,  edukacja plastyczna, rewalidacja
  Czynszak Elżbieta   przysposobienie do pracy, funkcjonowanie w środowisku, technika,  rewalidacja
  Dąbrowska Ilona   język polski, wczesne wspomaganie rozwoju, rewalidacja
  Derkowski Sławomir   muzyka, muzyka z rytmiką, zajęcia artystyczne, zajęcia rozwijające kreatywność, rewalidacja
  Dominiak Małgorzata   wychowawca internatu, wczesne wspomaganie rozwoju
  Dybowska Joanna   zajęcia kształtujące kreatywność, przysposobienie do pracy, zajęcia rekreacyjno-sportowe, plastyka, rewalidacja
  Głowacka Beata   funkcjonowanie w środowisku, rewalidacja
  Głowacka Celina   pedagog, wychowanie do życia w rodzinie
  Gołębiewska Monika   zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, rewalidacja
  Górska Grażyna   wychowawca internatu
  Gulcz Joanna   historia, wiedza o społeczeństwie, rewalidacja
  Izydorska Danuta   fizyka i astronomia, funkcjonowanie osobiste i społeczne, przysposobienie do pracy, rewalidacja
  Jałoszyńska Anna   zajęcia rozwijające komunikowanie się, funkcjonowanie osobiste i społeczne, przysposobienie do pracy, rewalidacja
  Jałoszyńska Iwona   matematyka, technika, rewalidacja
  Janiak Anna   edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
  Kaczorowski Jarosław   wychowawca internatu
  Kaniewska Zenona   wychowawca internatu
  Kaniewska-Ziętek Anna   religia, rewalidacja
  Kapelińska Małgorzata   plastyka, muzyka z rytmiką, przysposobienie do pracy, rewalidacja
  Kapeliński Robert   wychowanie fizyczne, rewalidacja
  Kołowska Anna   język angielski
  Kostecka Paulina   wychowawca internatu
  Kozłowska Barbara   przysposobienie do pracy, zajęcia kształtujące kreatywność, funkcjonowanie osobiste i społeczne, rewalidacja
  Kralska Katarzyna   edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
  Kubiak Lidia   funkcjonowanie w środowisku, muzyka z rytmiką, plastyka, technika, rewalidacja
  Kuczek Wioletta   funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia kształtujące kreatywność, przysposobienie do pracy, rewalidacja
  Kulpa Renata   plastyka, zajęcia kształtujące kreatywność, wczesne wspomaganie rozwoju, rewalidacja
  Kurant Marzanna   funkcjonowanie osobiste i społeczne, przysposobienie do pracy, zajęcia kształtujące kreatywność, rewalidacja
  Kurzawa Daria   historia, zajęcia kształtujące kreatywność, przysposobienie do pracy, technika, rewalidacja
  Lewandowska Ewa   funkcjonowanie w środowisku, rewalidacja, świetlica
  Lizik Marlena   przyroda, technika, funkcjonowanie osobiste i społeczne, rewalidacja
  Malinowska Maria   funkc. osobiste i społeczne, zaj. kształt. kreatywność, edu. dla bezpieczeństwa, przysp. do pracy, rewalidacja
  Marek Renata   funkcjonowanie osobiste i społeczne, rewalidacja
  Markowski Piotr   wychowanie fizyczne, zajęcia rekreacyjno-sportowe, rewalidacja
  Mielcarek-Piasecka Anna   geografia, funkcjonowanie w środowisku, plastyka, rewalidacja
  Milczewska Albina   wychowawca internatu
  Muszyńska Jadwiga   zajęcia komputerowe, rewalidacja
  Nejman Edyta   wychowawca internatu
  Niespodzińska Marzena   wychowawca internatu
  Ozdowska Danuta   wychowawca internatu
  ks. Pachliński Marcin   religia
  Paczkowski Mariusz   informatyka, rewalidacja
  Patyk Izabela   przysposobienie do pracy, zajęcia kształtujące kreatywność, technika,  rewalidacja
  Piątek Halina   plastyka, wczesne wspomaganie rozwoju, rewalidacja
  Piotrowska Agnieszka   wychowanie fizyczne, zajęcia rekreacyjno-sportowe rewalidacja
  Rakowska Marzena   funkcjonowanie osobiste i społeczne, funkcjonowanie w środowisku, rewalidacja
  Santysiak Małgorzata   język polski
  Skóra Grażyna   wychowawca internatu
  Sobczyńska Anna   chemia, biologia, przysposobienie do pracy, doradztwo zawodowe, rewalidacja
  Stelmach Ewa   wychowawca internatu
  Stołowska Magdalena   wychowawca internatu
  Strzałkowska Aneta   wychowawca internatu
  Urbańska Danuta   wychowawca internatu, wczesne wspomaganie rozwoju
  Urbańska Jowita   język angielski
  Urbański Olgierd   wychowanie fizyczne, zajęcia rekreacyjno-sportowe, technika, rewalidacja
  Wojewoda Julita   wychowawca internatu
  Woźniak-Pińska Magdalena   język angielski
  Zachwieja Ewelina   wczesne wspomaganie rozwoju, rewalidacja, świetlica

Licencja

Menu

Treść

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

Prognoza z Łokietka

<span>Poprawa pogody</span>
Poprawa pogody

Aktualna pogoda

Temperatura
0.0 ºC
T. odczuw.
-17.8 ºC
Wiatr
4.0 km/h
Kierunek
WNW
Opady / 1h
0.0 mm
Ciśnienie
1003.0 hPa
Wilgotność
0 %
Termika
zimno
22-09-17 08:25:49