Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Łokietek

CZY WIESZ JAK ZINTERPRETOWAĆ OBRAZ?

Jeśli chcesz wzbogacić swoją wiedzę, zapraszamy na cykl wykładów: „Jak czytać teksty kultury?”. Pierwszy wykład: 27 III 2018 r. (wtorek) godz. 15.15, s. 31. Zajęcia poprowadzi p. Natalia Magdalena Wielgosz. Spiesz się! Liczba miejsc ograniczona!

 • Autyzm

DZIEŃ OTWARTY DLA OPIEKUNÓW DZIECI ZE SPEKTRUM AUTYZMU

W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Autyzmu 28 marca 2018 roku o godz. 10.00 w zapraszamy rodziców oraz opiekunów uczniów ze spektrum autyzmu na spotkanie z psychologiem i pedagogiem. Spotkanie odbędzie się w SOSW.

 • Innowacja medyczno-pielęgniarska

INNOWACJA MEDYCZNO-PIELĘGNIARSKA

19 i 12 marca 2018 roku uczniowie realizujący innowację medyczno-pielęgniarską poznawali szczegóły pracy w szpitalu. Odwiedzili m.in. Pracownię Diagnostyki Mikrobiologicznej i Pracownię Radiologii oraz Pracownię Gastroskopii.

 • Zjazd Absolwentów 2018

ZJAZD ABSOLWENTÓW 2018

Z przyjemnością informujemy, że z okazji 80-lecia Naszego Liceum 16 czerwca 2018 roku odbędzie się kolejny Zjazd Absolwentów. Serdecznie zapraszamy wszystkich Absolwentów na spotkanie. Poniżej zamieszczamy zgłoszenie na Zjazd.

 • OFPF
XXV FESTIWAL PIOSENKI FRANCUSKIEJ

25 maja 2018 roku odbędzie się finał XXV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej. Wszystkich miłośników piosenki francuskiej zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.  Zgłoszenia należy przesłać do dnia 11 maja 2018 roku. 

 • Magdalena Kwiatkowska

ETIUDA TEATRALNA MAGDY NAGRODZONA

15 marca b2018 roku w Teatrze Baj Pomorski w Toruniu odbył się XV Konkurs Interpretacji Teatralnej. Magdalena Kwiatkowska, uczennica klasy II c zajęła III miejsce. W konkursie wystąpili uczniowie szkół średnich  m.in. z Torunia, Bydgoszczy i Lipna.

 • Warsztaty malarskie „Martwa natura”

WARSZTATY MALARSKIE „MARTWA NATURA”

15 marca 2018 roku w świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty malarskie pt. „Martwa natura”, które były skierowane dla uczniów klasy II GUZ i I SPdP. Celem spotkania było praktyczne poznanie twórczości z zakresu sztuk pięknych.

 • Pielgrzymka maturzystów

PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW NA JASNĄ GÓRĘ

14 marca 2018 roku uczniowie klas maturalnych naszego liceum uczestniczyli w Diecezjalnej Pielgrzymce maturzystów na Jasną Górę. Kulminacyjnym momentem tegorocznej pielgrzymki maturzystów była Msza Święta w Bazylice Jasnogórskiej.

 • Miłosz Kurysiak i p. Janusz Wrzesiński

ASTRONOMICZNY SUKCES MIŁOSZA

12 marca 2018 roku w Toruniu odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki i Astronomii 2017/2018.  Miłosz Kurtysiak, gimnazjalista  z Łokietka, znalazł się w ścisłej czołówce sześciu najlepszych laureatów. Gratulujemy.

 • Robotyka w naszej szkole

ROBOTYKA W NASZEJ SZKOLE

W sobotni poranek  grupa uczniów z klasy IIb  pod opieką nauczycieli rozpoczęła  budowę  robotów oraz szkolnego  Drona. Z wielkim zainteresowaniem  uczniowie  w chodzili w tajniki najnowszej  techniki. Wyniki ich pracy  pokażemy  już wkrótce.

 • Wyjazd edukacyjny w ramach innowacji "Informatyka w nauce...

INNOWACJA "INFORMATYKA W NAUCE I GOSPODARCE"

9 marca 2018 roku uczniowie klas Ib i IIb udali się do Torunia w ramach innowacji "Informatyka w nauce i gospodarce". Odwiedzili m.in. laboratoria Instytutu Fizyki, pracownię biofizyki molekularnej, Centrum Astronomii w Piwnicach.

 • Matura próbna

OSTATNIA PRÓBA

Nasi maturzyści są w trakcie ostatniej próby przed majowym egzaminem maturalnym.  Mamy nadzieję, że forma jest wystarczająco wysoka aby ze spokojem przygotowywać się na to, co wydarzy się już za 8 tygodni.

 • Jakub Gawroński

JAKUB GAWROŃSKI W FINALE OLIMPIADY

8 marca 2018 roku w Toruniu odbył się etap wojewódzki Olimpiady Przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922”.  Jakub Gawroński z klasy IIa i uzyskał awans do I części zawodów finałowych, które odbędą się 22 marca.

 • Dzień kobiet

BYĆ KOBIETĄ, BYĆ KOBIETĄ...

Przychodzi taki dzień, gdy wiosnę czuć w powietrzu, mimo że kalendarz uparcie twierdzi inaczej. 8 marca 2018 roku od rana panowie w pełnej gali witali wszystkie panie u progu szkoły kwiatami, dobrym słowem i uśmiechem. Panowie, dziękujemy :)

 • Ola Głowacka i Magdalena Kwiatkowska

WYRÓŻNIENIE DLA MAGDY W OLIMPIADZIE TEOLOGII KATOLICKIEJ

7 marca 2018 roku odbył się diecezjalny etap XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej w której uczestniczyły uczennice naszego liceum: Magdalena Kwiatkowska z kl. 2c oraz Olga Głowacka z kl. 2b. Magda otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy.

 • Od lewej: Miłosz Kurtysiak, Paweł Górniak

DLA RODZICÓW SĄ SKARBEM, DLA SZKOŁY PERŁAMI

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe są organizowane z myślą o uczniach zdolnych. I takich nie brakuje w tym roku szkolnym w Łokietku. Miłosz Kurtysiak i Paweł Górniak, uczniowie klasy III naszego gimnazjum, zostali laureatami konkursów przedmiotowych.

 • Włochy zdobyte

WŁOCHY ZDOBYTE

W dniach od 26 lutego do  3 marca 2018 roku 48-osobowa grupa uczniów naszego gimnazjum oraz liceum wzięła udział w warsztatach języka angielskiego we Włoszech. Uczniowie odwiedzili najważniejsze miasta północnej i środkowej Italii.

następna strona »

Licencja

Menu

Treść

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

Prognoza z Łokietka

<span>Niestabilna pogoda, <br>niewielkie opady</span>
Niestabilna pogoda,
niewielkie opady

Aktualna pogoda

Temperatura
4.4 ºC
T. odczuw.
0 ºC
Wiatr
0.0 km/h
Kierunek
---
Opady / 1h
0.0 mm
Ciśnienie
992.0 hPa
Wilgotność
98 %
Termika
zimno
23-03-18 13:31:58