Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

  • Prymus Pomorza i Kujaw

PRYMUS POMORZA I KUJAW

Projekt „Prymus Pomorza i Kujaw” jest 7-letnim projektem stypendialnym, skierowanym do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa kujawsko-pomorskiego. W ramach projektu zrealizowane będzie 7 naborów stypendystów. Celem projektu jest zapewnienie wsparcia finansowego dla uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki i przedsiębiorczości uczących się w gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych w regionie kujawsko-pomorskim.

Warunki, które uczeń musi spełniać łącznie aby ubiegać się o stypendium:

  • w roku szkolnym 2017/2018 uczęszcza do klasy 7 szkoły podstawowej, klasy gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej znajdującej się na terenie województwa kujawsko pomorskiego z wyłączeniem szkół dla dorosłych;
  • w roku szkolnym 2016/2017 otrzymał promocję do następnej klasy bądź otrzymał świadectwo ukończenia szkoły;
  • uzyskał w jednym z trzech ostatnich, zakończonych lat szkolnych tytuł finalisty lub laureata konkursu lub olimpiady z zakresu przedmiotów przyrodniczych (przez przedmioty przyrodnicze rozumie się przedmioty, do których zalicza się: przyrodę w szkołach podstawowych; biologię, chemię, geografię, fizykę w gimnazjach; biologię, chemię, geografię, fizykę zarówno w zakresie podstawowym, jak i rozszerzonym oraz przedmiot uzupełniający przyroda w szkołach ponadgimnazjalnych;
  • uzyskał w ostatnim, zakończonym roku szkolnym minimum jedną najwyższą ocenę klasyfikacyjną z przynajmniej jednego spośród przedmiotów: przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki, przedsiębiorczości, realizowanych jako obowiązkowe zajęcia edukacyjne.

Nabór wniosków stypendialnych trwa do 30 września. Szczegółowe informacje, formularze oraz elektroniczny generator wniosków o stypendium, znajdują się na stronie internetowej projektu: prymus.kujawsko-pomorskie.pl.  

wstecz

Licencja

Menu

Treść

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

Prognoza z Łokietka

<span>Dobra pogoda, <br>możliwe opady przelotne</span>
Dobra pogoda,
możliwe opady przelotne

Aktualna pogoda

Temperatura
3.0 ºC
T. odczuw.
0 ºC
Wiatr
0.0 km/h
Kierunek
---
Opady / 1h
0.0 mm
Ciśnienie
1010.0 hPa
Wilgotność
68 %
Termika
zimno
19-02-18 11:06:31