Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • LO

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

W piątek 26 czerwca 2020 roku uczniowie naszej szkoły otrzymali świadectwa i tym samym zakończył się rok szkolny 2019/2020. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji, spokoju i odpoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!

 

 • Łokietek

"...LECZ LUDZI DOBREJ WOLI JEST WIĘCEJ..."

Zakończenie roku szkolnego przyniosło dla naszych licealistów wyjątkową niespodziankę. Jeden z rodziców uczennicy Łokietka przekazał  dla uczniów znaczną  kwotę. Dzięki hojności Darczyńcy sześcioro naszych uczniów otrzymało wysokie wsparcie finansowe.

 • LO

WIRTUALNE DRZWI OTWARTE

Ósmoklasisto! Jeśli zastanawiasz się, co robić po szkole podstawowej, to nasze Wirtualne Drzwi Otwarte są właśnie dla Ciebie! Już teraz poznaj naszą bazę dydaktyczną. Dołącz do wydarzenia eDni Otwarte, które wkrótce pojawi się na naszym Facebooku. Zapraszamy!!

 • LO

DRZWI OTWARTE W ŁOKIETKU

Drodzy Ósmoklasiści! Drzwi naszego liceum są zawsze dla Was szeroko otwarte. Wszystkie informacje na temat naszego Liceum znajdziecie poniżej (czytaj więcej). Znajdziecie nas również na Facebooku i Instagramie. Do zobaczenia we wrześniu :)

czytaj więcej

 • Rekrutacja - dołącz do nas

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO KLASY I LO NA ROK SZK. 2020/2021

Drogi Uczniu! Jeżeli chcesz zostać uczniem naszego Łokietka, wypełnij wniosek o przyjęcie do liceum. Wnioski można składać w sekretariacie szkoły lub e-mailem wysyłając wniosek na adres: rekrutacja@radziejow.edu.pl. Dołącz do nas :)

 • Łokietek

WOJENNE WSPOMNIENIA - ZMIANA TERMINU NADSYŁANIA PRAC

Uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych zapraszamy do udziału w II edycji konkursu "Wojenne Wspomnienia". Prace konkursowe można przesyłać do 23 października 2020 roku. Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu i kartę zgłoszenia.

 • NPRCz

SPEŁNIAMY MARZENIA CZYTELNICZE

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała dofinansowanie na zakup książek w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Poniżej zamieszczamy ankietę, w której prosimy wskazywać tytuły książek, które powinny znaleźć w naszej bibliotece.

 • Podłokietnik

JUŻ JEST! NOWY NUMER "PODŁOKIETNIKA"

Łokietek… liceum w Radziejowie... Jakie jest? Co o nim wiem? Co wiedzą o nim moi rodzice? Czy warto tu przyjść? Podpowiadamy Wam: WARTO. Co jest prawdziwym bogactwem Łokietka? Tego wszystkiego dowiecie się z nowego numeru "Podłokietnika".

TAK ŻYĆ, BY COŚ ZOSTAŁO Z TYCH DNI...

Kochani Maturzyści! Dla Was cały świat otwiera się wyciągajcie ręce po marzenia swe i spełniajcie je. Trzeba tylko chcieć i wierzyć, że wszystko uda się na pewno… Pamiętajcie, żyjcie tak, by coś zostało z tych dni. Poniżej niespodzianka dla Was Kochani :)

 • Pożegnanie Maturzystów 2020

RAZEM CHOĆ OSOBNO - WYJATKOWE POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

24 kwietnia 2020 roku miała miejsce uroczystość pożegnanie Maturzystów 2020, która zgodnie z tradycją odbyła się w naszej szkole. Spotkanie miało nietypowy charakter, gdyż odbywało się przed monitorami komputerów. Obejrzyj relację (czytaj więcej).

 • Perspektywy

BRĄZ DLA ŁOKIETKA

Jak co roku, portal "Perspektywy" publikuje ranking najlepszych liceów w Polsce. Nasze liceum otrzymało brązową odznakę. Gratulujemy całej społeczności szkolnej, bo każdy z nas dołożył swoją “cegiełkę” do tego wyniku.

 

 • SOSW

OFERTA SOSW

W naszym Ośrodku obejmujemy opieką dzieci i młodzież do 25 roku życia z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym oraz głębokim. Zapoznaj się z ofertą naszej placówki. Rekrutacja do SOSW trwa cały rok!

następna strona »