Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Perseidy

MAKSIMUM ROJU PERSEIDÓW

W nocy z 11 na 12 sierpnia 2016 roku nastąpiło maksimum roju Perseidów. Uczeń naszego liceum Krzysztof Lisiecki wykonał serię fotografii nieba. Udało mu się uchwycić kilkanaście zjawisk, z których wykonał mozaikę zdjęć.

 • Argentyńczycy w Łokietku

ARGENTYŃCZYCY W NASZEJ SZKOLE

W lipcu 2016 roku Naszą Szkołę odwiedzili wyjątkowi goście. 14 studentów z Argentyny, odwiedzających Polskę w ramach ŚDM, gościło w naszych murach. Największy zachwyt wzbudziała nasza Astrobaza.

 • Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

WRESZCIE NADSZEDŁ TEN DŁUGO OCZEKIWANY DZIEŃ

24 czerwca 2016 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Uczniowie otrzymali świadectwa oraz liczne nagrody za wyniki w nauce oraz osiągnięcia. Za nami miesiące intensywnej pracy, czas więc na zasłużony odpoczynek.

 • Podsumowanie konkursów przedmiotowych

PODSUMOWANIE KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

13 czerwca 2016 roku w auli UMK w Toruniu odbyło się podsumowanie konkursów przedmiotowych. W uroczystości wzięli udział uczniowie naszego gimnazjum: Jakub Gawroński, Paweł Malinowski i Weronika Rydelek. Gratulujemy.

 • PIKNIK "RAZEM SZCZĘŚLIWI"

PIKNIK "RAZEM SZCZĘŚLIWI"

11 czerwca 2016 roku uczniowie naszego ośrodka wzięli udział w spotkaniu „Razem szczęśliwi”.  Nasi wychowankowie zostali zaproszeni przez Goślińskie Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych z Murowanej Gośliny.

 • Jedzie pociąg z daleka...

JEDZIE POCIĄG Z DALEKA...

6 czerwca 2016 roku uczniowie klasy III AU wybrali się na wycieczkę do grodu Kopernika. Po raz pierwszy mieli okazję przejechać trasę z Aleksandrowa Kuj do Toruniu pociągiem. Przejazd koleją dostarczył dzieciom dużo radości i wrażeń.

 • Nocne czytanie "Quo Vadis"

UCZNIOWIE ŁOKIETKA POBILI KOLEJNY REKORD W CZYTANIU!

4-5 czerwca 2016 roku odbył się piętnastogodzinny maraton czytania „Quo Vadis" Henryka Sienkiewicza na radziejowskim rynku. Nasza szkoła aktywnie włączyła się do akcji i była jej koordynatorem.

 • Rajd Rowerowy Szlakiem Gmin Powiatu Radziejowskiego

RAJD ROWEROWY SZLAKIEM GMIN POWIATU RADZIEJOWSKIEGO

4 czerwca 2016 odbył się rajd rowerowy szlakiem gmin powiatu radziejowskiego. Trasa rajdu wiodła z Radziejowa, kolejno przez Świesz, Lubsin, Trojaczek, Stefanowo, Głuszyn, Wandynowo, Sadłużek, Powałkowice, Witowo, do Płowiec.

 • Gala finałowa na Zamku Królewskim w Warszawie

GALA FINAŁOWA NA ZAMKU KRÓLEWSKIM W WARSZAWIE

4 czerwca 2016 roku na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się gala finałowa XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego. Nasz  gimnazjalista Jakub Gawroński zajął 8. miejsce.

 • Konkurs historyczny

SUKCESY HISTORYCZNE JAKUBA GAWROŃSKIEGO

Uczeń naszego gimnazjum - Jakub Gawroński - zajął I miejsce w województwie w Konkursie Historycznym Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego. Jakub jest również tegorocznym i ubiegłorocznym laureatem konkursu przedmiotowego z historii.

 • XXIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej

XXIII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI FRANCUSKIEJ

3 czerwca 2016 roku odbył się XXIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej organizowany przez naszą szkołę. Ogłoszenie wyników Festiwalu i koncert laureatów był częścią Koncertu Galowego Święta Powiatu Radziejowskiego.

 • I miejsce Katarzyny Rozpendowskiej Vox Pro Deum 2016

SUKCES KASI ROZPĘDOWSKIEJ W VOX PRO DEUM 2016

3 czerwca 2016 roku odbył się II Przegląd Piosenki Religijnej Vox Pro Deum 2016 w Przemystce. Uczennice naszej szkoły odniosły następujące sukcesy:   Kasia Rozpędowska - 1. miejsce,  a Marta Kręplewska i Ola Grzesiak - wyróżnienia.

 • "Kosmiczne Maluchy"

"KOSMICZNE MALUCHY"

W maju i czerwcu 2016 roku zrealizowano projekt edukacyjny przeznaczony dla wielu grup dzieci z przedszkoli w Służewie oraz w Stawkach.  „Kosmiczne Maluchy” kilka razy odwiedziły naszego Łokietka. 

następna strona »