Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

UCZNIOWIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Klasa Iab

1.
 
Błaszak Katarzyna
8.
 
Jarka Klaudia
14.
 
Mroczkowska Kamila
2.
 
Buszka Mateusz
9.
 
Karasiński Dawid
15.
 
Paliwoda Zuzanna
3.
 
Ćwikła Martyna
10.
 
Karpińska Klaudia
16.
 
Rosiak Adrian
4.
 
Górczyński Bartłomiej
11.
 
Lewandowska Paulina
17.
 
Świderski Piotr
5.
 
Grabowska Wiktoria
12.
 
Ludwicka Natalia
18.
 
Waszak Adam
6.
 
Iglewska Sandra
13.
 
Ludwicka Wiktoria
19.
 
Wiśniewska Alicja
7.   Janiak Kinga            

Klasa Ic

1.
 
Graczyk Olga
6.
 
Ludwicka Patrycja
11.
 
Paszkiet Iga
2.
 
Kaniewska Agata
7.
 
Łęga Wiktoria
12.
 
Sawińska Julia
3.
 
Kowalska Tanitta
8.
 
Niespodziński Michał
13.
 
Trzeszczyńska Julia
4.
 
Kulpa Cezary
9.
 
Nowak Marcelina
14.
 
Urbańska Kinga
5.
 
Lewandowska Paulina
10.
 
Nowak Natalia
15.  
Wyrąbkiewicz Miłosz

Klasa IIab

1.
 
Dzierżawski Grzegorz
9.
 
Kieraj Kamila
17.
 
Lewandowski Mariusz
2.
 
Filipiak Marek
10.
 
Klimek Maksymilian
18.
 
Michalski Kamil
3.
 
Filipiak Mikołaj
11.
 
Kryszak Michał
19.
 
Nawrot Klaudia
4.
 
Gutraj Weronika
12.
 
Kubiak Szymon
20.
 
Obiezierski Kacper
5.
 
Idziak Kamil
13.
 
Kurtys Michał
21.
 
Sikorska Magdalena
6.
 
Jarka Sara
14.
 
Kurtys Natalia
22.
 
Szyper Mateusz
7.   Jóźwiak Sebastian 15.   Kuźba Wiktoria 23.   Śmigiel Jolanta
8.   Kardasz Marta 16.   Lewandowska Aleksandra 24.   Ziemiorowski Michał

Klasa IIc

1.
 
Danielewski Kacper
7.
 
Kulpa Anna
13.
 
Szkudlarek Maja
2.
 
Idziak Daria
8.
 
Lewandowska Natalia
14.
 
Tamborska Dominika
3.
 
Jaśkiewicz Julia
9.
 
Rejniak Paulina
15.
 
Tanalski Tomasz
4.
 
Kaniewska Marta
10.
 
Rzadkowolska Weronika
16.
 
Trzaskoma Julia
5.
 
Kapela Izabela
11.
 
Sobczak Dawid
17.
 
Trzybińska Daria
6.
 
Kłosowska Julia
12.
 
Starosta Julia
18.
 
Wojewoda Natalia

Klasa IIIa

1.
 
Bawolska Weronika
9.
 
Królikowski Mateusz
17.
 
Rumaniec Patryk
2.
 
Ciesielski Maciej
10.
 
Krygier Joanna
18.
 
Simińska Marta
3.
 
Ciesielski Sebastian
11.
 
Krysiak Michał
19.
 
Toda Julia
4.
 
Czaplewska Paulina
12.
 
Kucharczak Laura
20.
 
Umerle Maria
5.
 
Derucki Łukasz
13.
 
Kurtys Agnieszka
21.
 
Waszak Hubert
6.
 
Gawroński Jakub
14.
 
Pulczyńska Katarzyna
22.
 
Wawrzyniak Mateusz
7.   Jarka Dominik 15.   Racinowska Paulina 23.   Wieluńska Anna
8.   Karska Weronika 16.   Regin Aleksandra      

Klasa IIIb

1.
 
Dembowski Bartosz
7.
 
Kluczewski Kamil
13.
 
Szymczak Julia
2.
 
Fer Adrian Michał
8.
 
Kontowicz Natalia
14.
 
Umerle Daria
3.
 
Gliński Grzegorz
9.
 
Mikołajczak Adam
15.
 
Waszak Alicja
4.
 
Głowacka Olga
10.
 
Rewers Szymon
16.
 
Wiliński Filip
5.
 
Jakubowska Aleksandra
11.
 
Roszak Igor
17.
 
Wiliński Miłosz
6.   Jaśkiewicz Jakub Jan 12.   Stasiak Kevin 18.  
Witkowski Adam

Klasa IIIc

1.
 
Chrzanowski Adam
8.
 
Kołodziejska Aleksandra
15.
 
Strzelecka Weronika
2.
 
Dobrowolska Izabela
9.
 
Korejba Emilia
16.
 
Szymborska Karolina
3.
 
Eznarska Andżelika
10.
 
Kostrzewska Wiktoria
17.
 
Topolska Klaudia
4.
 
Gawrońska Klaudia
11.
 
Kwiatkowska Magdalena
18.
 
Wojnowski Patryk
5.
 
Ignasiak Paulina
12.
 
Morkowska Michalina
19.
 
Wrzesińska Wiktoria
6.
 
Kaniewska Natalia
13.
 
Olejniczak Kamil
20.
 
Zalesiak Wiktoria
7.
 
Kłosińska Anna
14.
 
Starosta Rozalia
21.  
Zieliński Adrian

 

Licencja