Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Egzamin gimnazjalny 2019

EGZAMIN GIMNAZJALNY

W środę 10 kwietnia 2019 roku o godzinie 9.00 rozpoczął się egzamin gimnazjalny. Nasi gimnazjaliści zmierzyli się z testem z historii i wiedzy o społeczeństwie, następnie z języka polskiego.  Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!

 • Gala laureatów

GALA LAUREATÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

1 kwietnia 2019 roku w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku odbyła się uroczysta Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty. Wśród 26 uczniów gimnazjów,  nagrodzonych zostało 5 uczennic naszego gimnazjum.

 • Od lewej: p. Janusz Wrzesiński, Zuzanna Krasucka

ASTRONOMICZNE SUKCESY ZUZI I KASI

11 marca 2019 roku w Toruniu odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki i Astronomii. Najlepsza spośród wszystkich uczestników okazała się uczennica naszego gimnazjum Zuzanna Krasucka, która zdobyła I miejsce. Gratulujemy.

 • Wybory Mistera 2019

WYBORY MISTER 2019

8 marca 2019 roku w naszej szkole odbyło się wyjątkowe męskie show ,,Wybory Mister Łokietka 2019’’, przygotowane dla wszystkich pań w dniu ich święta. Każda klasa wytypowała kandydata, który zmierzył się ze swoimi rywalami w różnych konkurencjach.

 • Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Z okazji przypadającego 1 marca Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych uczniowie klas maturalnych „Łokietka” przygotowali okolicznościową inscenizację. Następnie wyświetlono film dokumentalny pt. „Polska szuka bohaterów”.

 • Odznaki Unitis Viribus dla Wolontariuszek z Łokietka

ODZNAKI UNITIS VIRIBUS DLA NASZYCH WOLONTARIUSZEK

28 lutego 2019 roku odbyło się rozdanie odznaczeń Stowarzyszenia Unitis Viribus. Złotą Odznakę Stowarzyszenia Unitis Viribus otrzymała Magdalena Kwiatkowska z klasy IIIc. Nasze wolontariuszki otrzymały srebrne i brązowe odznaki.

 • Bitwa na głosy 2019

BITWA NA GŁOSY

28 lutego 2019 roku w naszej szkole odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Wokalny "Bitwa na głosy". W Wszystkim zwycięzcom, uczestnikom konkursu i ich opiekunom serdecznie gratulujemy! Kolejna edycja "Bitwy na głosy" już za rok!

 • Konkursy przedmiotowe Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty

SUKCESY GIMNAZJALISTÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

W bieżącym roku szkolnym aż siedem uczennic naszego gimnazjum awansowało do etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych. Gratulujemy i czekamy na sukcesy. Etapy wojewódzkie konkursów przedmiotowych odbędą się w lutym i marcu br.

 • Walentynki

WALENTYNKI W ŁOKIETKU

14 lutego 2019 roku, z okazji walentynek, postanowiliśmy zaskoczyć naszych uczniów. Przeprowadziliśmy quiz pn. "Szybkie strzały". Abstrakcyjne pytania powodowały różne reakcje, jakie? Sprawdź! więcej na: https://www.youtube.com/watch?v=4fvgU-lPp88

 

 • III miejsce gimnazjalistek z Łokietka

III MIEJSCE GIMNAZJALISTEK Z ŁOKIETKA

7 lutego 2019 roku w hali sportowej Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie odbył się finał powiatu radziejowskiego w piłce siatkowej dziewcząt.  Zawodniczki z Łokietka wywalczyły III miejsce. Serdecznie gratulujemy.

 • Wojewódzki Konkurs z Fizyki i Astronomii - etap rejonowy

WOJEWÓDZKI KONKURS Z FIZYKI I ASTRONOMII - ETAP REJONOWY

31 stycznia 2019 roku w naszej szkole  odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki i Astronomii dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Najlepszą spośród wszystkich uczestników okazała się uczennica naszego Gimnazjum - Zuzanna Krasucka.

następna strona »

Licencja