Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • OFPF
XXV FESTIWAL PIOSENKI FRANCUSKIEJ

25 maja 2018 roku odbędzie się finał XXV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej. Wszystkich miłośników piosenki francuskiej zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.  Zgłoszenia należy przesłać do dnia 11 maja 2018 roku. 

 • Walentynki - IIIg

MIŁOŚĆ TO NIE PLUSZOWY MIŚ ANI KWIATY...

Myślą przewodnią tegorocznych walentynek było „ Bo widzisz Prosiaczku… miłość  jest  wtedy,  gdy się  kogoś lubi za bardzo za bardzo”. Uczniowie podjęli temat miłości  nieco od innej strony przedstawiając ją w bardzo śmieszny i współczesny sposób.

 • "Bitwa na głosy"

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WOKALNY "BITWA NA GŁOSY"

8 lutego 2018 roku w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Wokalny  „Bitwa  na głosy”. I miejsce zdobyły:  w kategorii szkół podstawowych - Julia Wiśniewska, w kategorii  szkół  gimnazjalnych - Natalia Jagodzińska. Gratulujemy i  zapraszamy za  rok.

 • Premiera "Królowej śniegu"

PREMIERA "KRÓLOWEJ ŚNIEGU"

W środę 7 lutego 2018 roku naszą szkołę odwiedzili niecodzienni goście. Dzieci z klas I-III MZS w Radziejowie, wraz z wychowawczyniami, przybyły na premierę „Królowej Śniegu”. Przedstawienie zostało przygotowane przez kółko teatralne „Incydent”.

 • Benefis recytatorek i wokalistów

BENEFIS RECYTATOREK I WOKALISTÓW

2 lutego 2018 roku mogliśmy zobaczyć w szkolnej galerii przedstawienie teatralno-wokalne pt. Tak naprawdę nic nie rozumiem. Wokaliści i recytatorzy skupili uwagę Łokietkowej publiczności na tematyce dzieciństwa i młodości.

 • Teatr w szkole

TEATR W SZKOLE

Trwają próby do premiery przedstawienia „Królowa Śniegu”.  To sceniczny debiut naszego kółka teatralnego „Incydent”. Uczniowie PGP wkuwają role, opanowują ruch sceniczny, ćwiczą dykcję. Efekty ich pracy będziemy mogli podziwiać 7 lutego 2018 roku. 

 • Uroczystość upamiętniająca ppłk. Antoniego Iglewskiego

"NIE MA SPRAWY ŚWIĘTSZEJ OD OJCZYZNY"

26 stycznia 2018 roku uczestniczyliśmy w wielkiej lekcji historii i patriotyzmu. W naszej szkole odbyła się uroczystość upamiętniająca ppłk. Antoniego Iglewskiego cichociemnego pochodzącego z Radziejowa i innych bohaterów II wojny światowej.

 • Sładka chwila

SŁODKA CHWILA, CZYLI KISIEL Z DYREKTOREM SZKOŁY

25 stycznia 2018 roku odbyło się w naszej szkole niecodzienne spotkanie z dyrektorem szkoły, które uczniowie IIIg wygrali podczas licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W gabinecie czekał na zwycięzców pyszny kisiel.

 • Kamil Michalski

ALICJA I KAMIL NAGRODZENI W „KING OF THE STAGE”

25 stycznia 2018 roku  odbył się VII Przegląd Piosenki „King of the stage”. W przeglądzie tym wzięli udział  uczniowie naszej szkoły: Alicja Świat z klasy IIg zdobyła wyróżnienie, Kamil Michalski z klasy 1ab - II miejsce. Gratulujemy. 

 • 1% podatku

1% DLA STOWARZYSZENIA NA RZECZ INTERGRACJI "RAZM"

Przekaż swój 1% podatku Stowarzyszeniu na Rzecz Integracji „Razem”. Przekazując 1% podatku Stowarzyszeniu na Rzecz Integracji „Razem” możesz pomóc dzieciom z niepełnosprawnością intelektualną.  KRS  0000204368

 • Olimpiada historyczna

HISTORYCZNY SUKCES KAROLINY BENTKOWSKIEJ

Karolina Bentkowska – uczennica klasy II g Publicznego Gimnazjum Powiatowego zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Konkursu Historycznego Losy Żołnierza i Dzieję Oręża Polskiego w latach 1887 – 1922. O niepodległość i granice. Gratulujemy.

następna strona »

Licencja

Menu

Treść

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

Prognoza z Łokietka

<span>Deszczowo, <br>coraz mniej stabilna pogoda</span>
Deszczowo,
coraz mniej stabilna pogoda

Aktualna pogoda

Temperatura
-5.8 ºC
T. odczuw.
0 ºC
Wiatr
0.0 km/h
Kierunek
---
Opady / 1h
0.0 mm
Ciśnienie
1010.0 hPa
Wilgotność
44 %
Termika
mrozno
23-02-18 19:12:12