Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • OFPF
XXV FESTIWAL PIOSENKI FRANCUSKIEJ

25 maja 2018 roku odbędzie się finał XXV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej. Wszystkich miłośników piosenki francuskiej zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.  Zgłoszenia należy przesłać do dnia 11 maja 2018 roku. 

 • Projekty gimnazjalne

PROJEKTY GIMNAZJALNE W KLASIE DRUGIEJ DOBIEGŁY KOŃCA

11 kwietnia 2018 roku odbył się ostatni projekt gimnazjalny. Drugiklasiści naszego gimnazjum realizowali projekty takie jak:  ”Hello Great Britain”, „Zjawiska fizyczne w dyscyplinach sportowych”, „Chemia w kosmetologii” oraz „45 minut w PRL-u”.

 • Zawody strzeleckie w ZSM w Radziejowie

SUKCESY W ZAWODACH STRZELECKICH

W dniach 14-16 marca 2018 roku licealiści i gimnazjaliści naszej szkoły wzięli udział  w zawodach strzeleckich, które odbyły się na strzelnicy w ZSM. Nasi gimnazjaliści i licealiści zajęli miejsca na podium. Serdecznie gratulujemy.

 • Miłosz Kurysiak i p. Janusz Wrzesiński

ASTRONOMICZNY SUKCES MIŁOSZA

12 marca 2018 roku w Toruniu odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki i Astronomii 2017/2018.  Miłosz Kurtysiak, gimnazjalista  z Łokietka, znalazł się w ścisłej czołówce sześciu najlepszych laureatów. Gratulujemy.

 • Robotyka w naszej szkole

ROBOTYKA W NASZEJ SZKOLE

W sobotni poranek  grupa uczniów z klasy IIb  pod opieką nauczycieli rozpoczęła  budowę  robotów oraz szkolnego  Drona. Z wielkim zainteresowaniem  uczniowie  w chodzili w tajniki najnowszej  techniki. Wyniki ich pracy  pokażemy  już wkrótce.

 • Dzień kobiet

BYĆ KOBIETĄ, BYĆ KOBIETĄ...

Przychodzi taki dzień, gdy wiosnę czuć w powietrzu, mimo że kalendarz uparcie twierdzi inaczej. 8 marca 2018 roku od rana panowie w pełnej gali witali wszystkie panie u progu szkoły kwiatami, dobrym słowem i uśmiechem. Panowie, dziękujemy :)

 • Od lewej: Miłosz Kurtysiak, Paweł Górniak

DLA RODZICÓW SĄ SKARBEM, DLA SZKOŁY PERŁAMI

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe są organizowane z myślą o uczniach zdolnych. I takich nie brakuje w tym roku szkolnym w Łokietku. Miłosz Kurtysiak i Paweł Górniak, uczniowie klasy III naszego gimnazjum, zostali laureatami konkursów przedmiotowych.

 • Włochy zdobyte

WŁOCHY ZDOBYTE

W dniach od 26 lutego do  3 marca 2018 roku 48-osobowa grupa uczniów naszego gimnazjum oraz liceum wzięła udział w warsztatach języka angielskiego we Włoszech. Uczniowie odwiedzili najważniejsze miasta północnej i środkowej Italii.

 • Walentynki - IIIg

MIŁOŚĆ TO NIE PLUSZOWY MIŚ ANI KWIATY...

Myślą przewodnią tegorocznych walentynek było „Bo widzisz Prosiaczku… miłość  jest  wtedy,  gdy się  kogoś lubi za bardzo za bardzo”. Uczniowie podjęli temat miłości  nieco od innej strony przedstawiając ją w bardzo śmieszny i współczesny sposób.

 • "Bitwa na głosy"

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WOKALNY "BITWA NA GŁOSY"

8 lutego 2018 roku w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Wokalny  „Bitwa  na głosy”. I miejsce zdobyły:  w kategorii szkół podstawowych - Julia Wiśniewska, w kategorii  szkół  gimnazjalnych - Natalia Jagodzińska. Gratulujemy i  zapraszamy za  rok.

 • Premiera "Królowej śniegu"

PREMIERA "KRÓLOWEJ ŚNIEGU"

W środę 7 lutego 2018 roku naszą szkołę odwiedzili niecodzienni goście. Dzieci z klas I-III MZS w Radziejowie, wraz z wychowawczyniami, przybyły na premierę „Królowej Śniegu”. Przedstawienie zostało przygotowane przez kółko teatralne „Incydent”.

następna strona »

Licencja

Menu

Treść

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

Prognoza z Łokietka

<span>Zmienna pogoda, <br>niewielkie opady</span>
Zmienna pogoda,
niewielkie opady

Aktualna pogoda

Temperatura
5.0 ºC
T. odczuw.
0 ºC
Wiatr
0.0 km/h
Kierunek
---
Opady / 1h
0.0 mm
Ciśnienie
996.0 hPa
Wilgotność
98 %
Termika
chlodno
26-04-18 05:31:42