Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Zapraszamy do naszej astrobazy

ZAPRASZAMY DO NASZEJ ASTROBAZY

Wszystkich zainteresowanych astronomią zapraszamy niezmiennie wieczorami w każdy wtorek i czwartek niezależnie od pogody. Na zimowym nniebie zauważyć można  jeden z najpiękniejszych obrazów kosmosu jakim jest Wielka Mgławica w Orionie -M42.

 • Spotkanie wigilijne w internacie

SPOTKANIE WIGILIJNE W INTERNACIE

Jakaś światłość się rozchodzi; Jezusiczek się narodził, więc otwórzcie serca i myśli a wszystko się ziści. 20 grudnia 2017 roku o godz. 17.00 gwiazda betlejemska pojaśniała w Ośrodku. Przy dźwiękach kolęd wszyscy przełamaliśmy się opłatkiem.

 • Festiwal kolęd

FESTIWAL KOLĘD

19 grudnia 2017 roku w Warszawie odbył się VIII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek, w którym uczniowie naszego Ośrodka odnieśli sukcesy:  Gracjan Popowski wyśpiewał I miejsce, a Wioletta Dzierżawska i Damian Uszyński  – miejsce II.

 • Opowieść o Świętach Bożego Narodzenia

OPOWIEŚĆ O ŚWIĘTACH BOŻEGO NARODZENIA

W przedświąteczny czas 18 grudnia 2017 roku uczniowie kl. II AU i V AU wybrali się do Multikina. Była to wspaniała okazja, by przybliżyć dzieciom najwspanialszą historię wszech czasów - opowieść o pierwszych Świętach Bożego Narodzenia.

 • Jarmark adwentowy w Przysieku

JARMARK ADWENTOWY W PRZYSIEKU

16 grudnia 2017 roku odbył się jarmark adwentowy w Przysieku, podczas którego uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy i Szkoły Podstawowej w Radziejowie zaprezentowali m.in. kartki okolicznościowe, stroiki, filcowe zawieszki i bombki.

 

 • XVII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej

XVII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ

13 grudnia 2017 roku odbył się XVII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej, którego organizatorem był nasz Ośrodek. Drużyna naszego gimnazjum  zajęła II miejsce, chłopcy z naszego Ośrodka wywalczyli III miejsce. Gratulujemy.
 • Świąteczne przygotowania

ŚWIĄTECZNE PRZYGOTOWANIA

Uczniowie  Ośrodka Szkolno-Wychowawczego odwiedzili Izbę Regionalną Miłośników Kujaw, w której wypiekali pierniki według kujawskiej receptury, natomiast kółko plastyczne „Kolorowe Inspiracje” przygotowało wystawę bożonarodzeniową.

 • Radość - tak wiele, za tak niewiele

RADOŚĆ INNYCH - TAK WIELE, ZA TAK NIEWIELE

6 grudnia 2017 roku w naszej bibliotece obdarowaliśmy podopiecznych  z naszego Ośrodka upominkami przygotowanymi w ramach akcji "I Ty możesz zostać św. Mikołajem". Żeby szczęśliwym być i szczęście dać, tak mało trzeba nam i dużo tak...

 • Mikołajki SOSW

MIKOŁAJKI W SOSW

Tradycyjnie 6 grudnia 2017 roku uczniów SOSW odwiedził Św. Mikołaj z wielkim workiem słodyczy. Wszyscy uczniowie zostali obdarowani pysznymi batonikami. Przy tej okazji można było posłuchać pięknych kolęd w wykonaniu dziewcząt z LO.

 • Książki

DOBRA KSIĄŻKA NA DŁUGIE ZIMOWE WIECZORY

Nadszedł czas, kiedy dni stały się krótsze i ponure. Jesienny wieczór nie będzie się dłużył, jeśli wypożyczysz książkę. Nasza biblioteka wzbogaciła swój księgozbiór o atrakcyjne nowości wydawnicze. Więcej informacji: http://www.radziejow.edu.pl/311,nowosci

 • Zasadź lipy

PRZYJAZNA NATURZE INICJATYWA I NASZ UDZIAŁ W NIEJ…

W ramach programu grantowego "Inicjatywy społeczne po stronie natury" również na szkolnym podwórku SOSW znalazło się miejsce dla nowych drzew.  Młode drzewka posadzili uczniowie z klasy I SPdP oraz klasy V i VI SPL.

następna strona »

Licencja

Menu

Treść

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

Prognoza z Łokietka

<span>Dość dobra pogoda,<br>początkowo możliwe opady</span>
Dość dobra pogoda,
początkowo możliwe opady

Aktualna pogoda

Temperatura
-2.2 ºC
T. odczuw.
0 ºC
Wiatr
0.0 km/h
Kierunek
---
Opady / 1h
0.0 mm
Ciśnienie
1004.0 hPa
Wilgotność
87 %
Termika
mrozno
21-01-18 23:09:34